Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Nunchaku

Goto down 
+5
Bushin
Pauli3
kriss
SnakeEyes
ruzans
9 posters
AutorZpráva
ruzans

ruzans


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 19. 03. 10

Nunchaku Empty
PříspěvekPředmět: Nunchaku   Nunchaku Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 9:53 pm

Zdarec pánové,
Chtěl bych se zeptat, zda někdo z vás necvičí s nunchaky, já s nimi cvičím asi rok, ale chybí mi katy. Nevíte někdo, kde bych nějaké našel??? Z youtube to nemá cenu, všichni jedou rychle jako fretky a nestíhám zachytávat jejich pohyby. Kdyby někdo měl k doporučení nějakou knihy, taky neopovrhnu. Předem dík
Návrat nahoru Goto down
SnakeEyes

SnakeEyes


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 09. 09

Nunchaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nunchaku   Nunchaku Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 11:03 pm

No já s nunčakama jedu pár měsíců a jde to fakt rychle...už mi to s nimi jde..později můžu přidat video...nechápu co ti vadí na youtube...doporučuju videa iana morrise, choson ninja a videa z expert village...taky jde o to jestli máš dobré nunchaku doporučuju začit s provázkovými s kratším provázkem a postupně přejít na řetěz pokud mohu nunchaku doporučit tak rozhodně tyto: http://www.hayashi.cz/nunchaku-drevo-1201-drazky-na-rukoveti-produkt_idt-668
Návrat nahoru Goto down
SnakeEyes

SnakeEyes


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 30. 09. 09

Nunchaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nunchaku   Nunchaku Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 11:07 pm

Zaklady jsem se naučil podle tohoto a pak už se navazují různá komba atd.

https://www.youtube.com/watch?v=GKNBhRtjnzY - asi nejlépe vysvětleno
https://www.youtube.com/watch?v=Djqzpuxhwis -videa ricka tew
https://www.youtube.com/watch?v=TD8fTlKdIUE - projeď i tyhle videa
https://www.youtube.com/watch?v=qPLzW-IxgZs - taky se dá něco pochytit
Návrat nahoru Goto down
ruzans

ruzans


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 19. 03. 10

Nunchaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nunchaku   Nunchaku Icon_minitimeSun Mar 21, 2010 11:22 pm

SnakeEyes napsal:
No já s nunčakama jedu pár měsíců a jde to fakt rychle...už mi to s nimi jde..později můžu přidat video...nechápu co ti vadí na youtube...doporučuju videa iana morrise, choson ninja a videa z expert village...taky jde o to jestli máš dobré nunchaku doporučuju začit s provázkovými s kratším provázkem a postupně přejít na řetěz pokud mohu nunchaku doporučit tak rozhodně tyto: http://www.hayashi.cz/nunchaku-drevo-1201-drazky-na-rukoveti-produkt_idt-668

Mě videa z youtube nevadí, akorát jsem psal, že tam ti maníci jedou moc rychle, prostě exhibice. Za videa díky moc, už se jdu na to podívat. Jinak máš pravdu, s nunchaky to jde opravdu rychle, když víš, co dělat :-)
Návrat nahoru Goto down
kriss




Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 18. 02. 10

Nunchaku Empty
PříspěvekPředmět: Katy jsou   Nunchaku Icon_minitimeMon Mar 22, 2010 11:45 pm

jedna věc a praxe druhá. Nevěřte, že se ve skutečnosti dá s nunchaki bojovat tak jak to ukazují katy. První zásah trajektorii rozhodí, a pokud není člověk navyklý "dušení" kmitů, velmi pravděpodobně ublíží spíš sám sobě. Katy jsou dobré tak akorát pro nácvik nasucho anebo předvádění. Pro opravdovou zručnost trénujte bití nunchaki do všeho možného ze všech možných úhlů, jedině tak získáte cit pro to co udělají po zásahu cíle a jak je doopravdy ovládnout :-)
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Nunchaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nunchaku   Nunchaku Icon_minitimeTue Mar 23, 2010 12:41 pm

To Kriss: naprosta pravda ;-)
Návrat nahoru Goto down
Bushin

Bushin


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 02. 05. 10

Nunchaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nunchaku   Nunchaku Icon_minitimeSun May 02, 2010 5:09 am

Ktera skola ninjutsu vubec obsahuje nunchaky? Razz Zadna Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pyroh

Pyroh


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 05. 07. 10
Location : Praha

Nunchaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nunchaku   Nunchaku Icon_minitimeTue Jul 06, 2010 11:29 am

Já jsem s nunchaku začala poňekud netradičně. Nejdřív jsm je vyrobila Very Happy . Cenově mě nevyšly dráž jak 50 kč a myslím, že správný ninja se zbaněmi umí nejen zacházet, ale umí je i vyrábět. Já jsem si v OBI koupila za 25,- kulatou dřevěnou tyčku (má myslím 75 cm nebo metr) dva stropní háčky, a doma jsem si vzala 5 článků řetězu, uřízla jsem si 2 tyčky (30,5 cm) dala to všechno dohromady a zatím mi slozží dobře
Návrat nahoru Goto down
Praza




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 18. 07. 10

Nunchaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nunchaku   Nunchaku Icon_minitimeSun Jul 18, 2010 3:22 pm

Čest
Měl bys lepší sehnat si partnera,jelikož mimo seky a údery nunchaku existují i páky,bloky nebo gilotyny,ktere te katy nenaučí.Katy jsou dobré na exibice,ja se nunchaku učím druhým rokem-jsem samouk protože školy zde nejsou.Přešel sem na dvoje nunchaku a na katy seru nemají prakticky žádný význam až na kamae,to ti ale vyjde z pohybu,příjdeš na to co ma cenu trénovat a co vubec protože jdeš např.do protipohybu a to dost dobře nejde.Chce to nejen trénovat,ale i rozmyšlet nad pohyby pak tě napadne toliko věcí.Jen mějte na mysli že dřevo způsobuje tříštive zlomeni ktere je treba chirurgicky opravit než srostou takže uvažujte nad udery pokud neni krajni hranice údery nepožívej te,nunčak vyvyne i v rukou amatera tlak přes 500kg na cm čtverečný a k přeřažení lebky stači kilogramy 4.To neni sranda ale jatka Very Happy .Přejzu hodně zdaru při treningu!
Návrat nahoru Goto down
Široko




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 23. 11. 09

Nunchaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nunchaku   Nunchaku Icon_minitimeFri Dec 31, 2010 1:18 pm

Když jsem to s nuchaku (domácí výroba) zkoušel tak mi to šlo jen pravou rukou, levá dopadla dost špatně - naštěstí jsem na výrobu použil lehké dřevo. Bohužel se později zlomily.
Návrat nahoru Goto down
adamini




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 08. 07. 11

Nunchaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nunchaku   Nunchaku Icon_minitimeFri Jul 08, 2011 11:50 pm

Praza napsal:
Čest
Měl bys lepší sehnat si partnera,jelikož mimo seky a údery nunchaku existují i páky,bloky nebo gilotyny,ktere te katy nenaučí.Katy jsou dobré na exibice,ja se nunchaku učím druhým rokem-jsem samouk protože školy zde nejsou.Přešel sem na dvoje nunchaku a na katy seru nemají prakticky žádný význam až na kamae,to ti ale vyjde z pohybu,příjdeš na to co ma cenu trénovat a co vubec protože jdeš např.do protipohybu a to dost dobře nejde.Chce to nejen trénovat,ale i rozmyšlet nad pohyby pak tě napadne toliko věcí.Jen mějte na mysli že dřevo způsobuje tříštive zlomeni ktere je treba chirurgicky opravit než srostou takže uvažujte nad udery pokud neni krajni hranice údery nepožívej te,nunčak vyvyne i v rukou amatera tlak přes 500kg na cm čtverečný a k přeřažení lebky stači kilogramy 4.To neni sranda ale jatka Very Happy .Přejzu hodně zdaru při treningu!

svatá pravda, není tu někdo náhodou z Brna, kdo s nimi umí nebo neznáte někoho?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nunchaku Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nunchaku   Nunchaku Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nunchaku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Trénink-
Přejdi na: