Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tetsubishi (Makibishi)

Goto down 
+5
Etellyen
kryspin19
***Danny***
Akathos
Hitokage
9 posters
AutorZpráva
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Tetsubishi (Makibishi) Empty
PříspěvekPředmět: Tetsubishi (Makibishi)   Tetsubishi (Makibishi) Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 9:02 pm

Tetsubishi, nebo také makibishi používali ninjové při úniku, když měli v zádech nepřítele. Tyto "ježky" jen rozházeli za sebou. Dříve nosili lidé ve Japonsku poměrně tenkou a jednoduchou obuv, takže ninja dokázal těmito věcičkami pěkně znepříjemnit svým pronásledovatelům život a zpomalit je či úplně zastavit. Tetsubishi lehce proklouzli podrážkou a zabodaly se nepříteli do chodidla.
Podle některých pramenů existovali také takzvané bakuraibishi, které po šlápnutí explodovali.


Tetsubishi (Makibishi) Nj-6

Tetsubishi (Makibishi) 04makibishicw5
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

Tetsubishi (Makibishi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsubishi (Makibishi)   Tetsubishi (Makibishi) Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 11:20 pm

No ono i v dnešní době když s představíš že bežíš,skočíš an něco takového tak tě to také odrovná od pohybu. Ale je pravda že když byly boty ( prominte za výraz nemůžu si vzpomenout na jmeno ) ,,sandále" lehce do nich pronikly .
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
***Danny***




Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 09. 03. 10

Tetsubishi (Makibishi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsubishi (Makibishi)   Tetsubishi (Makibishi) Icon_minitimeWed Mar 10, 2010 4:26 pm

AUUUAUUUU asi by to bolelo co? Ahoj nevíte kde bych to mohl sehnat rychle a hlavně levně? docela by se mi to hodilo díky
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Tetsubishi (Makibishi) Empty
PříspěvekPředmět: ^^   Tetsubishi (Makibishi) Icon_minitimeWed Mar 10, 2010 5:58 pm

hehe k čemu by se ti to hodilo? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
kryspin19




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 10. 03. 10

Tetsubishi (Makibishi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsubishi (Makibishi)   Tetsubishi (Makibishi) Icon_minitimeWed Mar 10, 2010 10:57 pm

hej nevite z čeho je udělat (sou to špičatý kusy železa a proto se mi je moc nechce kupovat)
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Tetsubishi (Makibishi) Empty
PříspěvekPředmět: hm   Tetsubishi (Makibishi) Icon_minitimeWed Mar 10, 2010 11:14 pm

snad pospojovat malé naostřené železné kousky do kříže (třeba zasadit do sebe přes zářezy nebo tak něco)
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
***Danny***




Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 09. 03. 10

Tetsubishi (Makibishi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsubishi (Makibishi)   Tetsubishi (Makibishi) Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 1:40 pm

Hitokage

hehe k čemu by se ti to hodilo? Very Happy
no mám takovej problém s místnim gangem hrajou si na crips nebo co .a ja s kamarádem se věnujeme kung_fu a ninjutsu asi 6 let a chceme je trochu srovnat protože už to přehání a navážejí se mi do rodiny ale neví co děláme ...!! a chceme na ně udělat takovej nálet a ukončit to ale bude to dýl trvat tak kdyby sem potřeboval utéct tak by mi to docela pomohlo affraid Mad Laughing Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kryspin19




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 10. 03. 10

Tetsubishi (Makibishi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsubishi (Makibishi)   Tetsubishi (Makibishi) Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 5:03 pm

Hitokage napsal:
snad pospojovat malé naostřené železné kousky do kříže (třeba zasadit do sebe přes zářezy nebo tak něco)
dik hej to mě nenapadlo
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Tetsubishi (Makibishi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsubishi (Makibishi)   Tetsubishi (Makibishi) Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 5:18 pm

***Danny*** napsal:
Hitokage

hehe k čemu by se ti to hodilo? Very Happy
no mám takovej problém s místnim gangem hrajou si na crips nebo co .a ja s kamarádem se věnujeme kung_fu a ninjutsu asi 6 let a chceme je trochu srovnat protože už to přehání a navážejí se mi do rodiny ale neví co děláme ...!! a chceme na ně udělat takovej nálet a ukončit to ale bude to dýl trvat tak kdyby sem potřeboval utéct tak by mi to docela pomohlo affraid Mad Laughing Very Happy

chjo :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

Tetsubishi (Makibishi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsubishi (Makibishi)   Tetsubishi (Makibishi) Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 5:23 pm

***Danny*** napsal:
Hitokage

hehe k čemu by se ti to hodilo? Very Happy
no mám takovej problém s místnim gangem hrajou si na crips nebo co .a ja s kamarádem se věnujeme kung_fu a ninjutsu asi 6 let a chceme je trochu srovnat protože už to přehání a navážejí se mi do rodiny ale neví co děláme ...!! a chceme na ně udělat takovej nálet a ukončit to ale bude to dýl trvat tak kdyby sem potřeboval utéct tak by mi to docela pomohlo affraid Mad Laughing Very Happy

nepřehánět jo? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ninja




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 03. 09. 09

Tetsubishi (Makibishi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsubishi (Makibishi)   Tetsubishi (Makibishi) Icon_minitimeFri Mar 26, 2010 10:43 am

***Danny*** napsal:
Hitokage

hehe k čemu by se ti to hodilo? Very Happy
no mám takovej problém s místnim gangem hrajou si na crips nebo co .a ja s kamarádem se věnujeme kung_fu a ninjutsu asi 6 let a chceme je trochu srovnat protože už to přehání a navážejí se mi do rodiny ale neví co děláme ...!! a chceme na ně udělat takovej nálet a ukončit to ale bude to dýl trvat tak kdyby sem potřeboval utéct tak by mi to docela pomohlo affraid Mad Laughing Very Happy

Zdravím,
místo těhle volovin, který skoro nepoužiješ radši investuj a pořiď si dvoje nunchaku a nauč se s nimi:D Tohle nepřítele odrovná mnohem lépe a spolehlivěj =)
Návrat nahoru Goto down
arnames

arnames


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 12. 10
Age : 27

Tetsubishi (Makibishi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsubishi (Makibishi)   Tetsubishi (Makibishi) Icon_minitimeMon Dec 20, 2010 5:22 pm

chapes to su ninjovske zbrane no memôžež použivat len tak iba v pripade nudze alebo tak nejak no musis si to vybabyt s tymi crisakmi Basketball rabbit
Návrat nahoru Goto down
Alessio-san




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 08. 03. 11

Tetsubishi (Makibishi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsubishi (Makibishi)   Tetsubishi (Makibishi) Icon_minitimeTue Mar 08, 2011 10:01 pm

http://gangnail.com.br/english/imagens_site/gn18/gn18_gnd.jpg

Myslim, že jako Makibishi by se dalo použít i tohle Wink Jmenuje se to gang- nail... spojují se tim trámy, ale myslim, že protovníkovo podrážku s jeho nohou by to mělo taky spojit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Tetsubishi (Makibishi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsubishi (Makibishi)   Tetsubishi (Makibishi) Icon_minitimeWed Mar 09, 2011 7:48 am

Alessio-san napsal:
http://gangnail.com.br/english/imagens_site/gn18/gn18_gnd.jpg

Myslim, že jako Makibishi by se dalo použít i tohle Wink Jmenuje se to gang- nail... spojují se tim trámy, ale myslim, že protovníkovo podrážku s jeho nohou by to mělo taky spojit Very Happy

by me zajimalo kdo by neco takoveho chtel sebou tahat v kapse Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Alessio-san




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 08. 03. 11

Tetsubishi (Makibishi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsubishi (Makibishi)   Tetsubishi (Makibishi) Icon_minitimeFri Mar 11, 2011 11:22 am

Tak si to asi musíš nastříhat ne? Very Happy a můžeš si to dát třeba do pytlíku za OBI Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tetsubishi (Makibishi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tetsubishi (Makibishi)   Tetsubishi (Makibishi) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tetsubishi (Makibishi)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Tipy Triky-
Přejdi na: