Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Uzumaki Naruto

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

Uzumaki Naruto Empty
PříspěvekPředmět: Uzumaki Naruto   Uzumaki Naruto Icon_minitimeTue Jan 11, 2011 9:37 pm

Nečekejte ode mě žádnou slohovku. Jen mě tak napadlo, že se sem Naruto vlastně docela hodí. Spousta z vás ho určitě zná a samotný seriál také Shocked
Ano je to sice smyšlená postava, ale jako zdroj motivace může sloužit vážně perfektně. Hrdina, který si stojí za svym a udělá všechno proto, aby dosáhl svých cílů, ať už je to ochrana kamarádů nebo trénink nové techniky.
Mýslím že jako téma k dyskuzi super Smile
Mějte se Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Uzumaki Naruto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzumaki Naruto   Uzumaki Naruto Icon_minitimeTue Jan 11, 2011 11:48 pm

dobry nápad, takle jsem nad tím ještě nepřemýšlel. Surprised
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Uzumaki Naruto Empty
PříspěvekPředmět: dattebayo   Uzumaki Naruto Icon_minitimeSat Jan 15, 2011 12:50 pm

pro mnoho lidí je Naruto, jako zbytek anime pohádka pro děti....opak je pravdou jenom to, že je kreslený neznamená, že nemůže být dobrý i pro starší generace
Naruto je skvělé anime (až na neustálé otravné fillery...ne že by ale nebyly i dobré fillery ale většina je odpad)...jako inspirace úžasné...ať už Naruto, nebo Lee tyto postavy nám ukazují, že usilovným tréninkem lze překonat i rozené talenty (viz Naruto VS Sasuke...boj, který se táhne celým seriálem)
hlavně Shippuuden už začíná řešit spíše vážnější témata.. no jo seriál roste společně s diváky a to je dobře
v tomto anime je opravdu mnoho pěkných myšlenek, které se jistě hodí do života a na cestu ninjů
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Sakura Sayuri Midori

Sakura Sayuri Midori


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 19. 03. 12
Age : 25

Uzumaki Naruto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzumaki Naruto   Uzumaki Naruto Icon_minitimeFri Mar 30, 2012 7:54 pm

Ach Naruto Rolling Eyes , to je taková boží věc. I love Naruto. flower Naruto je můj vzor a doufám že budu jednou stejně úžasná jako on Dattebayo
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Uzumaki Naruto Empty
PříspěvekPředmět: Re: Uzumaki Naruto   Uzumaki Naruto Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Uzumaki Naruto
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Osobnosti-
Přejdi na: