Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Společné tréninky

Goto down 
+7
alsomine
yoshi
Pyroh
pognosogo
Ninjutsubudo
Tom93
Hitokage
11 posters
AutorZpráva
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Společné tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Společné tréninky   Společné tréninky Icon_minitimeWed Aug 11, 2010 12:51 pm

Tak vidím, že je zde hodně nových témat, kde se chtějí lidé setkávat a cvičit společně (například pokud jsou ze stejné lokality), proto jsem shrnul vše do jednoho. Pište sem své návrhy a požadavky, pokud hledáte parťáka na cvičení ve vašem okolí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Tom93

Tom93


Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 18. 12. 10
Age : 30
Location : near :)

Společné tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společné tréninky   Společné tréninky Icon_minitimeSun Apr 24, 2011 11:08 pm

ja bych rad kdyby nekdo se mnou cvicil taijutsu, jsem zacatecnik, nasel by se nekdo v lokalite noveho jicina?
Návrat nahoru Goto down
Ninjutsubudo




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 25. 04. 11

Společné tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společné tréninky   Společné tréninky Icon_minitimeMon Apr 25, 2011 8:55 pm

Pokud se najde někdo s Ostravy ktery by rad cvičil a nemá partnera tak at napíše:-)... Mam toho už celkem dost zasebou :-).. myslím že mám čím přispět...
Návrat nahoru Goto down
pognosogo




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 19. 05. 11

Společné tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společné tréninky   Společné tréninky Icon_minitimeThu May 19, 2011 10:55 pm

niekto zo slovenska kosice?Very Happy som uplny zaciatocnik ale nie som na pohyb uplne drevo
Návrat nahoru Goto down
Pyroh

Pyroh


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 05. 07. 10
Location : Praha

Společné tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společné tréninky   Společné tréninky Icon_minitimeSun May 29, 2011 11:51 pm

Brno? Kdokoliv.
Návrat nahoru Goto down
yoshi

yoshi


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 14. 07. 11

Společné tréninky Empty
PříspěvekPředmět: yoshi   Společné tréninky Icon_minitimeThu Jul 14, 2011 12:10 pm

někdo z okolí berouna na trénink a na cvičné mise
Návrat nahoru Goto down
alsomine




Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 21. 07. 11
Age : 20
Location : kundice

Společné tréninky Empty
PříspěvekPředmět: michal   Společné tréninky Icon_minitimeThu Jul 21, 2011 8:17 am

Nenašel by se někdo z Frýdku-Místku pro trénink ninjutsu?? Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
pewnu




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 29. 08. 11

Společné tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společné tréninky   Společné tréninky Icon_minitimeMon Aug 29, 2011 12:19 pm

Tom93 napsal:
ja bych rad kdyby nekdo se mnou cvicil taijutsu, jsem zacatecnik, nasel by se nekdo v lokalite noveho jicina?

ja jsem ze studenky a tes potrebuju nekoho na trening jsem taky zacatecnik
Návrat nahoru Goto down
silenceassasin

silenceassasin


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 26. 01. 12

Společné tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společné tréninky   Společné tréninky Icon_minitimeWed Mar 07, 2012 11:13 am

Nevie mi niekto poradit nejaku literaturu kde sa naucim nejake techniky s bokenm aleebo taijutsu? Trenovat mam kde keby mal niekto zaujen rozvyjat sa po ninja stranke je tam dost miesta pre kazdeho ale je to na Slovensku Smile a je to bezplatne Za skoru odpoved vopred dakujem Mozete mi napisat aj na FB: Michal Shadowmaster Nálepa
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Společné tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společné tréninky   Společné tréninky Icon_minitimeWed Mar 07, 2012 9:12 pm

silenceassasin napsal:
Nevie mi niekto poradit nejaku literaturu kde sa naucim nejake techniky s bokenm aleebo taijutsu? Trenovat mam kde keby mal niekto zaujen rozvyjat sa po ninja stranke je tam dost miesta pre kazdeho ale je to na Slovensku Smile a je to bezplatne Za skoru odpoved vopred dakujem Mozete mi napisat aj na FB: Michal Shadowmaster Nálepa

dojo...z knih se bojové umění nenaučíš
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Společné tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společné tréninky   Společné tréninky Icon_minitimeThu Mar 08, 2012 6:04 pm

Moje řeč Wink
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
silenceassasin

silenceassasin


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 26. 01. 12

Společné tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společné tréninky   Společné tréninky Icon_minitimeThu Mar 08, 2012 11:11 pm

ja viem ja uz nejake zaklady mam...nechcem rozvyjat preco netrenujem u cloveka ktory to u nas trenuje je to na dlho... tak len preto chcel by som nejaku radu chapete...ma niekto z vas FB mozeme aj tam popisat alebo vytvorit nejaku skupinu a tam pisat a nieco dohodnut a poradit si navzajom....co vy na to?
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Společné tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společné tréninky   Společné tréninky Icon_minitimeFri Mar 09, 2012 8:12 pm

Pavel Lipowski, kdo má FB tak si mě když tak přidejte já vytvořím skupinu.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
adammareta




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 20. 08. 13

Společné tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Trenink   Společné tréninky Icon_minitimeWed Aug 21, 2013 12:15 pm

Nekdo z okoli opavy na trenink taijitsu???? a taky mne zaujali sai nekdo skuseny ??Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Laughing Laughing Laughing cheers study afro afro pirat tongue tongue cyclops cyclops 
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Společné tréninky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společné tréninky   Společné tréninky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Společné tréninky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Trénink-
Přejdi na: