Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve!

Goto down 
+3
***Danny***
Ninja
Akathos
7 posters
AutorZpráva
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve! Empty
PříspěvekPředmět: O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve!   O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve! Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 5:05 pm

Jak jistě víte ninjové byly spjati s přírodou, a učily se v ní žít,přežívat. Harmonie s přírodou byla pro ninji důležitá. Avšak se museli naučit přežít bez jídla přístřešku etd. Všechny tyto práce,techniky každopádně zlepšují zručnost a často se hodí i na improvizaci v krizových podmínkách. Takže čeho se vlastně tento topic bude týkat ? Bude se jednat o vytváření vše možného v přírodních podmínkách využití materiálu. Každý si jinak může založit vlastní topic pokud o tom nevíte Smile. Jinak úplně na koleni to vyrábět nemůžeme, proto uznejme že nůž by u sebe měl každý.
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
Ninja




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 03. 09. 09

O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve!   O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve! Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 5:56 pm

Nůž a zdroj ohně, pokudmožno dobré oblečení. Pak ostatní potřeby k životu se dají uspokojit z přírodních zdrojů . Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve!   O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve! Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 6:07 pm

k noži připojuji za mě magnésioví ,zapalovač"
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
***Danny***




Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 09. 03. 10

O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve!   O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve! Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 2:55 pm

ja můžu říct že můj děda je myslivec a je na tom dost ulítlej tak mě učil žít v přírodě a měli sme každej jen jeden nůž ale děda mě naučil takovejch věcí že sem valil oči co všechno se dá ale bez toho nože nevim no jestli by se dalo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pyroh

Pyroh


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 05. 07. 10
Location : Praha

O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve!   O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve! Icon_minitimeTue Jul 06, 2010 10:52 pm

***Danny*** napsal:
ja můžu říct že můj děda je myslivec a je na tom dost ulítlej tak mě učil žít v přírodě a měli sme každej jen jeden nůž ale děda mě naučil takovejch věcí že sem valil oči co všechno se dá ale bez toho nože nevim no jestli by se dalo Very Happy

Tak se pochlub. Ráda se dozvím něco nového.
Návrat nahoru Goto down
Široko




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 23. 11. 09

O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve!   O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve! Icon_minitimeThu Dec 30, 2010 8:11 pm

Ano, nůž je základ a zdroj ohně je také důležitý a já k tomu přidám tip na tzv. ohnivé balíčky: jednoduše se nastříhají cca 5 centimetrové proužky novin a smotají se, ovážou se motouzem a vyválejí v roztaveném vosku. Jakmile vosk zatuhne jednoduše je dáte někam do výbavy. Jejich hlavní výhodou je že hoří i za deště, ovšem nevýhodou je, že je nemůžete připravit venku např. v lese.
Návrat nahoru Goto down
Kovy




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 21. 07. 12

O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve!   O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve! Icon_minitimeSun Jul 22, 2012 10:57 am

Jestli můžu poradit udělejte si KPZ. neboli Krabičku Poslední Záchrany a dejte si do ní to co potřebujete pro pobyt v lese.

Návrat nahoru Goto down
Sakura Sayuri Midori

Sakura Sayuri Midori


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 19. 03. 12
Age : 25

O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve!   O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve! Icon_minitimeFri Aug 03, 2012 12:07 pm

Kovy napsal:
Jestli můžu poradit udělejte si KPZ. neboli Krabičku Poslední Záchrany a dejte si do ní to co potřebujete pro pobyt v lese.

skaut? já taky! ale jen krátce, tedka sem po prvním táboře...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve!   O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
O čem tento topic je ? Čtěte nejdříve!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Survival-Přežití-
Přejdi na: