Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Brno? Pomůže mi někdo?

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Pyroh

Pyroh


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 05. 07. 10
Location : Praha

Brno? Pomůže mi někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Brno? Pomůže mi někdo?   Brno? Pomůže mi někdo? Icon_minitimeWed Apr 06, 2011 10:46 am

Pomůže mi někdo s tréninkem? Chtěla bych se naučit aspoň něco z parkouru a nějak pocvičit balanc. Fakt mi nejde.
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Brno? Pomůže mi někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brno? Pomůže mi někdo?   Brno? Pomůže mi někdo? Icon_minitimeFri Apr 08, 2011 5:41 pm

ja bych ti moc rád pomohl ale brno je dost daleko jedině něco mezi brnem a jablunkovem.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Bubla064




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 09. 05. 11
Age : 28
Location : Střílky

Brno? Pomůže mi někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brno? Pomůže mi někdo?   Brno? Pomůže mi někdo? Icon_minitimeMon May 09, 2011 8:33 pm

Já bych pomohla, ale jsem ještě úplný smrkáč. Takže kdyby se někdo ozval, a nevadilo by vám, kdybych se přidala, budu moc ráda.
Od září budu bydlet v části Brno-Tuřany
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Brno? Pomůže mi někdo? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Brno? Pomůže mi někdo?   Brno? Pomůže mi někdo? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Brno? Pomůže mi někdo?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Trénink-
Přejdi na: