Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 únik pomocí elementů

Goto down 
+4
LOMBAXninja
Rayzo
Fallen
Akathos
8 posters
AutorZpráva
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

únik pomocí elementů Empty
PříspěvekPředmět: únik pomocí elementů   únik pomocí elementů Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 9:27 am

Ninjové pro svůj únik krytí využívaly 5 elementů. Pro neznalé Země,Voda,Oheň,Prostor,

první element je řekl bych nejpoužívanější a nejjednodušší pro začátky. Pomocí země se může jednat o skrytí v trávě,křoví, možná i ten strom avšak to by mohlo spadat do prostoru. Další možností je kryt pod zemí a v neposlední řadě vržení země do očí. tento element by měl ovládat každý ninja maximálně.

druhý element voda jak jste určitě slyšeli ninjové uměly ,,neviditelně plavat" což se může zdát absorudní ale je to opravdu možné. 1. využívaly veškeré přírodní materiály listí kmeny kořeni stromů rákos a tak dále. 2. každé správné ninjato mělo trubici na dýchání takže další problém vyřešen. Tento způsob skrývání úniku byl praktikován i s tkz chozením po vodě. Nemožné říkáte? ale je to možné ninjové měly na nohou připevněné dalo by se říci ,,čluny" které nejsou co se obsahu týče moc velké. na nich se poté s trochou tréningu dalo pohybovat. Když to někdo opravdu uměl a odstrkoval se např klackem mohlo to v podvečer opravdu vypadat ,,páni ten člověk chodí po vodě je to mág ".

Třetí element oheň do tohoto elementu spadal únik kterého si každý všiml. Mohlo se jednat o rozdělání ohně v suché trávě a následné odříznutí nepřítele a smazání všech stop. Dále jak je známo ninjové dokázaly vyrábět výbušniny= kouřové clony,,granáty".bohužel tento článek dodělám později -napište sem zkušenosti názory.
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
Fallen




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 08. 09
Location : ....

únik pomocí elementů Empty
PříspěvekPředmět: nice   únik pomocí elementů Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 1:28 pm

Opravdu hezký článek, mě se ejvíc zamlouvá živel země jelikož je nejzákladnější :-D
Návrat nahoru Goto down
Rayzo

Rayzo


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 26. 01. 10
Age : 29
Location : Hradec Králové

únik pomocí elementů Empty
PříspěvekPředmět: Re: únik pomocí elementů   únik pomocí elementů Icon_minitimeWed Jan 27, 2010 5:50 pm

Opravdu moc pěkný článek :-).Podle této stránky připravuji trénink o týden mladšíu bratranci :-) (je nám 15)..Ale...máš tam napsaný pomocí pěti elementů.Pro neznalé Voda,oheň,země,prostor...je jich go (pět)?? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
LOMBAXninja




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 28. 06. 10
Age : 26

únik pomocí elementů Empty
PříspěvekPředmět: 5 elementu   únik pomocí elementů Icon_minitimeSun Aug 08, 2010 12:52 pm

DDD hezkej článek ale píšetet tu pět elementu a napíšetetu pro neznalé Země,Voda,Prostor,ohen ale chybí vám tam Vítr.
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

únik pomocí elementů Empty
PříspěvekPředmět: Re: únik pomocí elementů   únik pomocí elementů Icon_minitimeSun Aug 08, 2010 12:58 pm

vzduch, ne vitr
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

únik pomocí elementů Empty
PříspěvekPředmět: Re: únik pomocí elementů   únik pomocí elementů Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 4:44 pm

to už si myslim že je jedno =)
Návrat nahoru Goto down
yoshi

yoshi


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 14. 07. 11

únik pomocí elementů Empty
PříspěvekPředmět: živly   únik pomocí elementů Icon_minitimeThu Jul 14, 2011 12:01 pm

mám Ninja Mind Control a secrets of the ninja tam jsou živly takto voda,ohen,země,vzduch,dřevo
yoshi
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

únik pomocí elementů Empty
PříspěvekPředmět: Re: únik pomocí elementů   únik pomocí elementů Icon_minitimeThu Jul 14, 2011 12:26 pm

yoshi napsal:
mám Ninja Mind Control a secrets of the ninja tam jsou živly takto voda,ohen,země,vzduch,dřevo
yoshi

Ashida Kim? Very Happy ber to s rezervou tento chlápek si polovinu věcí vymyslel
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
yoshi

yoshi


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 14. 07. 11

únik pomocí elementů Empty
PříspěvekPředmět: Re: únik pomocí elementů   únik pomocí elementů Icon_minitimeThu Jul 14, 2011 12:38 pm

Hitokage napsal:
yoshi napsal:
mám Ninja Mind Control a secrets of the ninja tam jsou živly takto voda,ohen,země,vzduch,dřevo
yoshi

Ashida Kim? Very Happy ber to s rezervou tento chlápek si polovinu věcí vymyslel
jo jenže ninjové věřili v šintoismus a šintoismus to má tak jak jsem říkal.Nezpochybnuj mě trénuju už 3 roky a něco už vím
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

únik pomocí elementů Empty
PříspěvekPředmět: Re: únik pomocí elementů   únik pomocí elementů Icon_minitimeThu Jul 14, 2011 12:59 pm

yoshi napsal:
Hitokage napsal:
yoshi napsal:
mám Ninja Mind Control a secrets of the ninja tam jsou živly takto voda,ohen,země,vzduch,dřevo
yoshi

Ashida Kim? Very Happy ber to s rezervou tento chlápek si polovinu věcí vymyslel
jo jenže ninjové věřili v šintoismus a šintoismus to má tak jak jsem říkal.Nezpochybnuj mě trénuju už 3 roky a něco už vím

nezpochybňuji tě pouze pana Kima...toto je taky jendo z možných rozdělení elementů proč ne
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
yoshi

yoshi


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 14. 07. 11

únik pomocí elementů Empty
PříspěvekPředmět: yoshi   únik pomocí elementů Icon_minitimeThu Jul 14, 2011 1:05 pm

omluv mne nechnal jsem se unést máš pravdu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





únik pomocí elementů Empty
PříspěvekPředmět: Re: únik pomocí elementů   únik pomocí elementů Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
únik pomocí elementů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Techniky ninjutsu :: Inton jutsu-
Přejdi na: