Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Metsubushi

Goto down 
+7
arnames
Etellyen
Hitokage
SnakeEyes
Ninja_man
Fallen
Akathos
11 posters
AutorZpráva
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

Metsubushi Empty
PříspěvekPředmět: Metsubushi   Metsubushi Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 9:15 pm

Metsubushi patří do umění úniku,boje , jedná se o to že protivníka ,,vyřadíte" a máte čas na další postup . Metsubushi může být cokoliv od trávy,hlíny,písku po právě ninji používanými věcmi. NA výrobu metsubishi budete potřebovat mouku ano je to tak mouka . Pro tréningové účely je to ideální, a nenákladné. metsubushi měli však ninjové jiného rázu. Byly zde např: kovové piliny,koření,písek, štěrk a cokoliv nedělá očím dobře. Dokážete si asi představit pokud se vám do očí dostane něco takového nebudete moc aktivní . Náplň se schovávaly do křepelčích vajíček či bambusových tub. Je i možná výroba metsubushi který je používán na únik vytvoří před nepřítelem hustý dým a ninja měl čas na únik .
Takže pochlubte se vaší směsí či kam metsubushi ukládáte atd .

Metsubushi Metsubushi159
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
Fallen




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 08. 09
Location : ....

Metsubushi Empty
PříspěvekPředmět: Moje mecubuši   Metsubushi Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 1:51 pm

Já mám vyrobené mecubuši ze slepičích zpevněných vyfouklích vajec.A jsou plněné moukou..
Na tréning rozhodně stačí
Návrat nahoru Goto down
Ninja_man




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 29. 08. 09

Metsubushi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metsubushi   Metsubushi Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 11:46 am

Napsané pěkně, nicméně s pár drobnými nesrovnaslostmi: Rozhodně nepoužívat do mecubuši štěrk. Proč ne? A proč jo? je velký a nemá skoro žádný efekt, protože se nedostane do očí.
Dále pomocí mouky se vytvoří celkem hustá clona, ale rozhodně ne tak husté a objemná aby měl ninja dostatek času k úniku. Stačí to k provedení nečekaného manévru, a ¨dalšímu útočnému kroku, ke kroku k obranému ale ne k úniku - za předpokladu že je mecubuši složeno jen z mouky. K získání nádskoku ( pokud by vás teda ještě měl nepřítel chu't pronásledovat Twisted Evil ) by se do mouky hodila příměs zprášku z čilipapriček či kovových pilin ( opravdu VELMI NEPŘÍJEMNÉ). K úniku slouží kouřová bomba.
Návrat nahoru Goto down
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

Metsubushi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metsubushi   Metsubushi Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 12:04 pm

Ano máš pravdu není to štěrk myslel jsem něco jiného jenom sem to špatně popsal .Jinak kouřová bomba ano taková jako používáte vy souhlas . Jinak jak sem postova někde https://www.youtube.com/watch?v=PT2rE41Y5Dc&feature=channel_page tak vypustil návod teda to tak vypadá kdyby se někomu chtělo se to přeložit má možnost https://www.youtube.com/watch?v=pNXbptlXtJ8&feature=channel
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
Ninja_man




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 29. 08. 09

Metsubushi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metsubushi   Metsubushi Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 3:24 pm

Tato kouřová bomba je strašně improvizovaná. Pokud jste si všimli co ten chlápek používat za ingredience. A navíc efekt nebyl až zas tak oslnivý (viz jeho předešlé video), protože dým šel strašně rychle nahoru. Takto připravená K.B. by byla dobrá na boj ve budovách, ale myslím že zůstanu u té naši Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
SnakeEyes

SnakeEyes


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 09. 09

Metsubushi Empty
PříspěvekPředmět: KOUROVKA   Metsubushi Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 5:43 pm

Ja se o kourovku snazim uz pomerne dlouho a furt to nejde. Myslis ze bys mi mohl dat nejake voditko ci navod? Diky
scratch
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Metsubushi Empty
PříspěvekPředmět: nj   Metsubushi Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 9:31 pm

proc jsme nedávali pozor v chemii Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

Metsubushi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metsubushi   Metsubushi Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 4:50 pm

Já mám metsubushi z roury podobné od toaleťáku, ale je mnohem užší, pevnější a mozná trošku delší. Jako náplň na tening je rozhodně nejlepší mouka jak říkáte.
Návrat nahoru Goto down
arnames

arnames


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 12. 10
Age : 27

Metsubushi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metsubushi   Metsubushi Icon_minitimeMon Dec 20, 2010 5:30 pm

novod na vyrobu metsubushi sa nenajde ??? Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Metsubushi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metsubushi   Metsubushi Icon_minitimeWed Dec 22, 2010 4:06 pm

na youtube najdeš všechno ale musiš napsat metsubushi jinak ti to najde mitsubishi.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
arnames

arnames


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 12. 10
Age : 27

Metsubushi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metsubushi   Metsubushi Icon_minitimeThu Sep 15, 2011 9:36 am

Návrat nahoru Goto down
Pyroh

Pyroh


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 05. 07. 10
Location : Praha

Metsubushi Empty
PříspěvekPředmět: Návod   Metsubushi Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 1:16 pm

Tady je můj návod - ozkoušené
Vemte si vajíčko a udělejte v něm dírku velkou asi jako nehet. Prostě aby tou dírkou vyteklo vajíčko a dal se tam nasypat prášek.
Nejdřív teda vylijte vajíčko (třeba na pánev Very Happy ) a skořápku vypláchněte. Položte jí otvorem dolů a nechte uschnout.
Teď si uděláme náplň. Pokud chcete jen tréninkové metsubushi, tak si vemte pouze mouku.
Jinak tady je seznam věcí, co se do směsi hodí, dejte si tam co seženete a co se vám nezdá, to tam dávat nemusíte.

Kovové pylyny - středně nepříjemné, výhodou je snadná dostupnost i ve větším množství
chilli - nepoužívejte sáčky nadepsané "Pálivá paprika", moc pálivý to není. Doporučuji doma vypěstované, usušené a namleté Twisted Evil
drcené sklo - musí to být opravdu prášek. Může to trvale poškodit oči - nepoužívat ze srandy!!
písek - běžná věc, pokud nemáte nic po ruce.
mletý pepř - není až tak účinný, snadno se rozptýlí, ale někdy HORŠÍ jak drátem do oka
kopřivový prášek - moje osobní specialitka. Natrhejte si kopřivy, usušte je a pak z žahavých částí udělejte prášek - VELICE ÚČINÉ A HODNĚ DLOUHO TRVAJÍCÍ, při výrobě doporučuji rukavice a brýle - při prvních pokusech jsem si pěkně poplakala Very Happy

Pak skořápku naplňte směsí a dírku zalepte (osvědčila se mi normální náplast bez polštářku
Nakonec, pokud chcete, si metsubushi nabarvěte (žádný velikonoční zajíčky!)

Momentálně se chistám udělat kapalinový metsubushi - nebude mít takový rozptyl, ale uvidím, je to jen experiment. Jako náplň by se dala použít cibulová a citrónová šťáva
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Metsubushi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metsubushi   Metsubushi Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 4:39 pm

Jo, vejce jsou docela dobrý, akorát mě se to vždycky roztentuje ještě před akcí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
johny313sk




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 09. 05. 12

Metsubushi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metsubushi   Metsubushi Icon_minitimeThu May 10, 2012 7:45 pm

myslim ze tie koovove piliny su podla mna najhorsie ... v ociach som to uz parkrat mal a je to dost hnusne Very Happy len nastastie mi to nikto nehodil do ksychtu ale pri vyrobe nozov to z brusky nejako moc prskalo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
filipini




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 09. 08. 12

Metsubushi Empty
PříspěvekPředmět: tekute metsubishi   Metsubushi Icon_minitimeThu Aug 09, 2012 4:24 pm

ja jsem nekde videl jak se da udelat homemade pepřák je k tomu zapotřebí kajanský pepř (druh chili) a nějaký přenašeč :destilovaná voda, dětský olej) myslím že směs do metsubishi (např kov. pilini a chili) by se mohla smíchat s tím přenašecěm popřípadě něčím zahustit a nalít do skořápky, nebo do rozprašovače co myslíte asi to vyzkouším. Je taky možné že ten přenašeč bude mít negativní vlastnost a to takovou že se ta směs dostane rychleji z očí (tudíž menčí efekt) ale je to jen předpoklad.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Metsubushi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Metsubushi   Metsubushi Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Metsubushi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Tipy Triky-
Přejdi na: