Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kouřové bomby

Goto down 
+15
silenceassasin
Larax12
alsomine
Široko
viking749
kryspin19
Kettu
Etellyen
Pauli3
Rayzo
almareon
Archer
Akathos
Ninja
SnakeEyes
19 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 27, 2010 11:11 pm

Heleď te někde sem našel navod na docela slušnou kouřovku, pinpongač rozřiznout na polovinu vnitřek dovnitř na každou stranu nalepit šmirgl papír, každou tu pulku vysypat hlavičkama od sirek, do kousku papíru nasypat trochu střelnýho prachu, zabalit do male kulicky a vložit do míčku, pak už ho jen spojit a slepit tžeba izolepou do puvodního míčku, pak stím stačí praštit o zem a vylítne zableska a diky vzplání plastu z míčku to udělá i slušnej dým, zkusím to video na netu zase najit a popř. ho sem vložím Smile
Návrat nahoru Goto down
Rayzo

Rayzo


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 26. 01. 10
Age : 29
Location : Hradec Králové

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 28, 2010 12:15 am

Já jsem našel úpa skvělou dýmovnici.Jen pingpongáč rozřezáte na kousíčky,zabalíte do alobalu,bve kterém necháte malý otvor a tam to zapalíte.Je to jednoduchy a ucinny...pro vice info- https://www.youtube.com/watch?v=vUwQ-8cAdUk&feature=fvw
Návrat nahoru Goto down
SnakeEyes

SnakeEyes


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 09. 09

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 28, 2010 7:46 pm

Pauli3 napsal:
Heleď te někde sem našel navod na docela slušnou kouřovku, pinpongač rozřiznout na polovinu vnitřek dovnitř na každou stranu nalepit šmirgl papír, každou tu pulku vysypat hlavičkama od sirek, do kousku papíru nasypat trochu střelnýho prachu, zabalit do male kulicky a vložit do míčku, pak už ho jen spojit a slepit tžeba izolepou do puvodního míčku, pak stím stačí praštit o zem a vylítne zableska a diky vzplání plastu z míčku to udělá i slušnej dým, zkusím to video na netu zase najit a popř. ho sem vložím Smile

A co sem tu asi vykládal že jo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
SnakeEyes

SnakeEyes


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 09. 09

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 28, 2010 7:48 pm

Ricky7 napsal:
Já jsem našel úpa skvělou dýmovnici.Jen pingpongáč rozřezáte na kousíčky,zabalíte do alobalu,bve kterém necháte malý otvor a tam to zapalíte.Je to jednoduchy a ucinny...pro vice info- https://www.youtube.com/watch?v=vUwQ-8cAdUk&feature=fvw

Koukám že nejsi moc náročnej Smile pokud ti stačí obyč dýmovnice tak se nejlepší si jí koupit.
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 29, 2010 12:17 pm

SnakeEyes napsal:
Pauli3 napsal:
Heleď te někde sem našel navod na docela slušnou kouřovku, pinpongač rozřiznout na polovinu vnitřek dovnitř na každou stranu nalepit šmirgl papír, každou tu pulku vysypat hlavičkama od sirek, do kousku papíru nasypat trochu střelnýho prachu, zabalit do male kulicky a vložit do míčku, pak už ho jen spojit a slepit tžeba izolepou do puvodního míčku, pak stím stačí praštit o zem a vylítne zableska a diky vzplání plastu z míčku to udělá i slušnej dým, zkusím to video na netu zase najit a popř. ho sem vložím Smile

A co sem tu asi vykládal že jo Very Happy

jo ? tak to promin Smile asi sem si teho nevsiml Smile
Návrat nahoru Goto down
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 29, 2010 8:12 pm

klasicke pingpongače zapálit je nuda....zrovna dneska sem udelal to stim šmirglem dovnitř a nefungovalo mi to....házel sem o zem pořád dokola a furt nic...nevim včem byl nedostatek...napadlo mě dat do toho balíčku stim prachem nakej kamen...aby byl míček těžší...třeba by to pak líp škrtlo...nevím zkoušejte taky:)
Návrat nahoru Goto down
Rayzo

Rayzo


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 26. 01. 10
Age : 29
Location : Hradec Králové

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 30, 2010 8:28 pm

Nezáleži na tom,jestli je to nuda...vem si ze by si byl ninja..budes balit kouřové bomby a řekneš si: To je nuda....udělám to nějak jinak,ikdyž ani nevím jak..." Blbost...možná to je nuda ale funkční nuda...jinak rozsekej 2 ping.ball na kousíčky,zabal do alobalu (nech malej otvor jako komín) a zezdloa to zapal...účiný
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 3:09 am

Ricky7 napsal:
Nezáleži na tom,jestli je to nuda...vem si ze by si byl ninja..budes balit kouřové bomby a řekneš si: To je nuda....udělám to nějak jinak,ikdyž ani nevím jak..." Blbost...možná to je nuda ale funkční nuda...jinak rozsekej 2 ping.ball na kousíčky,zabal do alobalu (nech malej otvor jako komín) a zezdloa to zapal...účiný

nechci nic řikat ale ikdyž to možná čoudí slušne tak je to proste trva moc dlouho a uz jen to ze to musis zapalovat je hrozne neprakticky, pro zabavu fajn ale v praxi nepouzitelny
Návrat nahoru Goto down
Ninja




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 03. 09. 09

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 08, 2010 2:58 am

Lidi, jak tak čtu vaše příspěvky, musim napsat toto:
Nemíchejte KMnO4 a hliník. Jednak sou to celkem drahý suroviny na kouřový bomby, a druhak, což je podstatnější je to velmi citlivá a nebezpečná směs. Nicméně myšlenka je dobrá, jdete na to dobrou cestou , akorát použít jiný ox. činidlo a oxidant.
Z pozdravem Ninja
Návrat nahoru Goto down
SnakeEyes

SnakeEyes


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 09. 09

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 10, 2010 4:31 pm

Ninja napsal:
Lidi, jak tak čtu vaše příspěvky, musim napsat toto:
Nemíchejte KMnO4 a hliník. Jednak sou to celkem drahý suroviny na kouřový bomby, a druhak, což je podstatnější je to velmi citlivá a nebezpečná směs. Nicméně myšlenka je dobrá, jdete na to dobrou cestou , akorát použít jiný ox. činidlo a oxidant.
Z pozdravem Ninja

Ok bezpečnost především...tak dalším oxid. činidlem by mohl být chloristan či chlorečnan draselný(ale ten je prej taky nebezpečnej) zkusim se eště něco jinýho, a oxidantem by moh bejt dál hořčík nebo magnalium ne? ale to bych si moc nepomoh protože jestli se nepletu tak hliník obsahuje hořčík....tak ještě něco zjistim a dám vědět.... ty se v tom ninjo vyznáš tak nás můžeš opravovat atd jestli můžeš sunny
Návrat nahoru Goto down
Rayzo

Rayzo


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 26. 01. 10
Age : 29
Location : Hradec Králové

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: xD   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 13, 2010 1:01 pm

hmm.....tak jak tady koukám,kouřové bomby jsou docela problém...jsem v 9.třídě a....z chemie jsem měl málem 4 na výzo.Ale tahák mě z toho dostal...takže mě chemie jako KMnO nic neříká...možná vim,že je to....hmm....co je to?..xD...že by manganistan draselný?...nejsem si jistý,a stejě navim jak to vypadá a co to dělá xD...my se o chemii bavíme tak,že provokujeme senseiku tak,aby z nás chytila infarkt..a jsme na dobré cestě xD.Já vim,že pravé tajemství kouřových bomb je v chemii,ale já si zahraju na bořiče mýtů a pokusím se vymyslet něco z levných materiálů.Namaste Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 13, 2010 1:38 pm

já se třeba taky vůbec nechci pouštět do nákejch KNO sajrajtů, taky tomu nerozumim:D ale chtělo by to něco důmyslnějšího než jen pingpongáč v alobalu ;-)
PS: sem v 8. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rayzo

Rayzo


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 26. 01. 10
Age : 29
Location : Hradec Králové

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 13, 2010 10:06 pm

Very Happy jj...ale já mám tu výhodu,že já,jako samurai kouřovky nepoužívám xD
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 11:17 pm

střelný prach fujguje docela dobře.pak ješte sehnat nějakou rozbušku.třeba kapsle nejsou nejhorší.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 1:00 pm

kapslíky mě vůbec nenapadly.já bych si to predstavoval tak, že do PP míčku by se nasypal do tří čtvrtin ten střelnej prach - do toho by se nastříhal na malinký kousíčky ten ping pongáč + nějak vymyslet ten kapslík
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 4:11 pm

Funguje to tak že když silně hodím kouřovkou o zem tak kapsle exploduje a zapálí střelný prach ten vytvoří kouř.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
SnakeEyes

SnakeEyes


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 09. 09

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 8:35 pm

Jako z kapslíku vylámat to čeerný a nasypat to do toho?
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 10:11 pm

Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 18, 2010 3:36 pm

Rikimaru napsal:
https://www.youtube.com/watch?v=pNXbptlXtJ8
ten týpek to má dobře udělaný ale ten návod se mu docela nepoved:D
Návrat nahoru Goto down
SnakeEyes

SnakeEyes


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 09. 09

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 20, 2010 5:29 pm

Nyní jsem se dočet že se dá použít i hliník či hořčík s dusičnnem draselným KNO3 alias sanitrem který se dá běžně koupit v drogerii...efekt je podobný
Návrat nahoru Goto down
Rayzo

Rayzo


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 26. 01. 10
Age : 29
Location : Hradec Králové

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 21, 2010 9:57 am

a to s těmi kapslemi vypadá asi takhle?
https://www.youtube.com/watch?v=PT2rE41Y5Dc&NR=1
Návrat nahoru Goto down
SnakeEyes

SnakeEyes


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 09. 09

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 21, 2010 12:46 pm

Myslím že efekt máme pořešenej....teď zbývá vymyslet samovznícení. Takže podle Eteleylena se trik s pingpongáčem neosvědčil já to s kapslíkama teda nepochopil. Takže dá se to ještě udělata takto: sežeňte lithium( lithium vzplane po kontaktu s vodou) a vložze ho do určité nádobky spolu s kouřovou směsí např ten pingpongáč dovnitř taky vložte nějakou lahvičku s vodou...když se s míčkem hodí o zem BANG!! lahvička se rozbije voda vylije lithium vzplane a s ním i směs. elephant
Návrat nahoru Goto down
Rayzo

Rayzo


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 26. 01. 10
Age : 29
Location : Hradec Králové

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 22, 2010 6:43 pm

Měl bych jeden blbej nápad...střelný prach po kontaktu s jiskrou vzplane za cca necelou vteřinu.Do nečeho měkkého,třeba pp-ball prostrčte bouchací šnurku.rozbusku dejte doprostred spolu se strlnym prachem.díry udelejte maly tak,aby se prach nevysypal.Pak jen škubněte....Very Happy moje nápady jsou idiotský,ale za pokus nic nedáš Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 22, 2010 8:57 pm

Supeeeeeeeer, nic lepšího by mne nenapadlo hned to du skusit.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
SnakeEyes

SnakeEyes


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 09. 09

Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 22, 2010 9:00 pm

Ricky7 napsal:
Měl bych jeden blbej nápad...střelný prach po kontaktu s jiskrou vzplane za cca necelou vteřinu.Do nečeho měkkého,třeba pp-ball prostrčte bouchací šnurku.rozbusku dejte doprostred spolu se strlnym prachem.díry udelejte maly tak,aby se prach nevysypal.Pak jen škubněte....Very Happy moje nápady jsou idiotský,ale za pokus nic nedáš Very Happy
Very Happy Nevim jestli sem to správně pochopil ale to ti bouchne v ruce ne?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kouřové bomby - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kouřové bomby   Kouřové bomby - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kouřové bomby
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Tipy Triky-
Přejdi na: