Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ninjutsu team :)

Goto down 
+3
░╚╦ĄşşĄşşłN╦╝░
Weisshofer
maca97
7 posters
AutorZpráva
maca97

maca97


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 09. 08. 11
Age : 26
Location : Stráž pod Ralskem

Ninjutsu team :) Empty
PříspěvekPředmět: Ninjutsu team :)   Ninjutsu team :) Icon_minitimeTue Aug 09, 2011 1:30 pm

Ahojte jsem tu dnes novy:) ae to jse asi zjistili ae o to nejde! Měl bych takový nápad Smile Co kdyby jsme udělali nejaky team? Každy je z jiného města ale to nevadí udělali by jsme team po cele ČR co vy na to? udělat stranku a mít team zastupce z každyho města a prostě nabirat lidi? Smile What a Face rendeer co vy na to?? Smile
Návrat nahoru Goto down
Weisshofer




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 10. 08. 11

Ninjutsu team :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu team :)   Ninjutsu team :) Icon_minitimeWed Aug 10, 2011 11:25 am

Nezdá se mi to špatnej nápad jenom ta komunikace by nejspíš vázla.
Návrat nahoru Goto down
░╚╦ĄşşĄşşłN╦╝░




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 02. 07. 11

Ninjutsu team :) Empty
PříspěvekPředmět: je to dobry napad   Ninjutsu team :) Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 4:25 pm

nemohlo by sa pripojit aj slovensko ja som dost skuseny ohladom ninjutsu takze porozmyslaj Cool
Návrat nahoru Goto down
maca97

maca97


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 09. 08. 11
Age : 26
Location : Stráž pod Ralskem

Ninjutsu team :) Empty
PříspěvekPředmět: team   Ninjutsu team :) Icon_minitimeThu Aug 11, 2011 7:29 pm

jjj jistě že jo!!
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Ninjutsu team :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu team :)   Ninjutsu team :) Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 1:37 am

maca97 napsal:
Ahojte jsem tu dnes novy:) ae to jse asi zjistili ae o to nejde! Měl bych takový nápad Smile Co kdyby jsme udělali nejaky team? Každy je z jiného města ale to nevadí udělali by jsme team po cele ČR co vy na to? udělat stranku a mít team zastupce z každyho města a prostě nabirat lidi? Smile What a Face rendeer co vy na to?? Smile

Podle me to neni marnej napad, komunikace by mohla bejt vpohode pokud by se udelaly ty stranky a tam nejakej "team chat" jde jen o to kdo se toho ujme, jasny slovaky taky berem ;-)
Návrat nahoru Goto down
maca97

maca97


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 09. 08. 11
Age : 26
Location : Stráž pod Ralskem

Ninjutsu team :) Empty
PříspěvekPředmět: stranka   Ninjutsu team :) Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 9:01 am

už mam hotovou jestli chcete nejde mi sem napsat nwm proc sakra:(
Návrat nahoru Goto down
maca97

maca97


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 09. 08. 11
Age : 26
Location : Stráž pod Ralskem

Ninjutsu team :) Empty
PříspěvekPředmět: stranka   Ninjutsu team :) Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 9:12 am

7 dni nemuzu poslat odkaz tak nekomu na FB a nebo skype a nebo 17.8. nebo 18.8. pak jedu do 29.8. do Egypta Sad
Návrat nahoru Goto down
maca97

maca97


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 09. 08. 11
Age : 26
Location : Stráž pod Ralskem

Ninjutsu team :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu team :)   Ninjutsu team :) Icon_minitimeFri Aug 12, 2011 9:53 am

FB: Martin Netboy Tahadlo a skype jmeno je:macik-klacik a nebo dejte jmeno Martin Terminus Tahadlo
Návrat nahoru Goto down
arnames

arnames


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 12. 10
Age : 27

Ninjutsu team :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu team :)   Ninjutsu team :) Icon_minitimeThu Sep 15, 2011 1:09 pm

presne tak ja som na FB palo Hattori Gábriš
Návrat nahoru Goto down
Miky47




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 22. 03. 12
Age : 27

Ninjutsu team :) Empty
PříspěvekPředmět: cau   Ninjutsu team :) Icon_minitimeThu Mar 22, 2012 1:26 pm

Zdar lidi tak jak to s tim timem dopadlo je neco bo ne??? A jestli jo tak kde se mam prihlasit??? Ps: sem uplnej zacatecnik a potreboval bych nekoho kdo by mi pomohl piste na
Návrat nahoru Goto down
Miky47




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 22. 03. 12
Age : 27

Ninjutsu team :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu team :)   Ninjutsu team :) Icon_minitimeThu Mar 22, 2012 1:27 pm

Miky47 napsal:
Zdar lidi tak jak to s tim timem dopadlo je neco bo ne??? A jestli jo tak kde se mam prihlasit??? Ps: sem uplnej zacatecnik a potreboval bych nekoho kdo by mi pomohl piste na
chtel sem rict e-mail ale este nemuzu uvadet odkazy a e-maily nebot sem tu novej
berte .jako @ Miky47.email.cz
Návrat nahoru Goto down
Zukamedotu




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 02. 01. 13

Ninjutsu team :) Empty
PříspěvekPředmět: Ninja Team   Ninjutsu team :) Icon_minitimeWed Jan 02, 2013 11:10 pm

No já jsem tu taky nový a team ninja bych bral Facebook Jakub Uvíra Skype: uvicek22
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ninjutsu team :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu team :)   Ninjutsu team :) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ninjutsu team :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Neo-Ninjutsu
» škola ninjutsu
» camp ninjutsu kdy a kde ?
» Ninjutsu camp
» Ninjutsu camp

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Ostatní témata + otázky a odpovědi-
Přejdi na: