Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Můj trening

Goto down 
+7
Šimi
Ninja
Settsan
Ninja_man
Hitokage
Akathos
Fallen
11 posters
AutorZpráva
Fallen




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 08. 09
Location : ....

Můj trening Empty
PříspěvekPředmět: Můj trening   Můj trening Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 1:43 pm

Takže můj trening..... (je mi pouze 12 tak na to berte úvahu)

Ráno: 50 sklapovaček
20 dřepů
10 kliků
15 x činkou na každou ruku
Trening mysli a psychiky (meditace)
--------------------------------------------------
Odpoledne: 50 sklapovaček
35 dřepů
15 kliků
Trening kopů trening s BO apod...
Trening behu (sprint, klus, přes překážky)
Meditace
---------------------------------------------------
Večer: Hrajeme hodně na schovku :-)
---------------------------------------------------

Ninjutsu zdar !


Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

Můj trening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj trening   Můj trening Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 2:27 pm

,,Schovka" když se to vezme ve vyšším kontextu je velice dobrá a hodí se. Však skrývat se patří do ninjutsu taktéž, a také to zlepšuje smysly.
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Můj trening Empty
PříspěvekPředmět: juuuuuuuu   Můj trening Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 8:53 pm

moc pěkné moc ^^
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Ninja_man




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 29. 08. 09

Můj trening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj trening   Můj trening Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 11:33 am

čau,
Co se týče té schovky, bral bych jí jako velmi užitečnou součást tréninku. Když trošku zatápu v paměti, schovkou začalo celé naše ninjutsu a kdyby nebylo té dětské hry, nebyly bychom tím, čím jsme dnes. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Settsan




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 31. 08. 09

Můj trening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj trening   Můj trening Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 8:38 pm

Schovka? lol! ta se hodí tak možná na dětské tábory ale v životě platí 1 pravidlo a to nedáš! dostaneš! a schovkou neutečeš...
Návrat nahoru Goto down
Ninja




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 03. 09. 09

Můj trening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj trening   Můj trening Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 5:52 pm

Vždyť já ti neberu že schovkou neutečeš, dokonce netvrdím ani opak, ale nevidím důvod proč tuto hru s poupravenými pravidly nezařadit do tréniku ninjutsu. Pokud se nijna umí dobře skrývat, nepotřebuje utíkat. Pokud potřebuje utíkat, utíká a neschovává se. Doufám, že je jasno! Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Akathos
Admin



Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 05. 03. 09

Můj trening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj trening   Můj trening Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 6:13 pm

Tady se musím zastat setta. on a jeho parta trénují spíše taijutsu takže věci které studovaly před 500 lety ninjové už neberou za podstatné jako např omývaný bujikan . Ale jinak sem sváma zato že je to za dobře se ,,schovkou "
Návrat nahoru Goto down
https://akathosninjutsu.forumczech.com
Settsan




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 31. 08. 09

Můj trening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj trening   Můj trening Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 7:31 pm

Já jsem tě nechtěl nějak urazyt. Jen říkám že když na tebe člověk pošle psa tak se mu neschováš. Proto radím věnovat se spíše boji než schovávání. Schovku bych bral jako na uvolnění.
Návrat nahoru Goto down
Fallen




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 08. 09
Location : ....

Můj trening Empty
PříspěvekPředmět: To sem zas něco napsal...   Můj trening Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 10:42 pm

Díky za ohlasy a omlouvám se že jsem napsal že si na večer zahrajeme schovku s poupraveným pravidly...
Návrat nahoru Goto down
Šimi




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 31. 08. 09

Můj trening Empty
PříspěvekPředmět: Šimi   Můj trening Icon_minitimeTue Sep 08, 2009 3:37 pm

Zdravím jsem od settsana z party říkal my že se tu dá slušně pokecat o schovávané lol!
Návrat nahoru Goto down
Ripper




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 10. 01. 10

Můj trening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj trening   Můj trening Icon_minitimeSun Jan 10, 2010 11:53 pm

Settsan napsal:
Já jsem tě nechtěl nějak urazyt. Jen říkám že když na tebe člověk pošle psa tak se mu neschováš. Proto radím věnovat se spíše boji než schovávání. Schovku bych bral jako na uvolnění.

Pokud posle psa tak pouziju slzak a teleskopickej policejni obusek (kalena ocel) Very Happy Pripadne nuz tzv.motylek.
Potom dojdu pro panicka a ukazu umeni teleskopu.
Návrat nahoru Goto down
***Danny***




Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 09. 03. 10

Můj trening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj trening   Můj trening Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 2:52 am

vemu to asi takhle když sem dobře schovanej tak proč by na mě někdo posílal psa když o mě ani neví ? Evil or Very Mad boj je důležitej ale v přírodě by si byl jako v p....i jenom s bojem musíš ovládat i věci okolo a né jenom se umět rvát to umí každej a psa můžeš zmást nejakým jídlem(přinejhorším otrávenym no) Very Happy třeba nebo taky jinym pachem ale to se lidi učí na začátku tréningu takže bych prosil aby nebyly takové keci na schovku mi si jí v rámci tréningu hrajeme taky sice trochu tvrději ale je to pomalu to samé Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
***Danny***




Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 09. 03. 10

Můj trening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj trening   Můj trening Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 2:55 am

Pokud posle psa tak pouziju slzak a teleskopickej policejni obusek (kalena ocel) Very Happy Pripadne nuz tzv.motylek.
Potom dojdu pro panicka a ukazu umeni teleskopu.



ty sebou nosíš teleskopák a nůž a pepřák? takové věci nepotřebuješ když už něco málo umíš Very Happy Very Happy sranda ale asi tě to spomaluje ne?
Návrat nahoru Goto down
Pyroh

Pyroh


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 05. 07. 10
Location : Praha

Můj trening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj trening   Můj trening Icon_minitimeMon Jul 05, 2010 10:41 pm

***Danny*** napsal:
vemu to asi takhle když sem dobře schovanej tak proč by na mě někdo posílal psa když o mě ani neví ? Evil or Very Mad boj je důležitej ale v přírodě by si byl jako v p....i jenom s bojem musíš ovládat i věci okolo a né jenom se umět rvát to umí každej a psa můžeš zmást nejakým jídlem(přinejhorším otrávenym no) Very Happy třeba nebo taky jinym pachem ale to se lidi učí na začátku tréningu takže bych prosil aby nebyly takové keci na schovku mi si jí v rámci tréningu hrajeme taky sice trochu tvrději ale je to pomalu to samé Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy

Na toto téma jsem četla zajimavý článek, kde tvrdili, že kus masa je nejspolehlivější.
Čemu jsem se ale docela nasmála, tak jako nejúčinější, který funguje i na policejní psy (ale pozor, opravdu psy) je moč hárající feny. Jen tam nepslay kde ji sehnat. a bacha, ať vám pak ten pes samou slastí neojede nohu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pyroh

Pyroh


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 05. 07. 10
Location : Praha

Můj trening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj trening   Můj trening Icon_minitimeMon Jul 05, 2010 10:44 pm

jéééé. NEPSALI cyclops
Návrat nahoru Goto down
Široko




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 23. 11. 09

Můj trening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj trening   Můj trening Icon_minitimeFri Dec 31, 2010 10:55 am

Řekl bych že důležité je obojí, ninjové se také museli umět dobře skrývat (špionáž).
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Můj trening Empty
PříspěvekPředmět: Re: Můj trening   Můj trening Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Můj trening
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Môj tréning :)
» Trening Zima
» OK držtehuby :D Můj tréning
» Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Trénink-
Přejdi na: