Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ninjutsu camp

Goto down 
+9
Dark Wolf z klanu Vlků
LOMBAXninja
ninja motorkář
Lukas
Kettu
***Danny***
Pauli3
Hitokage
Ninja_man
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Ninja_man




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 29. 08. 09

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Ninjutsu camp   Ninjutsu camp Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 11:55 am

Čau spolubojovníci,
i když jsme každý z jiného koutu republiky, pojí nás něco, jenž je předmětem tohoto fóra: ninjutsu. Jenže jakožto jedinci či malé skupinky jsme tak slabí a zranitelní. Naše vlastní zkušenosti si pasivně necháváme pro sebe.
A proto přátele, co kdybychom zorganizovali takový menší ninjutsu camp. Prostě bychom se sešli, zašli někam do přírody, postavili provizorní tábor a společně trénovali, dělili se o zkušenosti, chodili na akce. Stačilo by jenom třeba na tři dny. Tak, odpovídejte, co si o tom myslíte Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: hehe hmmmm   Ninjutsu camp Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 1:42 pm

no na toto je myslím zatím brzo...forum se teprve rozjíždí počkal bych než tu bude víc lidí a pak uvidíme...nápad to není špatný ale bohužel zase je tu škola :-(
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu camp   Ninjutsu camp Icon_minitimeSun Jan 31, 2010 7:23 pm

Ja si zase mylím že by to nebyl špatný nápad, někdy uspořádat takovou par denní akci Smile
Návrat nahoru Goto down
***Danny***




Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 09. 03. 10

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu camp   Ninjutsu camp Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 3:01 pm

určitě souhlasim bylo by to dobré ale chtělo by to na dýl(vůči těm co chodí do školy) třeba o prázdinách na týden nebo 2 ,tři dny je málo na to abychom se poznali Very Happy jinak určitě bych jel i muj společník
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu camp   Ninjutsu camp Icon_minitimeFri Mar 12, 2010 10:10 pm

jo aly museli by sme se dohodnout kde to bude.tak aby meli vsichni aspon trochu stejnou delku trasy.napriklad kdyby to bylo v okoli prahy ja bych nemohl jsem z jablunkova.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
***Danny***




Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 09. 03. 10

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu camp   Ninjutsu camp Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 3:10 pm

až do Prahy jo ? no ale kvůli tomu bych tam klidně jel ale fakt to chce na dýl What a Face místo a čas se musí domluvit hlavně lidi kteří to budou zařizovat atd. tongue tongue Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lukas

Lukas


Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 04. 05. 10

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Supr napad   Ninjutsu camp Icon_minitimeFri May 07, 2010 7:00 pm

jo to bych urcite bral treba nekde okolo JIhlavy by to bylo asi nej ale nevim jestle bych jel mam totiz Diabetes a matky by mne asi nepustila Very Happy ale nejak by se to zaridit dalo. Jinak je to dost dobrej napad
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu camp   Ninjutsu camp Icon_minitimeSat May 08, 2010 9:37 am

At to stojí co to stojí ja pojedu.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu camp   Ninjutsu camp Icon_minitimeSun Jul 11, 2010 1:53 pm

prazdniny jsou tady, myslím že by jsme mohli začít plánovat ne?
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
ninja motorkář

ninja motorkář


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 22. 07. 10
Location : ???????

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu camp    Ninjutsu camp Icon_minitimeSat Jul 24, 2010 7:47 pm

kdo bydlí např v oblasti Prahy ať se sejdou někde u Prahy nebo kdo bydlí v oblasti např ať se sejdou někde u Jablunkova třeba udělat 2 nebo více skupin
Návrat nahoru Goto down
LOMBAXninja




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 28. 06. 10
Age : 26

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: CAMP   Ninjutsu camp Icon_minitimeSat Jul 24, 2010 11:48 pm

Noo nwm já a RIKI bydlíme kousek od seba asi ani jeden KM a mamka by mě pustila jen kdyby tam s námi byl někdo dospělý a myslím že ideální místo je někde uprostřed ČR mezi parhou a brnem tam někde ostrava olomouc někde tam prostě uprostřed ČR ad je to stejně skoro pro všecny že Riki my by jsme tam jeli rozhodně vlakem DD náš oblíbeny dopravní prostředek
Návrat nahoru Goto down
ninja motorkář

ninja motorkář


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 22. 07. 10
Location : ???????

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu camp    Ninjutsu camp Icon_minitimeSat Jul 24, 2010 11:53 pm

máš pravdu Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dark Wolf z klanu Vlků

Dark Wolf z klanu Vlků


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 15. 07. 10

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu camp   Ninjutsu camp Icon_minitimeWed Aug 04, 2010 2:06 pm

Já bych určitě na pár dní jel, ale muselo by to bejt fakt někdy o prázdninách, protože mám školu i práci. Ale bylo by to fajn Smile Mimochodem, vim že sem tu novej, ale nechtěl by se někdo z Prahy a okolí někdy sejít? Rád bych se dověděl něco o vašich zkušenostech a navázal kontak s ostatními jednotlivci a skupinami. Můj klan má jen čtyři členy, chtěl bych poznat i další pirat
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu camp   Ninjutsu camp Icon_minitimeWed Aug 04, 2010 4:23 pm

jj taky by se nám do jednotky hodilo více lidi ted jsme zatím jen dva.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Dark Wolf z klanu Vlků

Dark Wolf z klanu Vlků


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 15. 07. 10

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu camp   Ninjutsu camp Icon_minitimeThu Aug 05, 2010 8:10 am

Já bych potřeboval hlavně kontakt s dalšíma skupinama nebo i jednotlivcema... občas se hodí trénovat s někym jinym než vlastní skupinou
Návrat nahoru Goto down
LOMBAXninja




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 28. 06. 10
Age : 26

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: CAMP   Ninjutsu camp Icon_minitimeThu Aug 05, 2010 12:19 pm

no víš já a riki by jsme šli ale je problem že my jsme z Jablunkova (moravskoslezkej kraj) a ty si z okolí prahy kua
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu camp   Ninjutsu camp Icon_minitimeThu Aug 05, 2010 3:13 pm

no oto tu přece jde že by to mělo probíhat někde uprostřed čr.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Dark Wolf z klanu Vlků

Dark Wolf z klanu Vlků


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 15. 07. 10

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu camp   Ninjutsu camp Icon_minitimeThu Aug 05, 2010 5:13 pm

Já vim, že zrovna s váma se asi nesejdu každej tejden, ale ten tábor by byl fakt dobrej nápad. Stačil by tejden nebo pět dní, ale byla by to dobrá příležitost se poznat a přiučit od ostatních. Ale já doufám, že se i někde u Prahy někdo najde, ne?
Návrat nahoru Goto down
LOMBAXninja




Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 28. 06. 10
Age : 26

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: CAMP   Ninjutsu camp Icon_minitimeThu Aug 05, 2010 5:42 pm

Snad ano
Návrat nahoru Goto down
Široko




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 23. 11. 09

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu camp   Ninjutsu camp Icon_minitimeFri Dec 31, 2010 1:40 pm

já jsem z Hodonína a tábor bych bral asi v okolí Jihlavy, byl jsem tam a dá se tam i najít místo v lese v okolí. Avšak problém by byl sraz. Dá se tam dostat autobusem z Brna i z Prahy, jen domluvu to chce.
Návrat nahoru Goto down
Pyroh

Pyroh


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 05. 07. 10
Location : Praha

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Ninjutsi camp   Ninjutsu camp Icon_minitimeWed Apr 06, 2011 10:37 am

Ať se to trochu hýbe, takže...
Rozdělíme si úlohy. Kdo je schopný a ochotný zjistit, kde by se dalo kempit? Nejlepší je asi to okolí jihlavy. Je to tam pěkný lesnatý a dá se tam snadno dojet.
Za druhé, hlaste se, kdo by měl zájem jet, ať vím, kolik lidí by jelo, a taky napište, kdy máte o prázdninách čas.
Za třetí, máte nějaký nápad na program? Můžete něco naučit ostatní? Pište nápady, ale hlavní je teďka domluvit termín a zjistit, kde budeme.
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu camp   Ninjutsu camp Icon_minitimeFri Apr 08, 2011 5:50 pm

já rozhodně jedu, o prázkách mám čas kdykoli, nad programem ještě popřemýšlím ale rozhodně by jsme mohli trénovat survial, gymnastiku, plížení atd. já osobně bych se rád podělil o jujitsu a capoeiru. společné meditace by byly taky určitě fajn. s jihlavou docela souhlasím.



pojedu.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu camp   Ninjutsu camp Icon_minitimeSat Apr 09, 2011 6:01 pm

Jihlava vyhovuje, trenoval bych snad vsechno co je mozny, takze JEDU!!! ovsem nevim jak to bude s casem, esi bude volno v praci apod. ostatne to by se potom snad nejak vyresilo
Návrat nahoru Goto down
denien




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 06. 05. 11

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: uplně souhlasím ..sem z jihlavy a je tu spoustu lesů kam se jen ohlidneš jestli by ste jeli tak mi dejte vědět já si myslím že nejlepší je tu být tak týden chtělo by to nějaký chatky u lesa po nějakých se podívám .. ..   Ninjutsu camp Icon_minitimeFri May 06, 2011 6:36 pm

Pauli3 napsal:
Jihlava vyhovuje, trenoval bych snad vsechno co je mozny, takze JEDU!!! ovsem nevim jak to bude s casem, esi bude volno v praci apod. ostatne to by se potom snad nejak vyresilo
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu camp   Ninjutsu camp Icon_minitimeSat May 07, 2011 4:25 pm

uplně souhlasím ..sem z jihlavy a je tu spoustu lesů kam se jen ohlidneš jestli by ste jeli tak mi dejte vědět já si myslím že nejlepší je tu být tak týden chtělo by to nějaký chatky u lesa po nějakých se podívám .. ..

není zač, příště nepiš do předmětu
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Sponsored content





Ninjutsu camp Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninjutsu camp   Ninjutsu camp Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ninjutsu camp
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» camp ninjutsu kdy a kde ?
» škola ninjutsu
» Neo-Ninjutsu
» Ninjutsu team :)
» Ninjutsu Aliancia

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Ostatní témata + otázky a odpovědi-
Přejdi na: