Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Zbraně ninjů Nunchaku

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

Zbraně ninjů Nunchaku Empty
PříspěvekPředmět: Zbraně ninjů Nunchaku   Zbraně ninjů Nunchaku Icon_minitimeThu Mar 05, 2009 10:09 pm

Nunchaku byl v minulosti možná také jedním z zemědělských nástrojů ze kterého vznikla zbran.Je mnoho druhů a spekter které se dají sehnat.Nunchaku jsou oblíbenou zbraní ninjů díky své skladnosti a učinosti.Zbraně ninjů Nunchaku Nunchaku
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
Široko




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 23. 11. 09

Zbraně ninjů Nunchaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zbraně ninjů Nunchaku   Zbraně ninjů Nunchaku Icon_minitimeSun Jul 11, 2010 4:28 pm

snad byly, ne?
ja jsem tak trochu ,,kutil'' a stale nemožu prijit na pevné spojeni těch dvou částí.
Návrat nahoru Goto down
LOMBAXninja




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 28. 06. 10
Age : 26

Zbraně ninjů Nunchaku Empty
PříspěvekPředmět: No ja tomu řikam Nunčaky   Zbraně ninjů Nunchaku Icon_minitimeSun Jul 11, 2010 8:39 pm

Mam jedny Nunčaky, fotky zde dám jen co je najdu stratil jsem je při treningu v lese, sou podomácku vyrobene ale dobre. Vyroba: prostě uříznete dvě 20-30cm dlouhe dřevěne kulatiny o puměru asi 5cm+,-,pak řetěz nebo pevné lano dlouhe asi 20cm a prostě jeden konec řetězu připevíte např šroubkem na horní stranu jedné kulatiny a druhy na horní stranu druhe kulatiny, a je to!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mageknight001

Mageknight001


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 14. 10. 15

Zbraně ninjů Nunchaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zbraně ninjů Nunchaku   Zbraně ninjů Nunchaku Icon_minitimeWed Oct 28, 2015 8:46 pm

Skvělá fotka! Cool

Já jsem jich háfo našel tady:
http://www.chladnezbrane.eu/nunchaku-nuncaky

Osobně mám nunchaku trénink, které jsou mnohem praktičtější - míň to s nimi bolí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zbraně ninjů Nunchaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zbraně ninjů Nunchaku   Zbraně ninjů Nunchaku Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zbraně ninjů Nunchaku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Zbraně ninjů BO
» Zbraně ninjů Sai
» Zbraně ninjů
» Zbraně ninjů Shuriken
» Zbraně ninjů Kama

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Zbraně-
Přejdi na: