Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tenchu - herní série

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Tenchu - herní série Empty
PříspěvekPředmět: Tenchu - herní série   Tenchu - herní série Icon_minitimeSat Aug 22, 2009 7:08 pm

Tenchu je známá herní stealth série, z dob ninjů a samurajů. Vy jako ninja máte za úkol eliminovat cíle, vyzvídat a zkrátka vše, co ninjové dělají. ^^ Doporučuji jenom tyto díly níže, které podle mého názoru jsou nejlepší. Ostatní jsou spíše pokud o vytlačení peněz z titulu. Většinou to jsou první díly, které ještě za něco stály. Zahrajte si a porovnejte s dnešními hrami. Zejména obtížnost a možnosti. Pak se podívejte na rok vydání. Myslím, že některé dnešní hry se mohou zahrabat. Nutno podotknout, že tyto hry nejsou založeny na žádných naivních, západních představých o ninjích.

Tenchu Stealth Assassins
Rok vydání: 1998
Platforma: PlayStation
Trailer:


Tenchu: Shinobi Hyakusen
Rok vydání: 1999
Platforma: PlayStation
Jedná se o rozšíření pro první díl. (vuz výše)

Tenchu 2: Birth of the Stealth Assassins
Rok vydání: 2000
Platforma PlayStation
Trailer:
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Jeryk




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 15. 08. 10
Age : 29

Tenchu - herní série Empty
PříspěvekPředmět: Tenchu   Tenchu - herní série Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 9:26 am

Kdysi dávno jak ještě vycházel časopis o Playstaionu 1 a 2,jsem si ten časopis kupoval.Jak určitě víte,byly u toho vždy dema.Koupil jsem jak na PS1 tak i na PS2 a vždycky mi vyšel časopis s Tenchu.A tak sme to s Rikim začali hrát a tak jsme se k ninjutsu asi oba dostali.
Tehdy sme tomu říkali Techu. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
LOMBAXninja




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 28. 06. 10
Age : 26

Tenchu - herní série Empty
PříspěvekPředmět: tenchu   Tenchu - herní série Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 6:20 pm

JJ Tenchu stará dobrá klasika a stejně jako riki a jeryk sem se dostal k ninjutsu přes TENCHU (Fatal shaddows) muj nejoblíbenější díl ale škoda že není Tenchu i na PC
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Tenchu - herní série Empty
PříspěvekPředmět: hehe   Tenchu - herní série Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 8:33 pm

pěkná cesta k ninjutsu...pro mě jsou hodnotné pouze ty dva první díly později začaly trpět známou herní nemocí...začaly být upravovány tak, aby byly hratelné pro širokou veřejnost (takže mlátička se superhrdinou v hlavní roli)...ten poslední ale nevypadal špatně ten stejně neni na pc, proto jsem rád za ty dav, které jsem hrál na emulátoru...byly to hry, které stály za to dohrát
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Tenchu - herní série Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tenchu - herní série   Tenchu - herní série Icon_minitimeThu Aug 19, 2010 3:19 pm

tenchu 3 by ještě docela ušlo, hlavně proto že má multiplayer.
tenchu 4 na wii je blbost, hratelností nemá nic společného z tenchu
ale tenhu Z (senran) by bylo skvělé, hra je dlouhá, mužete si vytvořit vlastní postavu atd.
pak je tu ještě tenchu fatal shadows ale otom nikde nic není, ale už jsme to s lombaxem, hráli je to něco mezi 2 a 3, jenom blbé je že se tam hraje jen za Ayame a jednu amaterskou ninju Rin
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
░╚╦ĄşşĄşşłN╦╝░




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 02. 07. 11

Tenchu - herní série Empty
PříspěvekPředmět: tenchu   Tenchu - herní série Icon_minitimeWed Jul 20, 2011 7:17 pm

ja mam tenchu 2 :birth of stealth assassins na ps one ...
pacia sa mi tie prve 2 diely ale co som videl tenchu 4 tak to vyzera slusne
,prepracovane len niekedy az vela vycackane..to je moj nazor Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tenchu - herní série Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tenchu - herní série   Tenchu - herní série Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tenchu - herní série
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Ostatní témata + otázky a odpovědi-
Přejdi na: