Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Ninja pages

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Pyroh

Pyroh


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 05. 07. 10
Location : Praha

Ninja pages Empty
PříspěvekPředmět: Ninja pages   Ninja pages Icon_minitimeTue Oct 11, 2011 4:15 pm

http://cnp.blog.cz/

Ahoj. Právě jsem založila stránky, na kterých bych chtěla založit něco jako czech ninjutsu club. Díky tomu by se dalo líp hledat lidi v místě vašeho bydliště a svolávat nějaký srazy a campy. jinak vpodstatě bude diskuse stále na těchto stánkách, tam budou jen nějaké články a info pro členy klubu.
Návrat nahoru Goto down
pewnu




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 29. 08. 11

Ninja pages Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninja pages   Ninja pages Icon_minitimeTue Oct 11, 2011 7:38 pm

kunoichi-brno napsal:
http://cnp.blog.cz/

Ahoj. Právě jsem založila stránky, na kterých bych chtěla založit něco jako czech ninjutsu club. Díky tomu by se dalo líp hledat lidi v místě vašeho bydliště a svolávat nějaký srazy a campy. jinak vpodstatě bude diskuse stále na těchto stánkách, tam budou jen nějaké články a info pro členy klubu.


Naposledy upravil pewnu dne Tue Oct 11, 2011 7:39 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : super stranka mas dobry napad urcite se to rozroste do uchvatnych rozmeru preji hodne stesti)
Návrat nahoru Goto down
alsomine




Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 21. 07. 11
Age : 20
Location : kundice

Ninja pages Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninja pages   Ninja pages Icon_minitimeWed Nov 02, 2011 3:31 pm

twl já čumim ta stránka je super (cnp.blog.cz) ten návod na nunchaky prostě všechn, sice by to chtělo asi víc ale jsem si jistý že tam toho ještě hodně přidáš !!! TA SRÁNKA JE SUPER !!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ninja pages Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ninja pages   Ninja pages Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ninja pages
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ninja a meč -
» Vaše videa
» Ninjutsu team :)
» Ninja schovka
» NINJA KLAN OSTRAVA

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Trénink-
Přejdi na: