Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)

Goto down 
+9
arnames
Pyroh
kriss
Dalastar
Hitokage
Capik
Etellyen
Kettu
Assasin
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Assasin

Assasin


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 21. 05. 10

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeFri May 21, 2010 1:48 pm

Sám jsem to zkoušel je to jednoduché ponoříte ruce do studené vody a ruce svíráte v pěst stačí tak 30 min. Potom stejný cvik v písku potom dostanetekdyž budete trénovat pravidelně tak se to projeví po nějaké době dostanete v rukou ohromnou sílu na uchopení tak jak zlomit kosti protivníka v sebeobraně.

Šplhat jsem skoušel po stromě a visel jsem za větev po dobu 10 min. a potom když to trénujete tak šplhání po stromech je hračka. Po zdech je to něco jiného musím se proti té zdi rozběhnout a snažit se po ni vyšplhat.
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeTue May 25, 2010 5:36 pm

jj je to dobré pak taky mužeme machrovat při páce Very Happy .
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Etellyen




Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 14. 09. 09

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeTue May 25, 2010 6:23 pm

vážně to funguje?Smile
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeTue May 25, 2010 7:50 pm

jo je to prostě posilování jako každé jiné
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Assasin

Assasin


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 21. 05. 10

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeWed May 26, 2010 7:26 am

Potom jsi ruky vycvičíš no jak jsi říkal mužeš machrovat v páce,ale i jak držíš někomu ruku tak to taky hodně bolí Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Capik

Capik


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 28. 06. 10

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět:     Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeSun Jul 25, 2010 12:09 am

A to mam 30 minut drzet pest co nejsilneji?
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: ..   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeSun Jul 25, 2010 9:22 am

zajímavé to s tou vodou...pro úchop jsou super takové ty gumové kroužky, které se mačkají
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Dalastar




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 10. 09. 10

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: ja to trochu nechapu to mam 30 min mit ruce zatate ve vode a hned potom si dat ruce do pisku a nebo mam ty ruce tam davat az treba za mesic a zase 30 min ? diky predem dalastar   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeFri Sep 10, 2010 4:24 pm

Assasin napsal:
Sám jsem to zkoušel je to jednoduché ponoříte ruce do studené vody a ruce svíráte v pěst stačí tak 30 min. Potom stejný cvik v písku potom dostanetekdyž budete trénovat pravidelně tak se to projeví po nějaké době dostanete v rukou ohromnou sílu na uchopení tak jak zlomit kosti protivníka v sebeobraně.

Šplhat jsem skoušel po stromě a visel jsem za větev po dobu 10 min. a potom když to trénujete tak šplhání po stromech je hračka. Po zdech je to něco jiného musím se proti té zdi rozběhnout a snažit se po ni vyšplhat.
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeSat Sep 11, 2010 3:05 pm

mačkej cca 30min v ledove vodě a pak zas v písku střídej dle potřeby.


ps: jestli jsem zprávně pochopil že bys tam ty ruce jen tak máčel.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
kriss




Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 18. 02. 10

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Sílu úchopu   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeFri Sep 17, 2010 7:38 pm

můžete pěstovat při ručním praní prádla. Vzít třeba džíny, ty mají hezky tuhou látku, lavor s vodou (ani nemusí být ledová, ať nechytnete revma do kloubů), látku namočit, co nejvíc vyždímat, namočit, co nejvíc vyždímat... a pořád dokola, dokud dokážete ruce ovládat. Onen drtivý stisk se časem bezpečně dostaví, také se možná dostaví zánět šlach, ale to je riziko každého sportu. Každopádně kdo chce mít prsty jak železný svěrák, musí se smířit s tím že se mu bude mnohem hůř psát tužkou, klapat SMS na mobilu, obecně provádět všechny drobné a jemné manipulační pohyby. Vždy je něco za něco.
Návrat nahoru Goto down
Pyroh

Pyroh


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 05. 07. 10
Location : Praha

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeWed Apr 06, 2011 10:42 am

Mě se třeba osvědčil Powerball.
Stojí sice 400, ale výsledek je vcelku pěkný. Je to taková plastová koule, co má v sobě gyroskop a je to docela dobrý na posilování nejen prstů, ale i celé ruky. A můžete klidně cvičit i u počítače, nebo kdekoli chcete.
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeWed Apr 06, 2011 8:42 pm

kunoichi-brno napsal:
Mě se třeba osvědčil Powerball.
Stojí sice 400, ale výsledek je vcelku pěkný. Je to taková plastová koule, co má v sobě gyroskop a je to docela dobrý na posilování nejen prstů, ale i celé ruky. A můžete klidně cvičit i u počítače, nebo kdekoli chcete.

jojo to je docela zajímavá pomůcka...já spíš preferuju buď takové ty mačkací kolečka, nebo klasika v lese například na větvích
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
arnames

arnames


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 12. 10
Age : 27

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 7:36 pm

A fakt to funguje ? no ja by som chcel zacat riadne posilovat ruky a tak lebo v skole ma vsetci nenavidia a stale zabrdaju Sad
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeWed Sep 14, 2011 10:07 pm

arnames napsal:
A fakt to funguje ? no ja by som chcel zacat riadne posilovat ruky a tak lebo v skole ma vsetci nenavidia a stale zabrdaju Sad

nenávidí?
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
arnames

arnames


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 12. 10
Age : 27

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeThu Sep 15, 2011 9:04 am

nemaju radi
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeThu Sep 15, 2011 10:43 am

arnames napsal:
nemaju radi

proč to?
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
arnames

arnames


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 12. 10
Age : 27

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeThu Sep 15, 2011 1:12 pm

NO No


Naposledy upravil arnames dne Thu Sep 15, 2011 1:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
arnames

arnames


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 12. 10
Age : 27

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeThu Sep 15, 2011 1:12 pm

no jeden spoluzia sa do ma stale navaža a roby mi zle lebo si mysli ze ja mu nič nemožem vratit ale keby som sa do neho pustil tak ak mam povedat pravdu tak by som prehral
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeThu Sep 15, 2011 3:59 pm

arnames napsal:
no jeden spoluzia sa do ma stale navaža a roby mi zle lebo si mysli ze ja mu nič nemožem vratit ale keby som sa do neho pustil tak ak mam povedat pravdu tak by som prehral

aha...na to pozor bitka to většinou nespraví...spíš jsou z toho jenom problémy...ale chápu....no nejlepší je navštěvovat dojo...měl jsem kamaráda, který tvrdil jak umí muai thai že se ho učí z youtube Very Happy pak měl menší potyčku s jiným spolužákem a nic neudělal
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeWed Sep 21, 2011 3:09 pm

Hitokage napsal:
arnames napsal:
no jeden spoluzia sa do ma stale navaža a roby mi zle lebo si mysli ze ja mu nič nemožem vratit ale keby som sa do neho pustil tak ak mam povedat pravdu tak by som prehral

aha...na to pozor bitka to většinou nespraví...spíš jsou z toho jenom problémy...ale chápu....no nejlepší je navštěvovat dojo...měl jsem kamaráda, který tvrdil jak umí muai thai že se ho učí z youtube Very Happy pak měl menší potyčku s jiným spolužákem a nic neudělal

a ucil se ho z filmu ong-bak ne ? Very Happy klasika, kdyz ten film vysel tak najednou kazdej delal muai thai Very Happy souhlasim ze rvacka nic nespravi ale ukazat ze se ho nebojis taky udela svoje, jak ja rikam lepsi mit zlomeny zebro nez zlomenyho ducha ;-) a obcas clovek pro "vyhru" musi zatnout zuby a neco snest Smile
Návrat nahoru Goto down
Hitokage
Admin
Hitokage


Poèet pøíspìvkù : 241
Join date : 25. 03. 09

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeWed Sep 21, 2011 4:14 pm

Pauli3 napsal:
Hitokage napsal:
arnames napsal:
no jeden spoluzia sa do ma stale navaža a roby mi zle lebo si mysli ze ja mu nič nemožem vratit ale keby som sa do neho pustil tak ak mam povedat pravdu tak by som prehral

aha...na to pozor bitka to většinou nespraví...spíš jsou z toho jenom problémy...ale chápu....no nejlepší je navštěvovat dojo...měl jsem kamaráda, který tvrdil jak umí muai thai že se ho učí z youtube Very Happy pak měl menší potyčku s jiným spolužákem a nic neudělal

a ucil se ho z filmu ong-bak ne ? Very Happy klasika, kdyz ten film vysel tak najednou kazdej delal muai thai Very Happy souhlasim ze rvacka nic nespravi ale ukazat ze se ho nebojis taky udela svoje, jak ja rikam lepsi mit zlomeny zebro nez zlomenyho ducha ;-) a obcas clovek pro "vyhru" musi zatnout zuby a neco snest Smile

jj tak nějak...je to docela problém vyjít z takové situace...asi takto...bránil bych své zdraví, kdyby mě někdo napadl a pokud by přidával, tak hold musím přidat taky, ale ať to je v rámci sebeobrany
Návrat nahoru Goto down
http://www.ikizama.ic.cz
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeWed Sep 21, 2011 8:37 pm

Hitokage napsal:
Pauli3 napsal:
Hitokage napsal:
arnames napsal:
no jeden spoluzia sa do ma stale navaža a roby mi zle lebo si mysli ze ja mu nič nemožem vratit ale keby som sa do neho pustil tak ak mam povedat pravdu tak by som prehral

aha...na to pozor bitka to většinou nespraví...spíš jsou z toho jenom problémy...ale chápu....no nejlepší je navštěvovat dojo...měl jsem kamaráda, který tvrdil jak umí muai thai že se ho učí z youtube Very Happy pak měl menší potyčku s jiným spolužákem a nic neudělal

a ucil se ho z filmu ong-bak ne ? Very Happy klasika, kdyz ten film vysel tak najednou kazdej delal muai thai Very Happy souhlasim ze rvacka nic nespravi ale ukazat ze se ho nebojis taky udela svoje, jak ja rikam lepsi mit zlomeny zebro nez zlomenyho ducha ;-) a obcas clovek pro "vyhru" musi zatnout zuby a neco snest Smile

jj tak nějak...je to docela problém vyjít z takové situace...asi takto...bránil bych své zdraví, kdyby mě někdo napadl a pokud by přidával, tak hold musím přidat taky, ale ať to je v rámci sebeobrany

jn to zni jako nejrozumnejsi reseni, proste na toho saska kasly, nauc se branit slovne a hlavne inteligentne, udelej z neho pitomce, pak budes ty cool borec a on lempl alespon v ocich ostatnich Smile
Návrat nahoru Goto down
arnames

arnames


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 12. 10
Age : 27

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 8:23 pm

a keby som z neho spravil pitomca ty by ma dozabijal ovela viac
Návrat nahoru Goto down
Weisshofer




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 10. 08. 11

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeThu Oct 06, 2011 6:21 pm

se na to vykašli. Já hraju hokej a to si nedokážeš představit co je tam za paka... kdybych se nenaučil ignorovat ty keci (+ domácí meditace) nevim jestli bych už nebyl v těžkejch depkách. A to co říkal pauli je podle mě asi tak to nejlepší možný řešení. např. jednou jsem se "pral" s klukem kterej mě docela provokoval, vtip byl v tom že já jsem se jenom snažil udržet rovnováhu a nechal jsem ho ať do mě buší. Najednou si toho všichni všimli a hle, už se s ním moc nebratříčkujou.
PS: Nedej se Smile
Návrat nahoru Goto down
░╚╦ĄşşĄşşłN╦╝░




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 02. 07. 11

Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: odpoved   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitimeFri Oct 07, 2011 8:16 pm

ja som sa teraz tento tyzden bil proti takemu typkovi a on sa ma snazil zhodit som udrzal a dal som mu pestou a uz je klud ...ale inac staci sa nechat biť
1)mas potom vecsiu oddolnost
2)vyzera ako debil Very Happy
3ňbit sa iba v nutnych pripadoch
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)   Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréning Ninjutsu (síla uchopu a šplhání)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Trening Zima
» Môj tréning :)
» Můj trening
» OK držtehuby :D Můj tréning
» Ninjutsu camp

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Trénink-
Přejdi na: