Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Fukiya (foukačky)

Goto down 
+5
Kettu
LOMBAXninja
Široko
Akathos
Hitokage
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Fukiya (foukačky)   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 1:51 pm

Foukačky k ninjům také neodmyslitelně patří. A nejen k nim. Také afričtí domorodci je používali. Foukačka je velmi účinná a poměrně nenápadná zbraň. S foukačkou a otrávenou šipkou mohli ninjové zabíjet odkudkoliv v dosahu foukačky. Asi nejznámější použití je ve vodě. Ninja mohl použít foukačku jako šnorchl pro dýchání pod vodou a při dobré příležitosti z něj nepozorovaně zasáhnout cíl bez vynoření nad hladinu.

Fukiya (foukačky) Blow-pipe


Naposledy upravil Hitokage dne Sat Sep 12, 2009 9:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fukiya (foukačky)   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 1:53 pm

S tím mě napadá že saya muhlo působyt jako foukačka ale nemám to doloženo takže to nikomu tvrdit nebudu . Jinak s použitím jedu etd ůčiná zbran
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fukiya (foukačky)   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeWed Oct 28, 2009 9:34 pm

TIP ! Foukačka není nic jiného než dutá tyč,objekt který funguje na bázi stlačení vzduchu tlaku a následným vymrštěním šipky. V Obi za cca 50kč ? lze koupit hliníkovou měděnou tyč, toč foukačka Very Happy - dá je dobré si vyrobit ,,náhubek " nevím jak to popsat najděte obrázky a pochopíte. A v neposlední řadě si šipky bud vyrobit nebo koupit myslím že jednoduší bude koupě resp pokud chcete více šipek tak se časově hlavně vyplatí koupě. takže za 50kč + cca 100kč? se dá sehnat foukačka, a není nutné kupovat za xx stovek foukačku která je to samé akorát je ,,načančaná"
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
Široko




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 23. 11. 09

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: fukija   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeMon Dec 21, 2009 6:52 pm

Ano , s tím souhlasím ,že všechny jsou stejné , ale výrobci hrají na vzhled.
Návrat nahoru Goto down
LOMBAXninja




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 28. 06. 10
Age : 26

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Foukačka   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeSun Jul 11, 2010 8:29 pm

No ja foukačku mam potom tu dam fotku ale sakra nwm ja udělat šipky Suspect
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fukiya (foukačky)   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 1:55 pm

naostři dřevěnou jehlu a nakonec přilep peří nebo něco podobného
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
LOMBAXninja




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 28. 06. 10
Age : 26

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Foukačka   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 8:36 pm

JJ dik RIKI
Návrat nahoru Goto down
ninja motorkář

ninja motorkář


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 22. 07. 10
Location : ???????

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: fukya   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeThu Jul 22, 2010 5:48 pm

Dnes jsem zkoušel střílet z vody to byla hrůza Smile
Návrat nahoru Goto down
LOMBAXninja




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 28. 06. 10
Age : 26

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Foukačka   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeThu Jul 22, 2010 8:35 pm

Laughing Laughing Laughing ja sem zase asi měsíc tomu přez foukačku dychal pod vodou xDD Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
ninja motorkář

ninja motorkář


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 22. 07. 10
Location : ???????

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: fukya   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeThu Jul 22, 2010 8:58 pm

asi padesátkrát jsem si loknul Very Happy
Návrat nahoru Goto down
LOMBAXninja




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 28. 06. 10
Age : 26

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Foukačka   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeSat Jul 24, 2010 11:37 pm

JJ já taky když jsem dýchal přez foukačku xD tak jsem si musel držet nos a někdy jsem ho pustil tak mi do něj natekla voda taky asi tak 50krát a taky jsem si loknul jo a normal jsem si vzal pod vodu i KUNAI a skoro jsem ulovil rybu ale řekl jsem si nebudu jí zabíjet když jí stejně nesním zvíře by se mělo zábíjet jen v sebe obraně a když má člověk hlad a nemá žádné jídlo ale né bezduvodně jen ji jako mám propíchnout a nechat ve vodě??
Návrat nahoru Goto down
ninja motorkář

ninja motorkář


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 22. 07. 10
Location : ???????

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: fukya   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeSat Jul 24, 2010 11:50 pm

kde sto zkoušel v rybníku nebo v bazénu nebo přehrada Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
LOMBAXninja




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 28. 06. 10
Age : 26

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Foukačka   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeSun Jul 25, 2010 2:01 pm

v BAZENU a v ŘECE Cool
Návrat nahoru Goto down
Jerry007

Jerry007


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 11. 03. 10
Age : 29
Location : Jablunkov

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fukiya (foukačky)   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeSun Jul 25, 2010 2:04 pm

Do bazenu uz nikdy nevlezu,kdyz tam plavou ryby. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ninja motorkář

ninja motorkář


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 22. 07. 10
Location : ???????

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: fukya   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeSun Jul 25, 2010 4:38 pm

Very Happy Very Happy v bazénu nejsou ryby Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
LOMBAXninja




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 28. 06. 10
Age : 26

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Foukačka   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeMon Jul 26, 2010 9:49 am

DDDD ale já říkal v bazénu a v řece Suspect Suspect Suspect
Návrat nahoru Goto down
Dark Wolf z klanu Vlků

Dark Wolf z klanu Vlků


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 15. 07. 10

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fukiya (foukačky)   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeWed Aug 04, 2010 10:27 am

Já mám foukačku kupovanou i vlastnoručně dělanou a sou úplně stejný, ani náhubek na tu svojí nepotřebuju. Šipky sem zkoušel z jehel a papírovejch "pohárků", ale nějak to mělo malej účinek, tak sem si koupil za 120 kč šipky v armshopu, přidal sem k nim barevný pírka a je to taky dobrý Very Happy Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fukiya (foukačky)   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeWed Aug 04, 2010 10:42 am

na trening používám jako munici hlavne zmacený toaletak.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Dark Wolf z klanu Vlků

Dark Wolf z klanu Vlků


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 15. 07. 10

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fukiya (foukačky)   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeWed Aug 04, 2010 12:46 pm

Dobrej nápad, díky :-)
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fukiya (foukačky)   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeWed Aug 04, 2010 4:24 pm

jo ale nutno upozornit že to má hrozně blbej dolet.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Dark Wolf z klanu Vlků

Dark Wolf z klanu Vlků


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 15. 07. 10

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fukiya (foukačky)   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeThu Aug 05, 2010 8:08 am

Furt je to lepší než zbytečně plejtvat šipkama ne? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
LOMBAXninja




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 28. 06. 10
Age : 26

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Foukačka   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeThu Aug 05, 2010 12:21 pm

JJ ale jen při treninku urřiče nebudeš stříletpo nepšíteli zmačkanym a mokrym toaletakem DDD
Návrat nahoru Goto down
Dark Wolf z klanu Vlků

Dark Wolf z klanu Vlků


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 15. 07. 10

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fukiya (foukačky)   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeThu Aug 05, 2010 5:14 pm

Třeba by ho to uchechtalo k smrti Very Happy What a Face
Návrat nahoru Goto down
LOMBAXninja




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 28. 06. 10
Age : 26

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Foukačka   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeThu Aug 05, 2010 5:42 pm

HMM možná tak tu kuličku z toho toaletaku vyrobenou zapálit dddd
Návrat nahoru Goto down
Dark Wolf z klanu Vlků

Dark Wolf z klanu Vlků


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 15. 07. 10

Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fukiya (foukačky)   Fukiya (foukačky) Icon_minitimeThu Aug 05, 2010 5:53 pm

Nejsem si jistej jak by to fungovalo scratch . Zaprve by se to asi vprostřed foukačky udusilo, za druhý by si člověk spálil asi pusu a za třetí by to asi nevydrželo hořet za letu. Ale zapálená kulička z toaleťáku by se mohla užít u něčeho jinýho třeba... popřemejšlim o tom
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Fukiya (foukačky) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Fukiya (foukačky)   Fukiya (foukačky) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Fukiya (foukačky)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Zbraně-
Přejdi na: