Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pomoc pri treninku.

Goto down 
+4
Eragon black
vavanade
Pauli3
Yori
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Yori




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 05. 04. 10

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeMon Apr 05, 2010 10:26 pm

zdravim, hledam nekoho, kdo by mi pomohl s treninkovym planem, popr. nekoho, kdo by cvicil se mnou. Nemyslim, ze bych mela problemy s nadvahou, spis jde o to, ze houby vydrzim Very Happy taky, abych byla uprimna, nemam pevnou vuli, ale chci na sobe pracovat, budu rada za kazdou pomoc.
Jsem z Prahy.
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 11:31 am

Klidne bych ti pomohl protoze taky hledam "partnera" pro treninky a cviceni... sice cvicim sam uz delsi dobu ale obcas se k tomu potrebuju dokopnout Very Happy akorat sem z Brna takze to bohuzel neklapne...
Návrat nahoru Goto down
vavanade




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 06. 04. 10

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 8:05 pm

Pauli3 napsal:
Klidne bych ti pomohl protoze taky hledam "partnera" pro treninky a cviceni... sice cvicim sam uz delsi dobu ale obcas se k tomu potrebuju dokopnout Very Happy akorat sem z Brna takze to bohuzel neklapne...

Zdarec. Jsem tu nový, jsem taky z Brna a chci pozvolna začít s tréninkem ninjutsu. Řekni z které části jsi a tak a můžeme se domluvit. Ale upozorňuju, že má kondička je hodně zhoršená... A nemám zatím žádné vybavení...
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeTue Apr 06, 2010 10:39 pm

vavanade napsal:
Pauli3 napsal:
Klidne bych ti pomohl protoze taky hledam "partnera" pro treninky a cviceni... sice cvicim sam uz delsi dobu ale obcas se k tomu potrebuju dokopnout Very Happy akorat sem z Brna takze to bohuzel neklapne...

Zdarec. Jsem tu nový, jsem taky z Brna a chci pozvolna začít s tréninkem ninjutsu. Řekni z které části jsi a tak a můžeme se domluvit. Ale upozorňuju, že má kondička je hodně zhoršená... A nemám zatím žádné vybavení...

No ja su z Kohoutovic, odkad ty ? kolik ti je ? ja mam po zime taky kondicku v .... vsak vime Very Happy vybaveni neni problem, to se da dokoupit casem, takze neni problem klidne se muzem nejak domluvit ;-)
Návrat nahoru Goto down
vavanade




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 06. 04. 10

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 9:54 am

Pauli3 napsal:
vavanade napsal:
Pauli3 napsal:
Klidne bych ti pomohl protoze taky hledam "partnera" pro treninky a cviceni... sice cvicim sam uz delsi dobu ale obcas se k tomu potrebuju dokopnout Very Happy akorat sem z Brna takze to bohuzel neklapne...

Zdarec. Jsem tu nový, jsem taky z Brna a chci pozvolna začít s tréninkem ninjutsu. Řekni z které části jsi a tak a můžeme se domluvit. Ale upozorňuju, že má kondička je hodně zhoršená... A nemám zatím žádné vybavení...

No ja su z Kohoutovic, odkad ty ? kolik ti je ? ja mam po zime taky kondicku v .... vsak vime Very Happy vybaveni neni problem, to se da dokoupit casem, takze neni problem klidne se muzem nejak domluvit ;-)

Ja z Jundrova. To je kousek a je mi 17... Tak se ňák domluvíme. napiš kontakt na PM
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 12:34 pm

vavanade napsal:
Pauli3 napsal:
vavanade napsal:
Pauli3 napsal:
Klidne bych ti pomohl protoze taky hledam "partnera" pro treninky a cviceni... sice cvicim sam uz delsi dobu ale obcas se k tomu potrebuju dokopnout Very Happy akorat sem z Brna takze to bohuzel neklapne...

Zdarec. Jsem tu nový, jsem taky z Brna a chci pozvolna začít s tréninkem ninjutsu. Řekni z které části jsi a tak a můžeme se domluvit. Ale upozorňuju, že má kondička je hodně zhoršená... A nemám zatím žádné vybavení...

No ja su z Kohoutovic, odkad ty ? kolik ti je ? ja mam po zime taky kondicku v .... vsak vime Very Happy vybaveni neni problem, to se da dokoupit casem, takze neni problem klidne se muzem nejak domluvit ;-)

Ja z Jundrova. To je kousek a je mi 17... Tak se ňák domluvíme. napiš kontakt na PM
no ty vole Very Happy Jundrov, to je fakt pomale co by kamenem dohodil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Yori




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 05. 04. 10

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeWed Apr 07, 2010 5:03 pm

to sem ráda že jste se domluvili vy dva Very Happy já to zatim v praze teda potáhnu sama a budu podnikat noční nálety na ledničku pig
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 12:57 am

Yori napsal:
to sem ráda že jste se domluvili vy dva Very Happy já to zatim v praze teda potáhnu sama a budu podnikat noční nálety na ledničku pig

jn ja vim, ty z teho nic nemas Very Happy ale tak treba se este nekdo ozve, no jak to rict... nedelej nocni nalety na lednicku Very Happy a radci trenuj treba podle knih atd. da se toho naucit taky spousta, jen se k tomu musis dokopat
Návrat nahoru Goto down
Yori




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 05. 04. 10

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeThu Apr 08, 2010 10:59 am

Pauli3 napsal:
Yori napsal:
to sem ráda že jste se domluvili vy dva Very Happy já to zatim v praze teda potáhnu sama a budu podnikat noční nálety na ledničku pig

jn ja vim, ty z teho nic nemas Very Happy ale tak treba se este nekdo ozve, no jak to rict... nedelej nocni nalety na lednicku Very Happy a radci trenuj treba podle knih atd. da se toho naucit taky spousta, jen se k tomu musis dokopat

no právě, dokopat se k tomu o tom to je ..a pak taky překonat strach, ale s tím zas až takovej problém nemám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Eragon black




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 14. 04. 10
Age : 28

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 4:33 pm

Ahoj já jsem z Bezdružic nenašel by se někdo poblíž je mi 14 jsem tu nový no i když tuto stránku navštěvuvju asi rok chci se naučit kung fu a karate jestli se někdo najde tak budu rád
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 4:47 pm

Eragon black napsal:
Ahoj já jsem z Bezdružic nenašel by se někdo poblíž je mi 14 jsem tu nový no i když tuto stránku navštěvuvju asi rok chci se naučit kung fu a karate jestli se někdo najde tak budu rád

Zkus najit forum o kung fu nebo karate, tohle je forum o Ninjustu...
Návrat nahoru Goto down
Kořist

Kořist


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 04. 10
Age : 29
Location : Vysočina, SnS

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeSat Apr 17, 2010 11:39 pm

http://ninjutsu-ninpo.webnode.cz/procviceni-pred-treninkem/
Mrkni se tady, je to přepsané ze spisů z učeben Bujin. Všechno tak, jak se to učí v Japonsku. Nechcete teda někdy v létě udělat nějaký vícedenní společný trénink?
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 1:39 pm

Kořist napsal:
http://ninjutsu-ninpo.webnode.cz/procviceni-pred-treninkem/
Mrkni se tady, je to přepsané ze spisů z učeben Bujin. Všechno tak, jak se to učí v Japonsku. Nechcete teda někdy v létě udělat nějaký vícedenní společný trénink?

no myslim ze by sme urcite chteli, jen tezko rict jak to bude vychazet casove apod.
Návrat nahoru Goto down
Kořist

Kořist


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 04. 10
Age : 29
Location : Vysočina, SnS

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeMon Apr 19, 2010 6:51 pm

Co třeba letní prázdniny? Tam máš času dost. A myslím že na pár dní by se mohlo někam vyrazit.
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 12:44 am

Kořist napsal:
Co třeba letní prázdniny? Tam máš času dost. A myslím že na pár dní by se mohlo někam vyrazit.

no ty mozna jo Very Happy ale ja uz nechodim do skoly ale makam Smile
Návrat nahoru Goto down
Kořist

Kořist


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 04. 10
Age : 29
Location : Vysočina, SnS

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 1:02 am

A to by sis ani na 2 dny neudělal čas? Smile
Návrat nahoru Goto down
Pauli3

Pauli3


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 27. 01. 10
Age : 34
Location : Brno

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 8:45 pm

Kořist napsal:
A to by sis ani na 2 dny neudělal čas? Smile

no ja jo, ale nvm esi me tu dovolenou da sef Razz
Návrat nahoru Goto down
Bushin

Bushin


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 02. 05. 10

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeSun May 02, 2010 4:21 am

vavanade napsal:
Pauli3 napsal:
Klidne bych ti pomohl protoze taky hledam "partnera" pro treninky a cviceni... sice cvicim sam uz delsi dobu ale obcas se k tomu potrebuju dokopnout Very Happy akorat sem z Brna takze to bohuzel neklapne...

Zdarec. Jsem tu nový, jsem taky z Brna a chci pozvolna začít s tréninkem ninjutsu. Řekni z které části jsi a tak a můžeme se domluvit. Ale upozorňuju, že má kondička je hodně zhoršená... A nemám zatím žádné vybavení...

"Chci zacit pozvolna s treninkem ninjutsu" znamena predevsim nalezeni spravneho ucitele. V Brne napr. http://martin-bcd.webnode.cz/ . Jinak ucitele jsou nejak tak rozeseti temer po cele republice.
Návrat nahoru Goto down
Kořist

Kořist


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 04. 10
Age : 29
Location : Vysočina, SnS

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeSun May 02, 2010 1:16 pm

Nic proti panu Žipajovi, ale to jak tam básní o panu Pokorném se mi zdá až moc nadpozemské...
Návrat nahoru Goto down
Bushin

Bushin


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 02. 05. 10

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeSun May 02, 2010 1:22 pm

Kořist napsal:
Nic proti panu Žipajovi, ale to jak tam básní o panu Pokorném se mi zdá až moc nadpozemské...

No, to je mozne. Chvili jsem na tech strankach uz nebyl, ale Martin ma takovy svuj styl psani. Kazdopadne znam ho osobne a musim rict, ze je to urcite jeden z nejlepsich ucitelu, takze bych se radeji zasel podivat na trenink driv, nez zacnu nekoho odsuzovat. Mezi nami kdybyste znal pana Pokorneho, tak byste se mozna tomu basneni tak nedivil Very Happy

EDIT: Mohl byste mi napsat link, kde je to prehnane vychvalovani? Diky...
Návrat nahoru Goto down
Kořist

Kořist


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 04. 10
Age : 29
Location : Vysočina, SnS

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeSun May 02, 2010 1:33 pm

Znám pana Pokorného skrze dva Shidoshi, kteří moc dobře vědí, jak to tu dopadlo s Bujinkanem celkově. Jak se pan Luboš 'zbláznil' a začal z umění dělat byznys, a umění se tak nějak ztratilo.
EDIT: Pana Pokorného považuji za jednoho z nejlepších nejaponských studentů Sóke Hatsumiho.
- Můžete mi věřit, že byli i lepší studenti, kteří skončili právě tím, že se s panem Pokorným nepohodli.
Návrat nahoru Goto down
Bushin

Bushin


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 02. 05. 10

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeSun May 02, 2010 1:38 pm

Kořist napsal:
Znám pana Pokorného skrze dva Shidoshi, kteří moc dobře vědí, jak to tu dopadlo s Bujinkanem celkově. Jak se pan Luboš 'zbláznil' a začal z umění dělat byznys, a umění se tak nějak ztratilo.

To je asi otazka nazoru. Ja jsem na komercionalizovani bojovych umeni celkem haklivy a neprijde mi, ze by to pan Pokorny nejak prehanel. Navic penize, ktere treba vydela navic, se stejne studentum zase vrati v podobe nakoupenych pomucem ci vylepseneho prostredi k trenovani...
Jinak co presne mate na mysli tim "zblaznenim"? A to o ztraceni umeni musim odmitnout, pan Pokorny je uznavany ucitel i v Japonsku, kde pravidelne uci primo v Hombu Dojo. To Soke jen tak nekomu nedovoli...
Návrat nahoru Goto down
Kořist

Kořist


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 04. 10
Age : 29
Location : Vysočina, SnS

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeSun May 02, 2010 1:45 pm

Bujinkan celý, je o penězích. A to že chtěl pan Pokorný všechny příjmy ku sobě, to je jeho věc Smile, a ano, mě do toho vlastně nic není Smile.
Btw. Soké Masaaki Hatsumi asi také už moc rozumu nemá, když si obarvil hlavu na fialovo Smile
Návrat nahoru Goto down
Bushin

Bushin


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 02. 05. 10

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeSun May 02, 2010 1:57 pm

Kořist napsal:
Bujinkan celý, je o penězích. A to že chtěl pan Pokorný všechny příjmy ku sobě, to je jeho věc Smile, a ano, mě do toho vlastně nic není Smile.
Btw. Soké Masaaki Hatsumi asi také už moc rozumu nemá, když si obarvil hlavu na fialovo Smile

Soke je proste bohem no Wink Tak jako tak by ale clovek potreboval 100 let treninku, aby se dostal na jeho uroven Razz
Zajimave ale je, ze zrejme vidite do Bujinkanu vic nez ja Razz Jste asi uz na hodne vysoke urovni, kdyz mate cas na reseni a poslouchani takovych slusne receno polopravd. Byt vami radeji bych cvicil s nekym, kdo nema ve zvyku jen tak pomlouvat druhe. A rozhodne bych bezhlave neveril vsemu, co mi kdo rekne...

Timto bych videl nas rozhovor jako uzavreny, diky a hodne stesti ve studiu ninjutsu...
Návrat nahoru Goto down
Kořist

Kořist


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 04. 10
Age : 29
Location : Vysočina, SnS

Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitimeSun May 02, 2010 2:05 pm

Já jsem neřekl že do Bujinkanu vidím víc. Ale vadí mi, a nejsem v tom sám, že je Bujinkan kompletně zmarketizovaný, a chtějí se za to 'nekřesťanské' peníze. To že někdo učí umění, za takové pálky, už není umění, ale naprosté znehodnocování toho všeho.
Pokud je někdo opravdový mistr, nikdy za to nebude chtít peníze.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pomoc pri treninku. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pomoc pri treninku.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pelhřimov-začátečník hledá pomoc
» Pelhřimov-začátečník hledá pomoc
» potreboval by som pomoc
» Pomoc s tréninkem (posilování)
» Pomoc při treningu Ostrava :)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Trénink-
Přejdi na: