Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Obnovení stránky Ninjitsu.blog.cz !

Goto down 
AutorZpráva
Ninja




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 03. 09. 09

Obnovení stránky Ninjitsu.blog.cz ! Empty
PříspěvekPředmět: Obnovení stránky Ninjitsu.blog.cz !   Obnovení stránky Ninjitsu.blog.cz ! Icon_minitimeSat Feb 16, 2013 1:19 am

Zdravím staří i mladí přátelé ninjutsu!
Dovolte mi Vás prosím informovat o obnovení činnosti stránky, která se snaží zabývat ninjutsu ze všech možných (i těch méně možných) úhlů pohledu. S mým starým kamarádem z našeho "klanu" jsme si to opět vzali na povel. Staré články, které stály za prd byly promazány a byly přidány nějaké články nové. Není tam toho zatím moc, ale tentokrát se držím(e) hesla "Práce kvapná, málo platná", takže se spíše soustředíme na úroveň jednotlivých článků než na jejich množství. Kdyby měl někdo pocit, že může k tématice ninjutsu něčím přispět (článkem na tématiku, ve které se vyzná), může to sespsat a poslat mi to na e-mail ninjitsu.blog@email.cz a já jej na stránkách mile rád zveřejním.

Admin Honza

Odkaz jest zde:

http://ninjitsu.blog.cz/
Návrat nahoru Goto down
 
Obnovení stránky Ninjitsu.blog.cz !
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Stránky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Ostatní témata + otázky a odpovědi-
Přejdi na: