Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Oblek typu ,,špion"

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

Oblek typu ,,špion" Empty
PříspěvekPředmět: Oblek typu ,,špion"   Oblek typu ,,špion" Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 9:11 am

Oblek ,,špion" jak název napovídá má jasný účel. Tím je aby jste splynuly s okolím, většinou se ale jedná o les či přírodní scenérii. Do společnosti je tu oblek slunečního svitu. Tento převlek se dá získat více způsoby. Jako vždy se dá vyrobit a to např i na oblek měsíčního svitu se dá přidělat ,,návlek" avšak toto vidím jako věc pro zručné ninji. Další možnost je vyrobit oblek ze starého oblečení etd , tím že an něj přiděláte kusy látky provázky a další věci barvy lesa,či požadovaného prostředí. Nejjednodušší možností je koupě vyrobeného obleku Hejkal. Tento oblek je do přírody naprosto ideální ale jako vše má i mínus. Tím je jeho pohyblivost , a zmenšená přesnost jakéhokoliv pohybu. Možná dalším mínusem na požízení bude cena která se pohybuje kolem 2,8 + tisíc. pokud máte dotaz,návrh,zkušenosti vše napište sem.

Oblek typu ,,špion" 200710131909image00007.th Oblek typu ,,špion" 200710141245hejkal1.th
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
morrter




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 17. 11. 09

Oblek typu ,,špion" Empty
PříspěvekPředmět: re   Oblek typu ,,špion" Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 6:13 pm

jelikož jsem mimo jiné i airsoftovým hráčem a to v roli odstřelovače, tento maskovací oblek jsem vyráběl . Domácí výrobou můžete ušetřit nemalé peňíze. Já jsem dospěl k závěru , že postačí vrchní část oděvu + pokrývka hlavy a pokrytý maskováním pouze ze zadní strany(ta která je vidět když ležíte ). Práci si můžete usnadnit tím ,že danou část oděvu nejdříve pošijete sítí (doporučuji maskovací). Podud jste se rozhodly použít pouze horní část oděvu , pak doporučuji ponechat síť až po kolena, a až na tu budete nanášet maskovací materiál. Nejčastěji obarvenou pytlovinu a "špagát" (!nikdy nepoužívejte umělé materiály!) . Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv materiál doporučuji co nejvíce roztřepit.

Pokud se rozhodnete si "hejkala" vyrobit jsem si jistý , že na internetu najdete mnoho návodů, povětšinou na stránkách s airsoftovou tématikou.

ps.: hejkal doma vyrobený vždy předčí toho koupeného (nemluvým o ghilie suit za 30000,- sešitého z umělých rostlin..) ,neboť je vyroben do určitého přírodního prostředí.
Návrat nahoru Goto down
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

Oblek typu ,,špion" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblek typu ,,špion"   Oblek typu ,,špion" Icon_minitimeWed Nov 18, 2009 7:50 pm

Mno...já doporučuju pořídit si tendle http://ninjitsu.blog.cz/0805/satek-shemag-palestina šátek...neni to nic extra ale když ho nosíte u sebe a jste v tmavém ninja obleku tak to stačí hodit přes sebe a je to Very Happy urcite to neni maskování na takové úrovni jako s oblekem hejkal ale řekl bych že se to hodí Smile
Návrat nahoru Goto down
morrter




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 17. 11. 09

Oblek typu ,,špion" Empty
PříspěvekPředmět: re:re:oblek typu špion   Oblek typu ,,špion" Icon_minitimeThu Nov 19, 2009 4:49 pm

Ano, souhlasím.Maskovací oblek se velmi těžko přenáší na delší vzdálenosti. A maskovací šály můžete mít u sebe takřka neustále.Ovšem doporučuji, (dle vlastní skušenosti) používat armádní sniper šály. Jedná se o jemnou síťovinu s maskovacím vzorem, díky čemuž můžete využívat řekl bych "záclonový efekt Smile ". Při plném rozložení se pod ní může dospělí člověk schovat takřka celý.

šátek o kterém píše Etellyen, se používá v armádních jednotkách hlavně v oblastech se zvýšenou prašnostím ,po vzoru tamnějších obyvatel se v případě potřeby uváže do tzv. shemagu, a tím slouží spíše než k maskování k ochraně.Samozřejmé je dnes využíván i jako módní dopněk...

co se týče barakudy (snip. šály) já vlastním tuto http://www.army-shop.cz/index.php?action=item&id=3978&prevaction=category&previd=84&prevstart=0
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oblek typu ,,špion" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblek typu ,,špion"   Oblek typu ,,špion" Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oblek typu ,,špion"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Oblek
» Oblek měsíčního svitu
» Oblek slunečního svitu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Techniky ninjutsu :: Henso jutsu-
Přejdi na: