Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 NINJA KLAN OSTRAVA

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
bar4you11




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 27. 06. 10

NINJA KLAN OSTRAVA Empty
PříspěvekPředmět: NINJA KLAN OSTRAVA   NINJA KLAN OSTRAVA Icon_minitimeThu Aug 12, 2010 8:11 pm

Dobrý den jako jeden s učastníku NINJA KLANU OSTRAVA .... Jsi vás dovoluju oslovit .. Máte jedinečnou možnost se knám PŘIDAT :-)... jsme fungují již 5 let:-)... náš trenér je a byl svičen těmi nejlepšími jeho otec byl žákem samotného pana Masaaki Hatsumiho ... Náš KLAN se drží všech tradic a učení... Vše tak jak bylo před těmi skoro dva a pul tisíce lety .... Kdo by měl záje dozvědět se víc nebo se přidat ať mne zde kontaktuje :-).... nechá zde svuj FB nebo ICQ :-) ....
Návrat nahoru Goto down
alsomine




Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 21. 07. 11
Age : 20
Location : kundice

NINJA KLAN OSTRAVA Empty
PříspěvekPředmět: michal   NINJA KLAN OSTRAVA Icon_minitimeThu Jul 21, 2011 8:06 am

Ahoj zní to zajímavě ale nevadiloby že jsem z Frýdku-Místku? Question Question Question Question Question Question Question
e-mail:havlicek10@atlas.cz
Návrat nahoru Goto down
viking749




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 26. 05. 10

NINJA KLAN OSTRAVA Empty
PříspěvekPředmět: Zdar   NINJA KLAN OSTRAVA Icon_minitimeSat Mar 31, 2012 2:30 pm

bar4you11 napsal:
Dobrý den jako jeden s učastníku NINJA KLANU OSTRAVA .... Jsi vás dovoluju oslovit .. Máte jedinečnou možnost se knám PŘIDAT :-)... jsme fungují již 5 let:-)... náš trenér je a byl svičen těmi nejlepšími jeho otec byl žákem samotného pana Masaaki Hatsumiho ... Náš KLAN se drží všech tradic a učení... Vše tak jak bylo před těmi skoro dva a pul tisíce lety .... Kdo by měl záje dozvědět se víc nebo se přidat ať mne zde kontaktuje :-).... nechá zde svuj FB nebo ICQ :-) ....

Ninja klan? Kde trénujete, netrénujete náhodou v Porubě na G. Pavla Tigrida? Chodil jsem tam na Bujinkan - teď nebylo moc času tak jsem musel dát pauze ale zase se mám v plánu


Naposledy upravil viking749 dne Thu Aug 09, 2018 3:48 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
johny313sk




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 09. 05. 12

NINJA KLAN OSTRAVA Empty
PříspěvekPředmět: Re: NINJA KLAN OSTRAVA   NINJA KLAN OSTRAVA Icon_minitimeWed May 09, 2012 5:35 pm

neskutocne rad by som sa pridal ale byvam az na vychodnom slovensku Sad Sad Sad ale co vdaka tomuto foru mozem cvicit doma Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kyu

kyu


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 12. 02. 12

NINJA KLAN OSTRAVA Empty
PříspěvekPředmět: Re: NINJA KLAN OSTRAVA   NINJA KLAN OSTRAVA Icon_minitimeFri Sep 07, 2012 7:32 am

čau rád bych se k vám přidal a nevadí se jsem s mělníka? Jo a na fb. Jsem jménem kyu kuch
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





NINJA KLAN OSTRAVA Empty
PříspěvekPředmět: Re: NINJA KLAN OSTRAVA   NINJA KLAN OSTRAVA Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
NINJA KLAN OSTRAVA
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pomoc při treningu Ostrava :)
» Ninja pages
» Ninja a meč -
» Ninjutsu team :)
» Ninja schovka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Trénink-
Přejdi na: