Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Urban Ninja

Goto down 
+2
Ninja_man
Hitokage
6 posters
AutorZpráva
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Urban Ninja Empty
PříspěvekPředmět: Urban Ninja   Urban Ninja Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 8:38 pm

Takhle to dopadá, když má někdo doma ninja gi, kameru, dobrou náladu a nudí se. Jsou to videa pro zasmání, ale mají něco do sebe.

Urban Ninja




Urban Ninja 2

Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Ninja_man




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 29. 08. 09

Urban Ninja Empty
PříspěvekPředmět: Re: Urban Ninja   Urban Ninja Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 3:45 pm

Když jsem viděl tuto sérii, od srdce jsem se zasmál. Aktér toho videa má u mě palec nahoru. parádní video! Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

Urban Ninja Empty
PříspěvekPředmět: Re: Urban Ninja   Urban Ninja Icon_minitimeMon Sep 14, 2009 9:37 pm

jojo tydle videa mi dycky zvednou naladu....videl sem oboje nejmin 100x Very Happy
Návrat nahoru Goto down
***Danny***




Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 09. 03. 10

Urban Ninja Empty
PříspěvekPředmět: Re: Urban Ninja   Urban Ninja Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 2:55 pm

tak kluci musim uznat že tyto videa mě málem položily na záda fakt pecka xD xD docela blázen maník xD Very Happy Smile Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ninja motorkář

ninja motorkář


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 22. 07. 10
Location : ???????

Urban Ninja Empty
PříspěvekPředmět: Re: Urban Ninja   Urban Ninja Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 1:24 pm

jak tu holku žduchl do toho potoka sá se se smíchem skoro udusil Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kiyoko

Kiyoko


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 28. 06. 13
Age : 24

Urban Ninja Empty
PříspěvekPředmět: xD   Urban Ninja Icon_minitimeThu Aug 29, 2013 12:05 pm

Ti lidé byli k smrti vyděšení, když viděli ninju xD Tedy takhle běhat po městě, k tomu je potřeba dávka odvahy, smělosti a trochu "zdravé" drzosti. A smyslu pro humor. lol!  Very Happy Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.atlancie.blog.cz
Sponsored content





Urban Ninja Empty
PříspěvekPředmět: Re: Urban Ninja   Urban Ninja Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Urban Ninja
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ninja Restaurant
» Vaše videa
» Ninja schovka
» Ninja pages
» Choson Ninja

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Zdroje informací :: Videa ninjutsu-
Přejdi na: