Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Umím jezdit na koni

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Mashaunix




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 20. 08. 09

Umím jezdit na koni Empty
PříspěvekPředmět: Umím jezdit na koni   Umím jezdit na koni Icon_minitimeThu Nov 12, 2009 1:00 am

tak to jsem úplně jako ninja Very Happy Protože umím cválat, klusat skákat a všechno, jsem už předem ninja na 100 procent, a neopovažujte se říkat že ne.
Jinak, počítá se k umění Ba jutsu i využívání koně jako zbraně? Například člověk kterému váš kůň šlápne na nohu už může omdlít, o kopání radši nemluvě, a hryzání také není nejpříjemnější záležitost.
Návrat nahoru Goto down
Kiyoko

Kiyoko


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 28. 06. 13
Age : 24

Umím jezdit na koni Empty
PříspěvekPředmět: Re: Umím jezdit na koni   Umím jezdit na koni Icon_minitimeSat Aug 10, 2013 2:44 pm

Mashaunix napsal:
tak to jsem úplně jako ninja :DProtože umím cválat, klusat skákat a všechno, jsem už předem ninja na 100 procent, a neopovažujte se říkat že ne.
Jinak, počítá se k umění Ba jutsu i využívání koně jako zbraně? Například člověk kterému váš kůň šlápne na nohu už může omdlít, o kopání radši nemluvě, a hryzání také není nejpříjemnější záležitost.
Kůň není pes, tomu se nedá říct "trhej" (V tomto případě "kopej" nebo "hryzej") a on by tě poslouchal Laughing ... to by musel ten kůň být nějak speciálně cvičený.Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.atlancie.blog.cz
 
Umím jezdit na koni
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Techniky ninjutsu :: Ba jutsu-
Přejdi na: