Aka-Ninjutsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aka-Ninjutsu

Ninja musí být jako vítr. Vyvarujte se velkých a rozsáhlých pohybů, protože ty se hodí akorát na filmové plátno. Skutečné mistrovství nepotřebuje efektnost a eleganci, nýbrž efektivnost a maximální účinnost.
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pomoc pri treninku.

Goto down 
+4
Eragon black
vavanade
Pauli3
Yori
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Bushin

Bushin


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 02. 05. 10

Pomoc pri treninku. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 02, 2010 2:09 pm

Kořist napsal:
Já jsem neřekl že do Bujinkanu vidím víc. Ale vadí mi, a nejsem v tom sám, že je Bujinkan kompletně zmarketizovaný, a chtějí se za to 'nekřesťanské' peníze. To že někdo učí umění, za takové pálky, už není umění, ale naprosté znehodnocování toho všeho.

No ja teda nevim, co tou palkou myslite? Kolik si myslite, ze se plati, a kolik byste si tak predstavoval? Vybrane penize v lepsich pripadech staci na zaplaceni telocvicny...
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Pomoc pri treninku. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10, 2010 12:10 am

ale notak nechte toho hádání, Kořist jestli se ti bujinkan nelíbí tak si klidně zařid vlastí organizaci.Ja jsem právě začal studovat u shidoshiho Martina Morcinka a jsem rád že do se do bujinkanu vůbec dostanu.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Kořist

Kořist


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 04. 10
Age : 29
Location : Vysočina, SnS

Pomoc pri treninku. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10, 2010 12:50 am

Já studuji u Shidoshiho Alexandra Chlada. A jsem spokojený Wink
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Pomoc pri treninku. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10, 2010 5:32 pm

hmm. a ten vyučuje kde, nejak ho nemůžu najít.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Kořist

Kořist


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 14. 04. 10
Age : 29
Location : Vysočina, SnS

Pomoc pri treninku. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 10, 2010 5:38 pm

Ten aktivně nevyučuje... Ale trvalé bydliště má v Praze, a občas jezdí na Vysočinu (tehdy trénujeme).
Nějaké fotky ze semináře v Praze http://www.bujinkanprague.com/wordpress/?page_id=628
Návrat nahoru Goto down
Kettu

Kettu


Poèet pøíspìvkù : 168
Join date : 13. 02. 10
Age : 27
Location : jablunkov

Pomoc pri treninku. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 25, 2010 7:51 pm

je tady někdo z okolí jablunkova?
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/altair.laahad.503
Bubla064




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 09. 05. 11
Age : 28
Location : Střílky

Pomoc pri treninku. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 13, 2011 10:22 am

Kořist napsal:
Já jsem neřekl že do Bujinkanu vidím víc. Ale vadí mi, a nejsem v tom sám, že je Bujinkan kompletně zmarketizovaný, a chtějí se za to 'nekřesťanské' peníze. To že někdo učí umění, za takové pálky, už není umění, ale naprosté znehodnocování toho všeho.
Pokud je někdo opravdový mistr, nikdy za to nebude chtít peníze.

Jo. Myslím si, že je spousta lidí, ktří by se chtěli učit, ale nemají dostatečné finanční prostředky. Ve chvíli, kdy se to začne točit kolem peněz to ztrácí smysl.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pomoc pri treninku. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pomoc pri treninku.   Pomoc pri treninku. - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pomoc pri treninku.
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pelhřimov-začátečník hledá pomoc
» Pelhřimov-začátečník hledá pomoc
» potreboval by som pomoc
» Pomoc s tréninkem (posilování)
» Pomoc při treningu Ostrava :)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Aka-Ninjutsu :: Trénink-
Přejdi na: