Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Netradiční cviky

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Netradiční cviky Empty
PříspěvekPředmět: Netradiční cviky   Netradiční cviky Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:53 am

Pište sem své nápady na různé netradiční cviky, které si myslíte, že jsou účinné a užitečné.

Zde je můj cvičební plán, který již nějaké zahrnuje:

https://akathosninjutsu.forumczech.com/posilovani-f8/cviebni-plan-t31.htm

A navíc zde mám pár cviků, které jsem ve výše zmíněném plánu nezmínil, ale zjistil jsem, že jsou velice účinné.

Tiché dopady
Pověste se někde v lese na vysokou větev, nebo si vylezte na nějaké vyvýšené místo a skákejte dolů, avšak snažte se o co nejmenší hluk při dopadu. Na techniku musíte přijít sami. Je vhodné skákat na nerovný terén, abyste si zvykli na všechny možné situace.

Lezení na stromy
No co víc napsat? Prostě zkuste lézt po stromech Very Happy. Vybírejte si ze začátku ty, na které vám to půjde dobře a časem i ty méně přístupné. Při lezení na hladké stromy je dobré tlačit vždy opačnou ruku a opačnou nohu proti sobě. Pokud nedosáhnete na nějakou větev zkuste udělat pár kroků po stromě a vyběhnout k ní po kmeni.

Pády
Prostě se házejte na zem a snažte se najít co nejlepší možnost dopadu. také se můžete házet do letky, či parakotoulu. Tento cvik je určen k otužení těla.

Tichá chůze
Snažte se jít nějaký úsek co nejvíce potichu. Studujte pohyby svých nohou a chodidel. Zpočátku zkoušejte pomalu a potichu našlapovat. Později to můžete zkoušet když kamkoliv půjdete i při rychlé chůzi. Můžete trénovat pomalu naboso, ale také hlavně s obuví.

edit Akathos
Strategie,sledování - Zkuste s najít v lese jakékoliv místo a projděte si okolí , snažte se najít nejvhodnější místo na sledování či nejlepší strategickou pozici. Taktéž např zkuste najít cestu a kolem ní najít dobré místo. tento ,,cvik" zlepšuje orientaci, a časem příjdete do neznámého prostředí, místo sem vám ukáže automaticky.

Schovávání krytí - z jakýchkoliv dostupných materiálů, prostředí si vytvořte úkryt aby kolem vás mohl někdo projít na metr a nebyli by jste odhalení


Naposledy upravil Hitokage dne Sun Sep 06, 2009 6:12 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : Tichá chůze)
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Ripper




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 10. 01. 10

Netradiční cviky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Netradiční cviky   Netradiční cviky Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 12:40 am

Hitokage napsal:
Pište sem své nápady na různé netradiční cviky, které si myslíte, že jsou účinné a užitečné.

Schovávání krytí - z jakýchkoliv dostupných materiálů, prostředí si vytvořte úkryt aby kolem vás mohl někdo projít na metr a nebyli by jste odhalení

Hezky.
Jeste bych pridal Ninja a pocitacove technologie: Zaklady hackingu Very Happy
Bankovni systemy a zabezpeceni. Prekonani takovych systemu a ochrany.
Samozrejme v noci, kdyz v bance nikdo neni. Cilem neni nekomu ublizit nebo mit rukojmi.
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Netradiční cviky Empty
PříspěvekPředmět: Re   Netradiční cviky Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 4:08 pm

Ripper napsal:
Hitokage napsal:
Pište sem své nápady na různé netradiční cviky, které si myslíte, že jsou účinné a užitečné.

Schovávání krytí - z jakýchkoliv dostupných materiálů, prostředí si vytvořte úkryt aby kolem vás mohl někdo projít na metr a nebyli by jste odhalení

Hezky.
Jeste bych pridal Ninja a pocitacove technologie: Zaklady hackingu Very Happy
Bankovni systemy a zabezpeceni. Prekonani takovych systemu a ochrany.
Samozrejme v noci, kdyz v bance nikdo neni. Cilem neni nekomu ublizit nebo mit rukojmi.

nj kdyby byly mé programovací schopnosti tak dobré tak proč ne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
yoshi

yoshi


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 14. 07. 11

Netradiční cviky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Netradiční cviky   Netradiční cviky Icon_minitimeThu Jul 14, 2011 12:29 pm

Hitokage napsal:
Pište sem své nápady na různé netradiční cviky, které si myslíte, že jsou účinné a užitečné.

Zde je můj cvičební plán, který již nějaké zahrnuje:

https://akathosninjutsu.forumczech.com/posilovani-f8/cviebni-plan-t31.htm

A navíc zde mám pár cviků, které jsem ve výše zmíněném plánu nezmínil, ale zjistil jsem, že jsou velice účinné.

Tiché dopady
Pověste se někde v lese na vysokou větev, nebo si vylezte na nějaké vyvýšené místo a skákejte dolů, avšak snažte se o co nejmenší hluk při dopadu. Na techniku musíte přijít sami. Je vhodné skákat na nerovný terén, abyste si zvykli na všechny možné situace.

Lezení na stromy
No co víc napsat? Prostě zkuste lézt po stromech Very Happy. Vybírejte si ze začátku ty, na které vám to půjde dobře a časem i ty méně přístupné. Při lezení na hladké stromy je dobré tlačit vždy opačnou ruku a opačnou nohu proti sobě. Pokud nedosáhnete na nějakou větev zkuste udělat pár kroků po stromě a vyběhnout k ní po kmeni.

Pády
Prostě se házejte na zem a snažte se najít co nejlepší možnost dopadu. také se můžete házet do letky, či parakotoulu. Tento cvik je určen k otužení těla.

k těm pádům prostě uvolnit svalstvo bolí to méně tuto techniku používají snad všechna bojová umění a tichá chůze zapojte celé tělo snažte se převést váhu vždy na jednu nohu.Takto je to psáno v secrets of the ninja


Schovávání krytí - z jakýchkoliv dostupných materiálů, prostředí si vytvořte úkryt aby kolem vás mohl někdo projít na metr a nebyli by jste odhalení
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Netradiční cviky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Netradiční cviky   Netradiční cviky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Netradiční cviky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Trénink-
Přejdi na: