Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 co na sebe

Goto down 
+9
Eragon black
viking749
Hitokage
Kořist
***Danny***
Etellyen
SnakeEyes
Pauli3
Kettu
13 posters
AutorZpráva
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeMon Feb 15, 2010 9:57 pm

Nevěděl jsem kam bych to dal takže je to tady.
Bylo by dobré kdyby každý vjeděl co je vlastně podstatou ninjů.docela dobře pojatý je nadpis stránky.Například není podstatné v obleku dobře vypadat ale hýbat se bez vydání hlasitých zvuků.Šusťáky,ryfle atd.jsou naprosto nepraktické.mně dokonale stačí černá mikina a tepláky.Taky je dobrý nějaky tmavy maly a přilnavý batoh ale tak ať se do něj vleze výbava.Pochlubte se jaké oblečení kromě kimona by ste doporučovali vy?
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 1:51 am

Asi jak říkáš, tepláky a mikyna značka ideal Smile je to pohodlny a nedělá to hluk... ještě aj ty ryfle se daj pokud teda nemáš na mysli nejaky ty "rozkrok u kotníků" ja poslouchám Metal takže přez zimu nosím dlouhej kabát, takže nemám problém za opasek vrazit aj katanu... přez leto něco aby nebyl hic a dalo se do teho neco schovat... samo zaleží kam jdu Smile
Návrat nahoru Goto down
SnakeEyes

SnakeEyes


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 09. 09

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 3:30 pm

Rikimaru napsal:
Nevěděl jsem kam bych to dal takže je to tady.
Bylo by dobré kdyby každý vjeděl co je vlastně podstatou ninjů.docela dobře pojatý je nadpis stránky.Například není podstatné v obleku dobře vypadat ale hýbat se bez vydání hlasitých zvuků.Šusťáky,ryfle atd.jsou naprosto nepraktické.mně dokonale stačí černá mikina a tepláky.Taky je dobrý nějaky tmavy maly a přilnavý batoh ale tak ať se do něj vleze výbava.Pochlubte se jaké oblečení kromě kimona by ste doporučovali vy?

A co máš proti ninja obleku?...jednoznačně nejlepší a potom nejlépe bavlněné volné triko či mikina a tepláky plus lehké tenisky
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeTue Feb 16, 2010 11:13 pm

proti ninja obleku nic nemám.jen sem se ptal.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 1:03 pm

místo tepláků by se daly použít i maskáče....ale to spíš ve dne a v lese
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 4:09 pm

doma mám hejkala ale představte si snipera s mečem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
***Danny***




Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 09. 03. 10

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeWed Mar 10, 2010 3:39 pm

Ahoj: k tomu maskování koupil sem si ninja oblek do léta a můžu říct že je to nejlepší nešustí jsou dobře maskované (hlavně v noci ) a mužu si tam schovat i hvězdice nebo dýky ale s KATANOU byl problém tu sem nevěděl jak upevnit tak sem jí jednoduše připevnil na záda Very Happy Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeWed Mar 10, 2010 5:37 pm

no u ninja suitu se vetsinou prodava i obi pasek, pokud ne da se dokoupit zvlast za cca 200,- a me nejvice vyhovuje ji zasunout za opasek a v pripade nutnosti jej muzes kdykoliv presunout z boku na zada a zase obracene.... katana na zadech mi vetsinou zavazela ale zalezi jak kde a jak komu no Smile
Návrat nahoru Goto down
***Danny***




Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 09. 03. 10

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeThu Mar 11, 2010 1:47 pm

Mě to docela vyhovuje na zádech ale jde hlavně o zvyk bych řekl nejdřív jsem nevěděl jak s tím ale těd už je to v pohodě takže nevim jestli bych si jí připevnil za opasek xD Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 12:42 am

njn jak rikas je to o zvyku Smile
Návrat nahoru Goto down
Kořist

Kořist


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 04. 10
Age : 30
Location : Vysočina, SnS

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 12:40 am

Rikimaru napsal:
doma mám hejkala ale představte si snipera s mečem Very Happy
Nedá mi to nereagovat. Ninjové používali kamuflážní prostředky víc než si myslíš. Ve dne, na průzkumu, při získávání potravy- v takovou dobu jim zkrátka černé kimono kamufláž nedodávalo, proto byl nejlepší ''hejkal'' vyrobený z rybářské sítě a bavlněných obarvovaných vláken a přírodní vegetace, pro nejlepší denní/noční kamufláž.
A jinak- nevím jak na to reagovat, pokud cvičím v tělocvičně, tak mám prostě tepláky ne? A když si jdu hrát na Ninju, tak prostě kimono, tady není co rozebírat...
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeFri Apr 30, 2010 6:22 pm

Kořist napsal:
Rikimaru napsal:
doma mám hejkala ale představte si snipera s mečem Very Happy
Nedá mi to nereagovat. Ninjové používali kamuflážní prostředky víc než si myslíš. Ve dne, na průzkumu, při získávání potravy- v takovou dobu jim zkrátka černé kimono kamufláž nedodávalo, proto byl nejlepší ''hejkal'' vyrobený z rybářské sítě a bavlněných obarvovaných vláken a přírodní vegetace, pro nejlepší denní/noční kamufláž.
A jinak- nevím jak na to reagovat, pokud cvičím v tělocvičně, tak mám prostě tepláky ne? A když si jdu hrát na Ninju, tak prostě kimono, tady není co rozebírat...
přesně tak...pokud chci cvičit tak v čemkoliv co je mi pohodlné a o co se nezaháknu nebo při cvičení nezakopnu (klidně i pouze v trenýrkách Very Happy ) a pokud si chci hrát tak klasika ninja kimono
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeThu May 20, 2010 7:18 am

jentak mimořeč Very Happy jaké maskáče myslíte že sou normálně do lesa nejlepší? já bych řekl že asi ten český vzor 95 nemyslíte?
Návrat nahoru Goto down
viking749




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 26. 05. 10

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Multicam   co na sebe Icon_minitimeTue Jul 06, 2010 5:26 pm

Etellyen napsal:
jentak mimořeč Very Happy jaké maskáče myslíte že sou normálně do lesa nejlepší? já bych řekl že asi ten český vzor 95 nemyslíte?

Z vlastní zkušenosti bych doporučil v současnosti asi nejmodernější maskovací vzor Multicam - pořídil sem si ho minulý rok na podzim a říkám: je to paráda. Vtip je v tom, že je uniforma tvořena barvami mezi kterými je jemný přechod, čili ji lidské oko vidí v různém prostředí jinak - v lese do zelena, na poli do hněda na louce do takové té béžovo žluté (myslím louku s obilninami Laughing )
Koneckonců koukněte sami http://abc-brno.net/index.php?option=com_content&task=view&id=95&Itemid=39
Mám tady i takovou zábavnou historku: Šli jsme s kámošem na vrchol jisté hory (název vám neřeknu, bylo to u něj na chalupě v Bratřejově u Brna nebo Zlína teď nevím) a on si na vrcholu odskočil na malou zatímco já jsem se zatím odebral opačným směrem očekovat prostředí a tak nějak si ho vychutnat. Za 2 minuty se vrátil - slyším kroky tak se otočím - on se na mě jakože dívá a začne se tak divně rozhlížet do všech stran (to sem byl od něho možná 7-10 metrů) a on "Hej kde si?!" Very Happy a říkám mu "Si děláš srandu stojím tu před tebou" - "Co kde? - Jo tady!" a pak vypukl mega buchec - fakt tuto uniformu můžu vřele doporučit - nejlevněji na: http://airsoft.actionshop.cz/?produkt=1072
Návrat nahoru Goto down
Eragon black




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 14. 04. 10
Age : 28

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeWed Oct 27, 2010 3:33 pm

Etellyen napsal:
místo tepláků by se daly použít i maskáče....ale to spíš ve dne a v lese
no tak to je dobrý mít maskáče ale můj otec je policista a můžu nosit jeho oblečení je to černý dá se stim dělat cokoliv
Návrat nahoru Goto down
kriss




Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 18. 02. 10

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Vzorů které prošly   co na sebe Icon_minitimeWed Oct 27, 2010 7:06 pm

silným testováním je pochopitelně více - v podstatě každý armádní vzor - mně se zase na "výletech" osvědčil klasický německý flecktarn 1991.
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeWed Oct 27, 2010 7:52 pm

jj, flecktarn je moc dobry taky ho používáme.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Pyroh

Pyroh


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 05. 07. 10
Location : Praha

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeMon Nov 01, 2010 12:48 am

ahoj, Nevíte, kde sehnat ninjaoblek za nízkou cenu? Nebo na splátky? Jako studentka SŠ si nemůžu dovolit 1550.- Poradí mi někdo prosím, kde sehnat levný suit? Nebo peníze? What a Face What a Face What a Face
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeMon Nov 01, 2010 8:22 pm

kunoichi-brno napsal:
ahoj, Nevíte, kde sehnat ninjaoblek za nízkou cenu? Nebo na splátky? Jako studentka SŠ si nemůžu dovolit 1550.- Poradí mi někdo prosím, kde sehnat levný suit? Nebo peníze? What a Face What a Face What a Face

nevim, zkus na netu prohledat bazary, jinak doporučuji si ninja oblek udělat z běžného oblečení stačí představivost a trocha zručnosti, potom dopíšu ted musim končit.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeWed Nov 03, 2010 9:37 pm

Jak říká Riki, z běžného oblečení může bejt úplně v pohodě =) já byl strašně žhavej do ninja obleku, koupil sem si ho, hrál sem si v něm na ninju:D, ale postupně sem zjišťoval že je pro mě nepohodlnej, nepraktickej a nevim co ještě(u ostatních co slyšim to tak neni, tak nevim proč u mě jo, ale prostě je to tak)...Doporučuju prostě černý tepláky, rifle nebo třeba maskáče + černá mikina..pak třeba nakoupit nějaký sumky a na obličej buď kukla z černýho trika nebo třeba uvázat shemag a myslim si, že pokud nepotřebuješ nic extra, tak nádherně stačí=)
Sama si zkus nejdřív takle zaimprovizovat. Neřikám že to je perfektní a že ti to bude vyhovovat, ale než do něčeho vrazit peníze, tak to třeba zkus a pak se rozmysli =)
Návrat nahoru Goto down
Široko




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 23. 11. 09

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeFri Dec 31, 2010 7:55 pm

viking749 napsal:
Etellyen napsal:
jentak mimořeč Very Happy jaké maskáče myslíte že sou normálně do lesa nejlepší? já bych řekl že asi ten český vzor 95 nemyslíte?

Z vlastní zkušenosti bych doporučil v současnosti asi nejmodernější maskovací vzor Multicam - pořídil sem si ho minulý rok na podzim a říkám: je to paráda. Vtip je v tom, že je uniforma tvořena barvami mezi kterými je jemný přechod, čili ji lidské oko vidí v různém prostředí jinak - v lese do zelena, na poli do hněda na louce do takové té béžovo žluté (myslím louku s obilninami Laughing )
Koneckonců koukněte sami http://abc-brno.net/index.php?option=com_content&task=view&id=95&Itemid=39
Mám tady i takovou zábavnou historku: Šli jsme s kámošem na vrchol jisté hory (název vám neřeknu, bylo to u něj na chalupě v Bratřejově u Brna nebo Zlína teď nevím) a on si na vrcholu odskočil na malou zatímco já jsem se zatím odebral opačným směrem očekovat prostředí a tak nějak si ho vychutnat. Za 2 minuty se vrátil - slyším kroky tak se otočím - on se na mě jakože dívá a začne se tak divně rozhlížet do všech stran (to sem byl od něho možná 7-10 metrů) a on "Hej kde si?!" Very Happy a říkám mu "Si děláš srandu stojím tu před tebou" - "Co kde? - Jo tady!" a pak vypukl mega buchec - fakt tuto uniformu můžu vřele doporučit - nejlevněji na: http://airsoft.actionshop.cz/?produkt=1072

chtěl bych se zeptat, jestli jsi koupil tu levnější nebo tu dražší verzi?
předem dík za odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Larax12




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 06. 02. 12

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 2:48 pm

no ja by som sa rad spytal ci najlepsie by nebolo zobrat nejake tie chranice hrudi a hlavne chrbtice a nato navleknout nejake termo obleceni s nylonovym opaskem .... je to teple , nedela to ramus , a je to prisate na tele ... cize sa neda nikde zbytocne zahaknout o nejakou vetev konar .... nebo strom ... co vy nato ? a ty chranice pro istotu ... nejake rukavice s chranenym ruk ... a potom chranic hrudi a chrbtice ... byly by jsme mene obratny ale alespon chraneni pri bitke proti vice protivnikum ... a na nylonovy opasek by se toho mnoho pomestilo ...
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeMon Feb 06, 2012 5:42 pm

Pozor, chrániče určitě né, naty ruce by to ještě šlo ale krk a hruď?
při boji s více nepřáteli oceníš víc obratnost než chrániče. Nepřítel na ulici ti nepujde po krku, nebo po hrudi ale po hlavě. spíš si vem nějakou zbraň, teleskopický obušek nebo mininunchacku.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Larax12




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 06. 02. 12

co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitimeTue Feb 07, 2012 12:46 am

nemyslel som chranice krku .. iba chrbtice co pri boji minimalne zasahuje do obratnosti ninju Smile ... a chranice ruk som myslel skorej ako chranice zapesti .. jen jsem se tam nevedel vykoktat ... to by take moc nezasahovalo teda vubec .. a dokazalo by to odolat i nozum ci nejakym ostrym zbranim Smile ...a to se jenom ptam .. jsem zacatecnik a moc jsem koukal batmana Very Happy ... ale to nevadi .. zas tak hloupy napad to neni ne ? .. vopred diky za rady v ninjutsu ..od obleku az ku boju beze zbrane Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





co na sebe Empty
PříspěvekPředmět: Re: co na sebe   co na sebe Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
co na sebe
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Tipy Triky-
Přejdi na: