Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Představení

Goto down 
+19
Kovy
Sakura Sayuri Midori
Ninja_man
░╚╦ĄşşĄşşłN╦╝░
yoshi
NikeL
Tomas17
Široko
Pyroh
cocrhell
ninja motorkář
Jeryk
Yuu
Capik
Dark Wolf z klanu Vlků
Pauli3
Etellyen
Hitokage
Kettu
23 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Pyroh

Pyroh


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 05. 07. 10
Location : Praha

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 03, 2011 10:01 pm

Ahoj jsem Lidka z brna a na ninjutsu jsem se dala, protože sjem člověk, který se spoléhá hlavně a především na sebe. Věnuji se mu už dobře 5 let, ale spíš než sílu trénuji praktické znalosti (anatomie, psichologie, survival, zdravotnictví a pod.), skrývání, vůli a experimentuji s prahem bolesti.
Návrat nahoru Goto down
Široko




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 23. 11. 09

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 06, 2011 6:02 pm

Ahoj, já jsem Michal je mi 13 let a k ninjutsu mě asi před 4 roky dovedla jedna dětská kniha. Od té doby se snažím zdokonalovat, ovšem moje vůle se musí potýkat s mou leností. Také se trochu věnuji parkouru - ovšem je tu zase moje lenost.
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 09, 2011 8:56 pm

parkour a ninjutsu je sakra dobrá kombinace.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Široko




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 23. 11. 09

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 10, 2011 9:53 pm

no jo, jestli je to ke mě, tak to jsi mě při parkouru ještě neviděl.
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 11, 2011 4:33 pm

Široko napsal:
no jo, jestli je to ke mě, tak to jsi mě při parkouru ještě neviděl.
jak to myslíš?
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Tomas17




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 09. 11. 10

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 11, 2011 5:07 pm

Rikimaru napsal:
Široko napsal:
no jo, jestli je to ke mě, tak to jsi mě při parkouru ještě neviděl.
jak to myslíš?

Podla mna to mysli tak, že je bud uplny makač v parkour alebo je to uplna sračka Very Happy
P.S. široko nič v zlom len sa skusam prist na to čo si tým chcel povedat Smile
Návrat nahoru Goto down
Široko




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 23. 11. 09

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 12, 2011 5:24 pm

jo, myslel jsem to tak,že mi parkour zrovna tisíckrát nejde, ale sráč nejsem
Návrat nahoru Goto down
Tomas17




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 09. 11. 10

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 12, 2011 8:42 pm

Široko napsal:
jo, myslel jsem to tak,že mi parkour zrovna tisíckrát nejde, ale sráč nejsem

šak ani ja som nechcel povedať že si sra* ale nevedel som co tym chces povedat ty Very Happy ak som ta nejako urazil tak prepáč afro
Návrat nahoru Goto down
Široko




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 23. 11. 09

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 13, 2011 6:41 pm

neurazil, v poho
Návrat nahoru Goto down
NikeL

NikeL


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 16. 04. 11
Age : 25
Location : Znojmo Jihomoravsky kraj

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 16, 2011 6:55 pm

Cau jmenuju se Michal je mi 13 let mezi moje zajmi patri Taekwondo ITF a BreakDance Ninjutsu bych chtel zacit delat take.
Návrat nahoru Goto down
yoshi

yoshi


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 14. 07. 11

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: a ty   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 14, 2011 1:40 pm

Etellyen napsal:
Tak koukám samí ''teenageři'' Very Happy...né že by mi to vadio, je mi taky jen 15 ale chtělo by to víc starších a zkušených lidí Smile
a co umíš ty mohu-li se zeptat
Návrat nahoru Goto down
░╚╦ĄşşĄşşłN╦╝░




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 02. 07. 11

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: predstavenie   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 20, 2011 7:14 pm

volam sa Kristián .som zo slovenska konkretne banská štiavnica...
mam 13 rokov .. o ninjutsu sa zaujiam asi tak rok a pol................
mam rad vsetky veci okolo ninjov ,ninjutsu,samurai.....................
robim free running...airsoft...a to je asi tak vsetko...
Návrat nahoru Goto down
Ninja_man




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 29. 08. 09

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeSun Sep 04, 2011 6:03 pm

Zdravím,
moc sem nechodím, nicméně občas když mám chuť tak si na tohle fórum zajdu. Proto bych se zde přítomným též rád představil.
Moje křestní jméno je Honza, bydlím na střední Moravě a v tuto chvíli je mi 18 let (1993). Někteří mě možná znají jako autora většiny článků z webu ninjitsu.blog.cz pod jménem ninja. Web jsem rozjížděl když mi bylo 14 a podle toho některé články taky vypadají. Hrubky jak Brno a stylistický chyby jako ta svině. čas šel dál a články a jejich kvalita taky o něco rostla. To jen tak any jste věděli že jsem to já Smile
Jak jsem se dostal k ninjutsu je podrobně popsáno na stránkách.
Padla tady otázka, co pro nás znamená být ninjou. Pokusím se jí zodpovědět:
Inu, ksdyž jsem s ninjutsu začínal, bylo mě a kamarádovi 13 let. Tenkrát jsme si představovali, jak budeme skákat po střechách domů, běhat po zdech, každý den mlátit zloděje a lupiče, každý nás bude znát - něco jako Spidermana v tom filmu. nechce se mi to psát a podrobně vypisovat a chápu že vám by se to ani nechtělo číst. Prostě můj názor na ninutsu byl v té době dosti dětinský, chabý, přemrštěný, superdinský - prostě špatný.
POstupem času jsem zjistil, že ninjou není člověk, který ma ná zádech šinobigatanu, na sobě černé kimono, tabi a kulku ... že ninjou je človějk, který to má hlavně v hlavě a v mysli. člověk, který nedychtí po moci, po slávě, po síle, po tom, aby z něj všichni měli strach. Je to obyčejný člověk, jako ti ostatní, nad nikoho se nepovyšuje. Když je potřeba, svoje znalosti využije k dobré věci a k ochraně mu drahých osob. Ninjou není člověk jen v noci za svitu měsíce, ninjou je pořád - chováním, vystupováním, stylem myšlení, gesty, rozhodnutími.
A závěr? Pro mě tedy ninjutsu znamená celkový růst mojí osoby, jak duševní, tak tělesné. Pochopit podstatu dění, koloběh života a žít s nim v harmonií.
Ninjutsu není hra, ani bojové umění. je to spíš filozofie.
Ano, ovšem k ninjutsu patří všechno to, co je na tomto fóru, mimojiné Smile
Někdo může namítnout, že to co dělám není ninjutsu. Ok, ustupují, nedělám ninjutsu, nestudoval jsem u jakonských velmistrů, nepiju japonské čaje pokaždé před spaním, nemám nejvyšší stupeň vyspělosti v Bujinkanu, neumím ukozovákem prorazit zeď ...
Dělám co mě baví, co myslím že je správné, co funguje. Dělám svoje ninjutsu!
Návrat nahoru Goto down
Sakura Sayuri Midori

Sakura Sayuri Midori


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 19. 03. 12
Age : 25

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 30, 2012 7:50 pm

Ahoj, jmenuji se Simona, ale říkejte mi normálně Sakura Sayuri Midori (stačí i Sakura :p). Je mi 13 let a s ninjutsu sem začala asi před 2 týdny sunny . Už od malička sem se zajímala o takoví ty kouzla, ninji, přírodu a splynutí s ní, bojoví umění a postupem času se to stupňovalo na dnešní úroveň. Vždycky sem chtěla být výjimečná, zvláštní a stejně tak sem chtěla pomáhat a chránit.
Jako malá sem byla ale akorát tlouštík co je levej na všechny sporty, ale aspoň malinko chytrej (ale to sem si kvůli kvůli debilnímu kámošovi nemohla přiznat, když si i o 1 na víc na výzu na mě smlsl). Postupem času sem se pro ně stala snadnej cíl, kvůli tomu že nejsem pro ně hezká, protože nejsem namalovaná až mi z toho opuchaj oči. No prostě si na mě dovolovali a já byla furt slabá a tak sem chtěla zesílit. Je to těžký když váš brácha má 3 fialoví pásy a vy jste úplný poleno, ale malinko mi to pomohlo. Postupem času to se mnou šlo z kopce a já se postupně začala díky kámošovi zajímat víc do hloubky o tajemno. A s začátkem tajemna se oběvil můj vzor Uzumaki Naruto (už dřív sem se koukala, ale bylo to takovíto kouknu se na to, ale nejsem závislák). Postupem sem se dostala k cosplayování a když sem hledala návody na věci sem našla návod na dýmovnici, z ní sem hledala další návody na ní a dostala se na blog o ninjutsu Ninja-mana. A tak to začalo, ninjou sem chtěla být dýl, vlastně už před Narutem (u Pana Kapky- není to pro děti, je to Asijských legendách, jen pro rejpali) a takhle bych mohla mluvit víc než dost. Věnuju se jak sem napsala tajemnu, hlavně poslední dobou Astrálnímu cestovíní a podobně, jednou bych chtěla být výborný ninja a mág.
Chci moc pomáhat i za cenu mého života.
Co pro mě znamená být ninja:
Být ninja pro mě znamená, že budu moc pomáhat a chránit ostatní. Někdy se cítím slabá, ale když se budu znažit tak budu silnější, nebojím se riskovat svůj život za ostatní, to je můj sen a cíl a vlastně životní úděl. Ninja musí být chytrý, čestný a silný a plno věcí k tomu a ty taky chci. Tak to je asi tak asi všechno důležitý, jo a sem z Krupky na Teplicku.


Naposledy upravil Sakura Sayuri Midori dne Thu Apr 19, 2012 9:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 30, 2012 8:26 pm

Sakura Sayuri Midori napsal:
Ahoj, jmenuji se Simona, ale říkejte mi normálně Sakra Sayuri Midori (stačí i Sakura :p). Je mi 13 let a s ninjutsu sem začala asi před 2 týdny sunny . Už od malička sem se zajímala o takoví ty kouzla, ninji, přírodu a splynutí s ní, bojoví umění a p.....

Pěkné přeji aby ti to vydrželo. Hlavně dávej pozor na cestu. Život není hra ani anime je důležité držet se reality.
Pracuj na sobě. Přeji hodně štěstí a světla na cestu. ^_^
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Sakura Sayuri Midori

Sakura Sayuri Midori


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 19. 03. 12
Age : 25

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 30, 2012 9:32 pm

Hitokage napsal:
Sakura Sayuri Midori napsal:
Ahoj, jmenuji se Simona, ale říkejte mi normálně Sakra Sayuri Midori (stačí i Sakura :p). Je mi 13 let a s ninjutsu sem začala asi před 2 týdny sunny . Už od malička sem se zajímala o takoví ty kouzla, ninji, přírodu a splynutí s ní, bojoví umění a p.....

Pěkné přeji aby ti to vydrželo. Hlavně dávej pozor na cestu. Život není hra ani anime je důležité držet se reality.
Pracuj na sobě. Přeji hodně štěstí a světla na cestu. ^_^
arigato, ale opak je pravdou, anime kopíruje skutečnost a své cesty se budu držet at to stojí co to stojí
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 31, 2012 10:34 am

Sakura Sayuri Midori napsal:
Hitokage napsal:
Sakura Sayuri Midori napsal:
Ahoj, jmenuji se Simona, ale říkejte mi normálně Sakra Sayuri Midori (stačí i Sakura :p). Je mi 13 let a s ninjutsu sem začala asi před 2 týdny sunny . Už od malička sem se zajímala o takoví ty kouzla, ninji, přírodu a splynutí s ní, bojoví umění a p.....

Pěkné přeji aby ti to vydrželo. Hlavně dávej pozor na cestu. Život není hra ani anime je důležité držet se reality.
Pracuj na sobě. Přeji hodně štěstí a světla na cestu. ^_^
arigato, ale opak je pravdou, anime kopíruje skutečnost a své cesty se budu držet at to stojí co to stojí

anime zajisté zčásti kopíruje skutečnost, ale taky fantazii autorů...těžko říct, jestli je fantazie taky skutečností....tam se dá lehce ztratit a to je to nebezpečí
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Sakura Sayuri Midori

Sakura Sayuri Midori


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 19. 03. 12
Age : 25

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 02, 2012 9:10 pm

já sem přesvědčení že pokud víš jak na tom si že nemáš hranice, ale zároven dávat pozor i na největší blbosti Dattebane
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 02, 2012 9:19 pm

Sakura Sayuri Midori napsal:
já sem přesvědčení že pokud víš jak na tom si že nemáš hranice, ale zároven dávat pozor i na největší blbosti Dattebane

no to je to, člověk často sám neví jak na tom je Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Sakura Sayuri Midori

Sakura Sayuri Midori


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 19. 03. 12
Age : 25

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 02, 2012 10:01 pm

Hitokage napsal:
Sakura Sayuri Midori napsal:
já sem přesvědčení že pokud víš jak na tom si že nemáš hranice, ale zároven dávat pozor i na největší blbosti Dattebane

no to je to, člověk často sám neví jak na tom je Very Happy
sauhlasím, to už je pak těší rabbit
Návrat nahoru Goto down
Kovy




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 21. 07. 12

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 01, 2012 12:22 pm

Ahoj
Jmenuju se Nikola Kovařík.
Je mi 13.
O ninjutsu se zajímám tak měsíc.
Jsem z Janové u Vsetína.
Aktivně se zajímám o Survival.
Tento týden bych chtěl jít poprvé do Bujinkanu k trenérovi Josefu Kohoutkovi.
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 28, 2012 12:48 pm

Uff, vypadá to že toto fórum upadá do zapomění. Všichni ze "starých časů" už jsou pryč. No co, já jsem zpátky. Po pravdě k ninjutsu se už asi nikdy nevrátím v pravém slova smyslu, ale pro osobní potřeby jsem to posunul na další úrověn. MNT je pryč už snad 3 roky, Nově po reorganizaci působíme jako diverzní airosftová jednotka zaměřená na sabotáže a jinou činnost za nepřátelskými liniemi. Osobě jsem si kromě starého dobréhu Ju-jitsu které jsem dávno opustil vyzkoušel ruskou systemu, krav-magu, MMA a Muai-Thai. Dnes už se nezaměřuji na žádné konkrétní bojové umění, ode všeho jsem si vzal to nejdůležitější a dále se zdokonaluji podle svých potřeb. Funguji jako velitel výše zmíněné diverní jednotky 45RRSN, dále jako pointman a odstřelovač MIL-SIM jednotky SPAD Jablunkov: http://spad-jablunkov.webnode.cz/ Jednou za čas ale rád zazpomínám na staré časy a v trochu modernizovaném ninja obleku se plížím po všelijakých oběktech. Jsem rád že se tady alespoň trochu něco děje, pokusím se to tady dát do pořádku, jen co napíšu Hitokagemu.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Zukamedotu




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 02. 01. 13

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 02, 2013 11:04 pm

Já jsem Zukamedotu je mi 11 a bydlím v Olomouckém kraji a můj cíl je být ninjou jenže moc zbraní asi nebudu mít takže to bude trošku složitější zajímám se o ninjitsu a hodně se učím z tohoto webu
Návrat nahoru Goto down
Kiyoko

Kiyoko


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 28. 06. 13
Age : 24

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Já...   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 28, 2013 3:42 pm

... jmenuji se Kateřina (ale říkám si Mira nebo také Nějaká Ufounka)
... je mi 16
...jsem z Prahy
...o Ninjutsu se zajímám asi 3 roky...a za tu dobu jsem tím "nakazila" ještě několik lidí

Dříve jsem plavala (což mi šlo), hrála házenou (což mi nešlo) a chodila na atletiku (což mi také moc nešlo).
Kromě ninjů a Japonska mám ráda koně, kreslení a hraní na kytaru. Dále s kamarádkou píšeme příběhy, jeden fantasy a jeden s ninjovskou tématikou.
Dělám Aikido, teď 3 rok, mám 8. kyu
juj, to jsem se o sobě nějak rozpovídala Very Happy to nemívám ve zvyku


Naposledy upravil Kiyoko dne Thu Oct 22, 2015 4:45 pm, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.atlancie.blog.cz
KuroOkami

KuroOkami


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 23. 01. 14

Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 24, 2014 10:28 pm

Ahoj,mě je teď 16 zim a začínám s ninjutsu.Sháním někoho,kdo by se mnou trénoval-Praha a západní okolí Prahy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Představení - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Představení   Představení - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Představení
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Ostatní témata + otázky a odpovědi-
Přejdi na: