Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 OK držtehuby :D Můj tréning

Goto down 
+12
alsomine
yoshi
Široko
ninja motorkář
kriss
Kořist
Etellyen
Kettu
Pauli3
***Danny***
Hitokage
Mashaunix
16 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Mashaunix




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 20. 08. 09

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeThu Nov 12, 2009 12:57 am

KAŽDÝ DEN:
Ráno:
20 kliků na kloubech

Odpoledne:
20 kliků na kloubech
33 dřepů
Protahování nohou a zad
33 sedů-lehů
19 sklapovaček -> 30 vteřin držet s nohama, rukama a hlavou mírně nad zemí -> 1 sklapovačka a výšvih na nohy.

Večer:
20 kliků na kloubech
33 dřepů
Protahování nohou a zad
33 sedů-lehů
19 sklapovaček -> 30 vteřin držet s nohama, rukama a hlavou mírně nad zemí -> 1 sklapovačka a výšvih na nohy.

Dřív jsem cvičil i s pružinkami i čínkami, teď oboje postrádám.
Jinak doplňuji občasným běháním.

O víkendu, kdy stíhám víc, se posouvá cvičení na ráno, když si občas dávám s někým soutěže ve vstávání cvičím i třikrát denně.
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: pěkné   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeSun Dec 27, 2009 11:02 am

pěkné pěkné...cvičím podobné cviky jenom ne tolik protože času není a energie občas taky ne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
***Danny***




Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 09. 03. 10

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 2:45 am

tak já to mám trochu podobné

Ráno: v 05:00 meditace
protahování různých částí těla atd. 50 kliků na kloubech 50 dřepů a 50 lehsedů

odpoledne: 50 kliků na třech prstech 50 dřepů s kopama a 80 lehsedů a protahování a meditace

večer: 20 kliků na třech prstech 20 kliků na kloubech 40 lehsedů 40 dřepů s výskokama a protahovámí a meditace

samozřejmě běh,maskování,orientace(tréning boje mám na 4hodinky denně)stoho 2 hodinky se zbraněma,ůtěky,potápění,(výdrž dechu)atd.

takže pohoda no:D Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 11:12 am

No kurva ty musis mit casu kamo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 6:18 pm

proč ta vulgarita?
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeMon Mar 15, 2010 7:59 pm

sorka, to dela ten muj brneskej puvod Very Happy su zvyklej trochu mluvit jak me huba narostla a obcas nekde neco placnu
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeWed Mar 17, 2010 8:25 pm

Ráno-sníst snídani
Odpoledne-jít k psychologovi
večer,podívat se na večerníček a spát.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeWed Mar 17, 2010 8:25 pm

muj trening je nej. nemyslíte? Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeThu Mar 18, 2010 8:13 am

jo dobrý Laughing já mám problém že sem strašně línej a delší dobu jak pár dní(většinou je jeden) u toho nevdržim...nemáte nákou radu na vůli? Smile
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeThu Mar 18, 2010 9:00 am

mám stejný problém postupně se do toho dostávám.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 12:02 pm

celkově sem na tom s fyzičkou hodně bídně...jedniný co mi aspoň trochu de je vytrvalostní běh ale ani v něm nevynikám....takže dobřě! musim se vzchopit odedneška budu trénovat!Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeSat Mar 20, 2010 2:04 pm

no, to je slovo chlapa, jen si dej zabrat Smile vsak on se potom clovek citi lip ;-)
Návrat nahoru Goto down
Kořist

Kořist


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 04. 10
Age : 30
Location : Vysočina, SnS

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeWed Apr 14, 2010 12:14 am

Nebylo by lepší si sehnat oficiální materiál cvičeben Bujin? Tyhle rádoby tréninky jsou mnohdy naprosto k ničemu v daném cvičení.
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeFri May 28, 2010 12:29 am

Etellyen, tak jak si pokročil?
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeFri May 28, 2010 6:29 pm

od tý doby co sem přidal tne příspěvek sem se tejden snažil a už je zo zas fuč... Mad
edit: tak včera sem chvilku po tom co sem to tu napsal šel/bežel 7km.... a teď nemůžu chodit: Very Happy
Návrat nahoru Goto down
***Danny***




Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 09. 03. 10

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeSun Jun 13, 2010 1:23 pm

Zdravim před týdnem sem dorazil z číny a řeknu vám že tam je tréning trochu jiný.do té chvíle než jsem tam jel tak sem sice trénoval hodně ale kouřil jsem a to byla chyba,ale po 2 dnech tréningu sem přestal musíte si vybrat co chcete nejde dělat něco na půl nikdy but budete takový jací ste byli nebo prostě si řeknete eru na to vždyt pro sebe nic nedělám a po čase zjistíte jak se vám dělaj svaly a že už něco umíte atd.hodně vám to pomůže a budete mít větší chut se učit a bude vás to strašně bavit jak u mě Very Happy ps: je to jen na vás
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeFri Jun 18, 2010 3:28 pm

lidi pls potřeboval bych malou pomoc, víte u nás ve škole je na každém kroku nějakej blb co si myslí že je někdo a furt mi nadavaj a podobně. A já nevím jestli stojí zato takové lidi bít. předem dík.

ps: je to sice můj problém ale budu rád když mi stím pomůžete.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeFri Jun 18, 2010 3:32 pm

Nemám zkušenosti ale řekl bych nevšímat si jich...bít jen když budou oni bít tebe, ale jak řikám nemám stim zkušenosti
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeFri Jun 18, 2010 6:16 pm

dik taklhe jsem to dělal do ted a myslím že u toho zůstanu.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
kriss




Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 18. 02. 10

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Uč se jak tyhle situace zvládat   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 3:06 pm

buď rád že máš inspiraci a reálnou šanci trénovat sebeovládání a práci s vlastní psychikou, nemusíš jim říkat že ti prokazují službu tím že jsou pro tebe cvičné objekty, a zadarmo ;-)
Návrat nahoru Goto down
ninja motorkář

ninja motorkář


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 22. 07. 10
Location : ???????

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeFri Jul 23, 2010 12:49 pm

můj tréning je
ráno protahování těla kliky dřepy atd..
odpoledne 30 kliku
večer běh velké trasy neběžím jen menší vzdálenosti ale každí den se snažím zrychlovat
Návrat nahoru Goto down
Široko




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 23. 11. 09

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeFri Dec 31, 2010 2:02 pm

Já jsem taky doplatil na svou provokativnost a dostal sem po rypáku (doslova) od té doby se snažím více ovládat. Jinak mám taky problém se svou fyzičkou, už kolikrát jsem plnil svůj tréningový plán, ale vždy jsem sklouzl. Jinak dík za napsané povzbuzení všem kteří jsou na tom podobně.
Návrat nahoru Goto down
Široko




Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 23. 11. 09

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeFri Dec 31, 2010 2:05 pm

Kořist napsal:
Nebylo by lepší si sehnat oficiální materiál cvičeben Bujin? Tyhle rádoby tréninky jsou mnohdy naprosto k ničemu v daném cvičení.

Pokud se daný člověk opravdu snaží tak je to jedno, ne?
Návrat nahoru Goto down
yoshi

yoshi


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 14. 07. 11

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeThu Jul 14, 2011 12:17 pm

***Danny*** napsal:
tak já to mám trochu podobné

Ráno: v 05:00 meditace
protahování různých částí těla atd. 50 kliků na kloubech 50 dřepů a 50 lehsedů

odpoledne: 50 kliků na třech prstech 50 dřepů s kopama a 80 lehsedů a protahování a meditace

večer: 20 kliků na třech prstech 20 kliků na kloubech 40 lehsedů 40 dřepů s výskokama a protahovámí a meditace

samozřejmě běh,maskování,orientace(tréning boje mám na 4hodinky denně)stoho 2 hodinky se zbraněma,ůtěky,potápění,(výdrž dechu)atd.

takže pohoda no:D Very Happy

medituje se ráno brzy po vstání a než jdeš spát,pokud možno ve stejný čas 3 meditace jsou mnoho jestli chceš poškodit svojí vnitří energie.navíc pro tělo to může být po delší době nesnesitelné.Nezapomen nejsi ve filmu. yoshi
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitimeThu Jul 14, 2011 12:27 pm

yoshi napsal:
***Danny*** napsal:
tak já to mám trochu podobné

Ráno: v 05:00 meditace
protahování různých částí těla atd. 50 kliků na kloubech 50 dřepů a 50 lehsedů

o

medituje se ráno brzy po vstání a než jdeš spát,pokud možno ve stejný čas 3 meditace jsou mnoho jestli chceš poškodit svojí vnitří energie.navíc pro tělo to může být po delší době nesnesitelné.Nezapomen nejsi ve filmu. yoshi

myslím, že na čase ani na počtu nezáleží...při meditaci by člověk měl pozorovat své tělo a sám zjistit, kolik stačí, jak a kdy
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Sponsored content





OK držtehuby :D Můj tréning Empty
PříspěvekPředmět: Re: OK držtehuby :D Můj tréning   OK držtehuby :D Můj tréning Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
OK držtehuby :D Můj tréning
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Můj trening
» Môj tréning :)
» Trening Zima
» Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Trénink-
Přejdi na: