Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tai jutsu

Goto down 
+5
arnames
Bushin
badboy
Hitokage
Settsan
9 posters
AutorZpráva
Settsan




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 31. 08. 09

Tai jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Tai jutsu   Tai jutsu Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 7:33 pm

Jenom bych vám chtěl říci že když si někdo koupí kimono za hodně moc peněz tak z něj neni hned NINJA. Proto radím studujte boj beze zbraně. To dělá Ninju ninjou.

A začal bych kotouly a San šin no katou čili kata 5 prvků kde se člověk naučí základům.
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Tai jutsu Empty
PříspěvekPředmět: ano   Tai jutsu Icon_minitimeSun Sep 06, 2009 6:21 pm

plně souhlasím
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
badboy




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 12. 09

Tai jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tai jutsu   Tai jutsu Icon_minitimeSun Dec 27, 2009 11:58 pm

kde prosim najdu to San šin no katou
Návrat nahoru Goto down
Settsan




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 31. 08. 09

Tai jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tai jutsu   Tai jutsu Icon_minitimeMon Dec 28, 2009 10:36 am

badboy napsal:
kde prosim najdu to San šin no katou

No kde to najdeš? Je to v knihách ale nejlepší je s někým cvičit "s někým kdo to umí Laughing "
Návrat nahoru Goto down
badboy




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 27. 12. 09

Tai jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tai jutsu   Tai jutsu Icon_minitimeMon Dec 28, 2009 11:47 pm

Dik a nemas nejakou kterou bys mi doporucil? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Settsan




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 31. 08. 09

Tai jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tai jutsu   Tai jutsu Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 8:04 pm

badboy napsal:
Dik a nemas nejakou kterou bys mi doporucil? Very Happy


Budó & Ninpó
Autorem je Luboš Pokorný jedna z nejlepších knih.
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Tai jutsu Empty
PříspěvekPředmět: jj   Tai jutsu Icon_minitimeTue Dec 29, 2009 8:44 pm

já ji nečetl ale také jsem slyšel dobré doporučení...musim se po ni taky mrknout Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Bushin

Bushin


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 02. 05. 10

Tai jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tai jutsu   Tai jutsu Icon_minitimeSun May 02, 2010 4:19 am

Settsan napsal:
badboy napsal:
kde prosim najdu to San šin no katou

No kde to najdeš? Je to v knihách ale nejlepší je s někým cvičit "s někým kdo to umí Laughing "

Presne tak. Knihy nejsou od toho, aby vas naucily neco, co neumite. Knihy jsou od toho, aby vam pripomnely to, co jste treba zapomneli, nebo rozsirily vam obzor v tom, co uz umite. Zacinat se ucit cokoliv z knih je cesta do zahuby, tedy co se tyce bojovych umeni. Role ucitele a ustniho predavani je naprosto nezastupitelna. Najdete si proto radeji ucitele, treba v Bujinkanu ( http://www.bujinkan.cz ). Po republice je uz docela dost ucitelu, minimalne ve vetsich mestech...
Návrat nahoru Goto down
Bushin

Bushin


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 02. 05. 10

Tai jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tai jutsu   Tai jutsu Icon_minitimeSun May 02, 2010 4:51 am

Settsan napsal:
Jenom bych vám chtěl říci že když si někdo koupí kimono za hodně moc peněz tak z něj neni hned NINJA. Proto radím studujte boj beze zbraně. To dělá Ninju ninjou.

A začal bych kotouly a San šin no katou čili kata 5 prvků kde se člověk naučí základům.

Tak tak, taijutsu je zaklad vseho. Boj s cimkoliv v ruce vychazi z taijutsu. Clovek se neuci kenjutsu, tantojutsu a kdo vi co jako oddelena bojova umeni. Vsechen pohyb vychazi z taijutsu Wink A reknu vam, ze studium taijutsu vam v pohode staci minimalne na jeden zivot Wink
Návrat nahoru Goto down
arnames

arnames


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 12. 10
Age : 27

Tai jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tai jutsu   Tai jutsu Icon_minitimeMon Dec 20, 2010 5:13 pm


to sa vam lahko povie , ale čo zaciatočnici nemam to ani podla čoho cvičit
mohlu by ste tu aj nieco dat


kata 5 - to je nejaka lekcia alebo coo ??

bounce cheers
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Tai jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tai jutsu   Tai jutsu Icon_minitimeWed Dec 22, 2010 4:08 pm

do buijinkanu kamarade do bujinkanu musíš....
bojové umění se dá učit jen ve škole.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
arnames

arnames


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 12. 10
Age : 27

Tai jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tai jutsu   Tai jutsu Icon_minitimeThu Dec 30, 2010 2:27 pm

ale kde je neaka neviem nikde najst scratch
Návrat nahoru Goto down
Tom93

Tom93


Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 18. 12. 10
Age : 30
Location : near :)

Tai jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tai jutsu   Tai jutsu Icon_minitimeFri Dec 31, 2010 8:53 pm

Pomohl by mi nekdo s cvicenim taijutsu? Kdyz bydlite v Frydku-Mistku nebo Novem Jicine tak mi napiste na mail Tom932579@seznam.cz Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
HANSHI

HANSHI


Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 26. 06. 11

Tai jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tai jutsu   Tai jutsu Icon_minitimeSun Jun 26, 2011 4:03 pm

arnames napsal:

to sa vam lahko povie , ale čo zaciatočnici nemam to ani podla čoho cvičit
mohlu by ste tu aj nieco dat


kata 5 - to je nejaka lekcia alebo coo ??

bounce cheers
kata 5 prvkov je sanshi no kata. je to základná kata skoly bujinkan dojo, aj iné skoly ju pouzivajú. vela ludi si mysli ze je to vec pre zaciatocnikov, pretoze sa ucis len zakladne pohyby, preto po case od jej cvicenia upustaju. no neuvedomuju si ze dom bez dobreho zakladu spadne. tu ti zasielam strucný ,,navod,, ako ju cvicit. ostatne si zaobstaraj na googli Very Happy ICHIMOJI NO KAMAE - JODAN UKE - SAN SHI TAN KEN , ICHIMONJI NO KAMAE - JODAN UKE - OMOTE SHUTO KEN , ICHIMONJI NO KAMAE - JODAN UKE - URA SHUTO KEN , ICHIMONJI NO KAMAE - GEDAN UKE - BOSHIKEN - TESSEN , - a poslednu techniku ti neprezradim, nebolo by to korektne voci skolam ninjutsu
Návrat nahoru Goto down
http://tengukan.meu.zoznam.sk/
arnames

arnames


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 12. 10
Age : 27

Tai jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tai jutsu   Tai jutsu Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 8:03 pm

Diki baratm Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Duny66




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 23. 10. 12

Tai jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Prosím o radu   Tai jutsu Icon_minitimeTue Oct 23, 2012 10:39 am

Ahoj. Asi tak před měsícem jsem se stal studentem Bujinkanu. "Tréninky" jsou naprosto perfektní, fakt super. Problémem je, že je máme jen jednou týdně a já bych rád trénoval daleko intenzivněji. Chci se tedy zeptet vás, zkušenějších, jak lze trénovat sám v domácích podmínkách nebo které vlastnosti a dovednosti zlepšovat v době, kdy trénování není možné. Navíc jsem při svém příchodu do bujinkanu naskočil do rozjetého vlaku, takže mi chybí základy a učím se rovnou pokročilejší techniky, což jde bez základů dost těžko. Předem děkuji za všechny vaše rady.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tai jutsu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tai jutsu   Tai jutsu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tai jutsu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nyudaki no jutsu
» Joei-on jutsu
» Monomi no jutsu
» Nyukyo no jutsu
» Henso jutsu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Techniky ninjutsu :: Taijutsu-
Přejdi na: