Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pomoc s tréninkem (posilování)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
NikeL

NikeL


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 16. 04. 11
Age : 25
Location : Znojmo Jihomoravsky kraj

Pomoc s tréninkem (posilování) Empty
PříspěvekPředmět: Pomoc s tréninkem (posilování)   Pomoc s tréninkem (posilování) Icon_minitimeWed May 09, 2012 8:28 pm

Ahoj,
po dlouhé době jsem se vrátil k bojovým uměním a vůbec nevím jak mám cvičit (posilovat nejlépe vlastní váhou) zatím dělám tohle :
15. kliků
15. dřepů
15. sed-lehů

14. kliků
14. dřepů
14. sed-lehů
... (až do 1)

Nemohl by jste mi někdo pomoct s nějákými cviky popř. i po kolika seriích cvičit atd...

Děkuji NikeL
Návrat nahoru Goto down
silenceassasin

silenceassasin


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 26. 01. 12

Pomoc s tréninkem (posilování) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s tréninkem (posilování)   Pomoc s tréninkem (posilování) Icon_minitimeMon May 14, 2012 10:14 pm

cavte chcel by som sa opytat ako najlepsie posilovat efektivne bez utracania penazi v posilovni a ci mi niekto navie poradit nejaky treningovy plan alebo podelit sa o skusenosti....ze skoru odpoved vopred dakujem

silenceassasin
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Pomoc s tréninkem (posilování) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s tréninkem (posilování)   Pomoc s tréninkem (posilování) Icon_minitimeSun Jul 01, 2012 7:01 pm

silenceassasin napsal:
cavte chcel by som sa opytat ako najlepsie posilovat efektivne bez utracania penazi v posilovni a ci mi niekto navie poradit nejaky treningovy plan alebo podelit sa o skusenosti....ze skoru odpoved vopred dakujem

silenceassasin

kliky, shyby, sedy-lehy, sklapovačky a běh
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Sponsored content





Pomoc s tréninkem (posilování) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc s tréninkem (posilování)   Pomoc s tréninkem (posilování) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pomoc s tréninkem (posilování)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pelhřimov-začátečník hledá pomoc
» Pelhřimov-začátečník hledá pomoc
» potreboval by som pomoc
» Pomoc pri treninku.
» Pomoc při treningu Ostrava :)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Trénink-
Přejdi na: