Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pelhřimov-začátečník hledá pomoc

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Miky47




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 22. 03. 12
Age : 27

Pelhřimov-začátečník hledá pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Pelhřimov-začátečník hledá pomoc   Pelhřimov-začátečník hledá pomoc Icon_minitimeThu Mar 22, 2012 2:08 pm

Zdar lidi. Jmenuji se Mikuláš sem z Pelhřimova, že se začnu věnovat nějakému bojovému umění sem se rozhodl teprve nedávno. Začal sem choit do posilovny a taky se s kamarádama snežíme o parkour. Ale potřeboval bych někoho kdo by mi pomáhal s tréningem( teda jestli má někdo z vás čas a chuť pomáhat takovému polenu jako sem já Very Happy). Jestli má někdo zájem mi pomoci tak se prosím ozvěte.
Díky za odpovědi.
Návrat nahoru Goto down
ASNID




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 17. 12. 12

Pelhřimov-začátečník hledá pomoc Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pelhřimov-začátečník hledá pomoc   Pelhřimov-začátečník hledá pomoc Icon_minitimeSat Dec 22, 2012 8:53 pm

No... já bych ti pomoh ale... Nebydlim v Pelhřimově ani poblíž! albino
Návrat nahoru Goto down
 
Pelhřimov-začátečník hledá pomoc
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pelhřimov-začátečník hledá pomoc
» Pomoc při treningu Ostrava :)
» pomoc
» potreboval by som pomoc
» Pomoc pri treninku.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Trénink-
Přejdi na: