Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Deníček?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

Deníček? Empty
PříspěvekPředmět: Deníček?   Deníček? Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 11:59 am

Jelikož s břišním svalstvem natom nejsem zrovna nejlépe od září začnu tvrdě makat aby sem stím něco provedl. Budu se snažit abych dosáhl svlastva takz ,,spartanského" . Budu trénovat podle jednoho videa tréningového . Výsledek však předložím až budu sám spokoje s fotkama etd můžete klást otázky. Jinak kdby se našel někdo kdo by také byl se sebou spokojený a chtěl to zkusit můžeme o tom spolu podiskutovat a např si pomoci při tréningu rady etd . cvičení podle mého osobního odhadu zabere tak 1 hodinu deně bude to 30x10 = 300 takže 10krtá se bude opakovat jeden cvik po 30ti intervalech s odpočinekem . kdyby měl někdo zájem tak sem prosím napište nebo na moje icq . 404498503
Tot odemě vše Smile
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
Mashaunix




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 20. 08. 09

Deníček? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deníček?   Deníček? Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 4:24 pm

To je šílený já nadělám 100 + 40 břišních cviků denně to vždy na tři fáze ale v poslední době si dávám pauzu. Dosáhnou takhle sparťanského břicha musí trvat pěkně dlouho.
Návrat nahoru Goto down
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

Deníček? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deníček?   Deníček? Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 5:24 pm

To souhlasím ale řekl bych že pokroky jdou vidět dost rychle. Hlavní je to spojit s viz topicem odhodlání Smile
Třeba když sem žačínal se sedy-lehy tak sem dal tak 30 a byl sem rad . Ted dám když chci 200. Ale je to hodně o dýchání .
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
Mashaunix




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 20. 08. 09

Deníček? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deníček?   Deníček? Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 7:28 pm

Sedů lehů bych dveste asi taky udelal, ale nikdy jsem to nezkousel, nemá moc význam, dělat hodne najednou. I kdyz je pravda ze vysledky jsou videt opravdu rychle.
Návrat nahoru Goto down
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

Deníček? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deníček?   Deníček? Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 7:40 pm

znám pár lidí u kterých je kámen úrazu , že chtějí mít cvik co nejrychleji za sebbou ale nedbají na provedení takže ano udělají třeba 30 kliků ale z toho je tak 8 pořádně .
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
Mashaunix




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 20. 08. 09

Deníček? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deníček?   Deníček? Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 7:45 pm

Já pokud cvičím na určitý počet a trochu nějaký cvik zkazím zak ho opakuju... Jinak on je zase velký rozdíl dělat kliky na kloubech a na dlaních.
Návrat nahoru Goto down
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

Deníček? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deníček?   Deníček? Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 7:49 pm

jj na dlaních to bylo na kloubech je to jiné kafe , ale jde o to že ten člověk co to dělá ,podvádí sám sebe .
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
Mashaunix




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 20. 08. 09

Deníček? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deníček?   Deníček? Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 7:52 pm

LOL byly doby kdy jsem udělal padesát kliků na kloubech a zvládl jsem dělat kliky i na prstech nebo na malíkových hranách... Ale to jsem byl o hodně lehčí.
Návrat nahoru Goto down
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

Deníček? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deníček?   Deníček? Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 2:36 pm

Tak budu muset s tím plánem jaksy počkat :-( Mám nohu v sádře - měl sem nejspíše vydloubl kotník - a mám natáhlou šlachu :-(. JO jasně bez nohy se dají dělat cviky ( od chytráků) ale nejde to jellikož 60% cviků jsou třeba na břicho ruce etd ale namáhají se tím i svaly na noze. viz omívané sedy lehy .
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
Mashaunix




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 20. 08. 09

Deníček? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deníček?   Deníček? Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 8:58 pm

Ještě můžeš udělat stojku a dělat kliky bez nohou. Very Happy Tak si nezoufej.
Návrat nahoru Goto down
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

Deníček? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deníček?   Deníček? Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 9:04 am

Tohle sem přesně myslel Very Happy . Jasně žže i dejme tomu činky se dají, nebo ty pružiny etd , ale je to o ničem když je to ani ne 10% co jsem dělal a docela mě to štve sedět ted pár týdnů na zadku jediné + které vidím je že budu mít silnějšé pravou nohu, což se ovšem vynuluje jak to bude s rehabilitací etd.
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

Deníček? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deníček?   Deníček? Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 8:05 pm

Takže, nejprve se věc zdála býti jednoduše vyřešena mám nohu v sádře nemůžu cvičit, avšak postupem času mi chyběl pohyb tak jsem to alespon zkusil to posilování břicha etd. A ono to opravdu jde Smile, několik cviků jde špatně normálně a k tomu ještě sádru s podpatkem tak nic moc.

Ale k věci. Začal jsem před asi týdnem s cvičením. Doposud jsem cvičil kdykoliv jsem mohl cca 7minut když sem neměl co dělat, celodenně třeba 5-6X. Ted sem se nato ptal či je lepší cvičit třeba Hodinu po kouskách celodeně nebo třeba 30 min v kuse tak mi bylo řečeno že je lepší 30 min ale kvůly vyčerpání a následné celodení vyštavenosti.

Nuže, první 1den byl vcelku v pohodě ikdyž sem měl pocit že mi v břiše doutnají uhlíky. 2. den sem se musel více nutil jelikož sem věděl co jsem prožil den 1. . K tomuto jsem slyšel několik rad např dát si do peněženky fotku čeho chcete dosáhnout či idol , a před cvičením během dne před spaním si říct proč to dělám jak chci vypadat čeho dosáhnout a věřte že to půjde samo. Teď během toho týdne beru cvičení jako rutinu. Cítím i p týdnu což je velice krátká doba nějáké ty výsledky at už estetické, tak co se vytrvalosti svalů týče.


Ještě bych chtěl doporučit což mi snižuje výkony o hodně. Pokud chcete břišní svaly
1. zapomeňte na tučné jídla, různé pochutiny s velkým obsahem cukru, o věcích jako chipsy hranolky cola etd také zapomeňte , alespon po dobu cvičení ať víte co musíte udělat aby ste to shodily. je to způsob diety ale proboha to neznamená aby jse omezovaly konzumaci na minimum nebo vůbec nejedly, nemá to smysl pak cvičit , tělo na stavbu potřebuje různé látky snad z biologie znáte. Takže žádná hladovka, ale snažte se jíst zdravé věci ovoce,zelenika etd taky určitě znáte.

2. Pokud budete cvičit, tak určitě budete mít na břichu nějáký ten tuk navíc kterého se sice cvičením zbavíte ale trvá to dlouho. Takže k posilování břiš. svalů je dobré připojit další aktivitu. Např běh je ideální, plavání a mnoho dalšího zvyšuje účinost cvčení . Ted mě napadá že skákání přes švihadlo, či boxovací pytel by mohly být dobrý dodatek.

3. Si pořád připomínejte proč to děláte, vytvořte si pevný plán, buďte na sebe tvrdí, vykovejte si pevnou disciplínu.

Tak se mějte , a doufám že budu nápomocen vám zodpovědět vaše dotazy .
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
Sponsored content





Deníček? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Deníček?   Deníček? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Deníček?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Trénink :: Posilování.-
Přejdi na: