Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Představení

Goto down 
+19
Kovy
Sakura Sayuri Midori
Ninja_man
░╚╦ĄşşĄşşłN╦╝░
yoshi
NikeL
Tomas17
Široko
Pyroh
cocrhell
ninja motorkář
Jeryk
Yuu
Capik
Dark Wolf z klanu Vlků
Pauli3
Etellyen
Hitokage
Kettu
23 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Představení   Představení Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 3:28 pm

Napište o sobě.

Rikimaru:
čau jmenuji se Pavel, je mi 13 let a jsem z jablunkova k ninjutsu jsem se dostal přes psx hru Tenchu, zajímám se o Ninjutsu,Freerunning,Parkour,Airsoft,Military a lehkou gymnastiku. pak tady hodim i civilni fotku.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Představení Empty
PříspěvekPředmět: hoj   Představení Icon_minitimeWed Jul 14, 2010 10:58 am

hehe no jo Tenchu je klasika ale pouze první dva díly i když o ostatních moc nevím

nuže jmenuji se Tomáš, zajímám se o Japonskou kulturu (samuraj, ninja, anime atd.), různé životní filosofie nejen z východu apod. zabývám se tak nějak celkově životem ^_^ (kdo by ne že?) jinak k tématu můžu říct, že dělám karate a rád si v lese zaposiluju..taky si občas přeskočím pár zábradlí atd, ale parkour přímo nedělám...pokud chcete můžete si přečíst pár mých článků na mém webu www.ikizama.ic.cz
toť vše...pěkný den
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeThu Jul 29, 2010 11:17 pm

Já jsem Honza, za měsíc mi bude patnáct. Zajímám se taky celkově o japonskou kulturu. K ninjutsu sem se dostal skrze známé anime Naruto. O ninjutsu se zajímám sice dost pasivně ale něco málo už o něm vím. Podobně jako Hitokage se zajímám o různé filosofie a duchovno. Mám rád věci okolo astrálního cestování a lucidního snění, nebo vidění aury atd...Taky mě baví učit se techniky přežití v přírodě, ale stačí mi se jentak toulat po lese =). Mojí největší zábranou v ninjutsu a vlastně celkově je lenost, se kterou zápasim už dost dlouho. To je tak všechno Very Happy

PS: Hitokage píšeš bezva články
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeMon Aug 02, 2010 9:06 pm

No ja se jmenuju Jirka ale vseci me rikaj Paulie.. neptejte se proc bylo by to na dlouho Very Happy je mi 21 a ninjutsu se zajimam pasivne zhruba asi 8 let mozna i dyl co ja vim dostal me tenkrat film americky ninja a zacal sem se zajimat vic o japonskou kulturu apod. Z tech 8 let se posledni rok tomuhle venuju dovolim si rict ze velmi aktivne. Dulezity je ze me to furt bavi protoze porad se je co ucit a v cem zdokonalovat... Ninjutsu se vice mene stalo mim zivotnim smerem Smile
Návrat nahoru Goto down
Dark Wolf z klanu Vlků

Dark Wolf z klanu Vlků


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 15. 07. 10

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeWed Aug 04, 2010 12:07 pm

Ahoj, jmenuju se Tomáš, je mi 19 let a sem z Velkých Přílep u Prahy. Ninjutsu se věnuji už čtvrtým rokem, ale aktivně tak dva roky. Chvíli sem se učil u jednoho kamaráda co chodil do Bujikan Prag Dojo, teď se učím sám, kromě Ninjutsu se učim rok karate a od deseti let střílím z luka, teď i z foukačky. Moje nejoblíbenější zbraně jsou tyč, shurikeny a nože (umím s nimi slušně zacházet i házet). Nedávno jsem založil vlastní klan Vlků, kde jsme zatím čtyři, ale stále hledáme nové lidi z Prahy a okolí aby s námi spolupracovali a případně se přidali.
Víc toho asi není Surprised ... tak zatim cheers
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 3:21 pm

Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Capik

Capik


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 28. 06. 10

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 9:27 pm

Rikimaru napsal:
Tady ještě dodám detail:


https://www.youtube.com/user/missnarg007#p/u

Ujde to...jinak mam pocit ze mas spatne napsany INVECTORY
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 11:09 pm

Capik napsal:
Rikimaru napsal:
Tady ještě dodám detail:


https://www.youtube.com/user/missnarg007#p/u

Ujde to...jinak mam pocit ze mas spatne napsany INVECTORY


jn mas tam preklep, nemelo by to bejt spis inventory ? pokud teda myslis inventar ikdyz myslim ze lepsi oznaceni vercajku by bylo equip ;-)
Návrat nahoru Goto down
Capik

Capik


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 28. 06. 10

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeMon Aug 09, 2010 11:11 pm

Pauli3 napsal:
Capik napsal:
Rikimaru napsal:
Tady ještě dodám detail:


https://www.youtube.com/user/missnarg007#p/u

Ujde to...jinak mam pocit ze mas spatne napsany INVECTORY


jn mas tam preklep, nemelo by to bejt spis inventory ? pokud teda myslis inventar ikdyz myslim ze lepsi oznaceni vercajku by bylo equip ;-)

Presne tak..
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeTue Aug 10, 2010 11:13 am

jo řikal jsem si že to mám asi blbě, hned opravím.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Yuu




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 12. 08. 10
Location : Zlín

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 8:20 pm

Ahoj. Jsem Jirka a je mi 11. Jsem ze Zlínského kraje a ninjou jsem se rozhodl stát nedávno. Vím, že jsem mladý a že na to nemám, ale prostě je to můj sen stát se Ninjou. Mám rád Japonskou kulturu ( mangu atd.. ) a rád se pustím do Japonských nudlí. Nemám bohužel partnera, který by se semnou učil a trénoval Ninjutsu.
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Představení Empty
PříspěvekPředmět: dotaz   Představení Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 8:57 pm

tak tady po foru vidím často něco jako: Chtěl bych se stát ninjou.
proto mám otázku...co pro vás znamená stát se ninjou?
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Capik

Capik


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 28. 06. 10

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 10:45 pm

Hitokage: vyborna otazka:-D.....


Jsem Jirka bydlim na Mělníku a je mi 15 let. O Ninjutsu sem s ezacal zajimat nedavno a rozhodne se nehci sttat ninjou. :-D Trenuju, protoze se hci zdokonalit a protoze se chi umet branit, kdyz dojde na souboj...
Návrat nahoru Goto down
Yuu




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 12. 08. 10
Location : Zlín

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 12:50 pm

Kdybych se měl stát Ninjou... Tak... no, je to těžké vysvětlit.
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 1:41 pm

Capik napsal:
Hitokage: vyborna otazka:-D.....

Trenuju, protoze se hci zdokonalit a protoze se chi umet branit, kdyz dojde na souboj...

děkuju...ano taky to beru podobně jako ty...svaly, dobrá kondice a umění boje se můžou v životě často hodit a samozřejmě mám rád japonskou historii (samuraj, ninja atd.) a tak trošku je to pro mě motivace, ale je mi jasné, že nikdy asi nedocílím fyzické úrovně ninjů...je to otázka každodenního tréninku, který třeba ve školní rok nemám šanci dodržovat...stačí, když bude solidní úroveň, která už bude použitelná
proto pro mě znamená stát se ninjou pouze vzdálený cíl, ke kterému nikdy nedojdu, ale budu si užívat cestu k němu
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 2:10 pm

Hitokage napsal:
Capik napsal:
Hitokage: vyborna otazka:-D.....

Trenuju, protoze se hci zdokonalit a protoze se chi umet branit, kdyz dojde na souboj...

děkuju...ano taky to beru podobně jako ty...svaly, dobrá kondice a umění boje se můžou v životě často hodit a samozřejmě mám rád japonskou historii (samuraj, ninja atd.) a tak trošku je to pro mě motivace, ale je mi jasné, že nikdy asi nedocílím fyzické úrovně ninjů...je to otázka každodenního tréninku, který třeba ve školní rok nemám šanci dodržovat...stačí, když bude solidní úroveň, která už bude použitelná
proto pro mě znamená stát se ninjou pouze vzdálený cíl, ke kterému nikdy nedojdu, ale budu si užívat cestu k němu

krásně řečeno
Návrat nahoru Goto down
Jeryk




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 15. 08. 10
Age : 29

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Představení    Představení Icon_minitimeSun Aug 15, 2010 10:27 pm

Jmenuji se Danek,je mi 15 a k ninjutsu jsem se dostal skrz Rikimarua,spíš jako kameraman.K začnutí tréninku budu mít asi stejný důvod jako Capik.Jen k obraně,kdyby si někdo dovoloval.
Návrat nahoru Goto down
Capik

Capik


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 28. 06. 10

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 12:35 am

Myslim ze v dnesni dobe je to dulezity :-D
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeMon Aug 16, 2010 8:52 am

Capik napsal:
Myslim ze v dnesni dobe je to dulezity :-D
je to důležité, ale mnoho expertů na bojová umění tvrdí, že v dnešní době poněkud ztrácí význam..například v USA má téměř každý střelnou zbraň a ano já vím, že jsou techniky k odzbrojení nepřítele, ale i tak to většinou, pokud ten člověk umí mířit dopadne tak, že tě prostě zastřelí...na druhou stranu bojové umění (hlavně východní) kultivují nejen tělo, ale i duši, takže si myslím, že jsou stále důležité a určitě se hodí
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
ninja motorkář

ninja motorkář


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 22. 07. 10
Location : ???????

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Předmět: Re: Představení    Představení Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 8:53 pm

Dnes mám narozky je mi 13 Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeFri Sep 03, 2010 10:17 pm

Tak koukám samí ''teenageři'' Very Happy...né že by mi to vadio, je mi taky jen 15 ale chtělo by to víc starších a zkušených lidí Smile
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeSat Sep 04, 2010 1:18 pm

no teenageri.. me je 21, ja uz su zase starej kkt Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ninja motorkář

ninja motorkář


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 22. 07. 10
Location : ???????

Představení Empty
PříspěvekPředmět: : Re: Představení    Představení Icon_minitimeSat Sep 04, 2010 1:39 pm

paule ty už chodíš do práce affraid
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeSun Sep 05, 2010 6:49 pm

ninja motorkář napsal:
paule ty už chodíš do práce affraid

jj bohuzel Very Happy
Návrat nahoru Goto down
cocrhell

cocrhell


Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 22. 01. 10
Age : 31
Location : Bruntál

Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitimeMon Dec 06, 2010 4:41 pm

hmmm...

tak teda... Já jsem Denis (18), jsem z Bruntálu. Ninjutsu se věnuju druhým rokem (členem Bujinkanu jsem rok).. narazil jsem na to jak slepý k houslím, ale chytlo mě to a baví mě se učit a zdokonalovat.... vím, že nikdy nebudu umět ninjutsu (to nejde umět) - je to vše jen studium... celoživotní studium - nejen fyzického cvičení, ale i duševního (to je však už k jinému tématu :-) )

Mimo jiné ještě hraju na bicí v grindové kapele Genital Destruction... z okolí Bruntálu

a ještě btw. Za rok jdu na VUT do Brna (jestli se dostanu), tak budu chodit k Martinovi Žipajovi do bujinkanu.
Návrat nahoru Goto down
http://genitaldestruction.wz.cz
Sponsored content





Představení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Představení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Ostatní témata + otázky a odpovědi-
Přejdi na: